Jürgen Klopp

Spokojnie, ten będzie otwarty jeszcze przez jakiś czas- Jurek na to zasługuje :slight_smile:

Rzadko płaczę, ale dzisiaj płakałem jak male dziecko. Mimo to z optymizmem patrze w przyszłość. Skonczyla sie pewna era You’ll Never Walk Alone Jurgen. Dziekuje za wszystko!

I’M SO GLAD THAT JÜRGEN WAS A RED!!! :red_circle::blush:

Piękne pożegnanie

6 polubień

IS A RED tutaj się nic nie zmienia. ONCE A RED ALWAYS A RED

6 polubień

Gość jest mistrzem. Nawet ta przyśpiewka jego zaczynająca, Arne Slot lalala, mistrzostwo świata. Odchodzi wielki trener, ale przede wszystkim odchodzi od nas wielki człowiek o wielkim sercu. Bywały momenty że miałem go czasami dosyć, ale dziękuje mu za to że mogłem kibicować klubowi w czasie jego panowania. Jurgen my nie mówimy do widzenia, mówimy do zobaczenia - drzwi dla Ciebie powinny być tutaj zawsze otwarte!

9 polubień

Jestem dumny, że był naszym trenerem a to, że na zawsze pozostanie :red_circle: to oczywista oczywistość! :muscle::smiley:

1 polubienie

Wielki człowiek, co tu dużo mówić. To jak pokazał wsparcie dla Arne Slota po meczu, to pokazuje jak wielką klasę ma nasz kochany Niemiec. Mam nadzieję że z uśmiechem będzie zaczynał każdy dzień w otoczeniu swojej rodziny i skupi się w końcu na tym co w życiu najważniejsze :slight_smile: korzystaj z życia Jurgen, zasługujesz na to!

1 polubienie

Dawno nie miałem tak dziwnej niedzieli. Nie ma sensu wymyślać niczego na siłę, bo wszystko zostało już wypowiedziane. Jest mi smutno, ale jednocześnie cieszę się na myśl o tym, że mogłem być tego świadkiem - żyć w czasie, gdy tak świetny człowiek prowadził klub, który jest w moim sercu. Oddał kawałek swojego życia temu klubowi, tak jak i my część swojego cennego czasu poświęcamy na oglądanie Liverpoolu. Coś się kończy, coś zaczyna.

7 polubień

Ja nigdy go nie miałem dosyć. Byłbym za nim do końca jak zagorzali fani Wengera czy Fergusona. Jeśli miałby prowadzić nas przez kolejne 10 lat i zdobywać sporadycznie tytuły jak Simeone w Atletico to nigdy by się to mnie nie znudziło. Dlaczego? Bo taką więź Jurgen zrobił z klubem i kibicami. Sukcesy oczywiście cieszą, ale ważniejsza dla mnie była dusza zespołu i charakter.

Może to i niepoważne i nieopłacalne trzymać na siłę starego menedżera. Ale gdy śledzisz tego człowieka x lat i zachwycasz się nim nawet po takim czasie, to już nie ma dla ciebie znaczenia co on osiąga. Dlatego nienawidzę takich pożegnań. Przywiązałem się do niego, Zaczynałem przygodę z piłką z tym człowiekiem, gdy prowadził kolonię Polaków w Borussi. Dla mnie osobiście to jest znacznie bardziej rozczulające niż dla typowego kibica Liverpoolu, bo dla mnie piłka to był po prostu Klopp. Jurgen Klopp.

@diablinadali nie mogłem się cieszyć sukcesami klubu za Shankly’ego ani Paysleya. Ale mogłem przeżyć erę Jurgena.

20 polubień

Piękna to była historia, dziwnie się będzie teraz oglądać te mecze gdy Jurgena nie będzie na ławce.
Patrząc na chłodno to jednak jest to dobry moment na rozstanie, Klopp to inteligentny facet i zarówno w Borussi, tak i tutaj wiedział kiedy należy zejść ze sceny.
Oby mu się wiodło niezależnie od tego czy postanowi kiedyś jeszcze trenować, czy też nie.

Dzięki za wszystko Jurgen. YNWA

1 polubienie

Mam nadzieję że po roku wakacji wróci jeszcze do piłki bo jest jej po prostu potrzebny, już nie tutaj ale może Dortmund. Na pewno będę mu kibicował za te lata radości które nam dał. Ale tam będzie dziś impreza mam nadzieję że będzie tam kamera tego serialu o LFC. Udanych wakacji mistrzu ale nie za długich

1 polubienie

To chyba pierwszy trener którego będę oglądał dalej o ile wróci do wielkiej piłki.
Bez różnicy do jakiego klubu pójdzie to pewnie rzucę okiem.
Dla mnie osobiście to dużo mówi, bo co działo się z jego poprzednikami to jakoś nigdy mnie nie interesowało.

@Spectre czyli nowy klub Jurgena to Lech Poznań :rofl::rofl:

6 polubień

Sądzę, że Jurgen pójdzie na długie wakacje, a jeśli gdzieś przyjdzie, to raczej do klubu gdzie jest mocna więź z kibicami. A więc żaden Real. To nie jest klub w jego stylu.

Lech nie bo będzie wtedy BLUE xd

A tak poważnie: powrót do BVB najszybciej albo za jakiś czas wróci do Liverpoolu jeśli ze Slotem by nie wyszło. Czuję, że byłby w stanie tu wrócić, ale będąc pewnie już po 60 jeśli już.

4 polubienia

YNWA mistrzu. Wróć do nas kiedyś :frowning:

2 polubienia

No co tu dużo mówić były zwloty jak i upadki, ale to, co trzeba oddać Jurgenowi to, że przywrócił Liverpoolowi jego dawny blask. Dziękuje ci Panie Klopp za te wszystkie lata, bo dane mi było zobaczyć jak mój ukochany klub podnosi wszystkie najważniejsze trofea. Danke Jurgen :heart:

2 polubienia

Analizując cały ten okres od chwili ogłoszenia decyzji o odejściu po ostatnie wywiady i dzisiejszą ceremonię, po której ciężko mi się w dalszym ciągu pozbierać to poza emocjami trzeba zauważyć, że jemu naprawdę w dalszym ciągu zależy na tym klubie. Uspokajanie kibiców, że są w dobrych rękach, szczere wypowiedzi. Miło się patrzy, że w dzisiejszych czasach są jeszcze ludzie, którzy potrafia wywołać uśmiech na twarzy prostymi gestami. Możemy być dumni, że był trenerem naszej ukochanej drużyny. YNWA❤️

7 polubień

Dlatego myślę, że kiedy klub będzie go jeszcze raz potrzebował, to on tej pomocy nie odmówi. On tu wróci.

1 polubienie

Nie wróci. On jest człowiekiem, który idzie dalej. Pewnie obejmie kadre Niemiec, może kogoś z Hiszpanii? Ale w jego powrót do lfc nie wierzę. On sam mówił, że dlugonie będzie w tym zawodzie pracować. Wiec może max z 10lat? Wiec jak obejmie za rok dwa kadrę to akurat może kolejne 7-9lat być jej selekcjonerem. Bo chyba tylko kadra mu została, żeby być w pełni spełnionym człowiekiem.

Spectre. Mi się wydaję, że mu w słowie pomoc chodziło bardziej o wsparcie, porozmawianie może, coś w ten desen. Nie wiem. Mi sie wydaje, że nie wróci na ławkę trenerska do nas.

1 polubienie

To koniec. Dziś zakończyła się era Kloppa. Idzie nowe, a klub jest w doskonałej pozycji aby zdobywać trofea hurtowo.

Dziękuję.

To był piękny moment żeby żyć jako kibic Liverpoolu, wraz z tym jak ogłosił, że odchodzi uświadomiłem sobie, że jestem fanem LFC ale jestem też fanem Jurgena. To jest ojciec moich marzeń. Dziękuję z całego serca.

11 polubień