Jürgen Klopp

A Ty idź jechać po Gakpo i podniecać się Nunezem

Czekamy na wypowiedz po meczu pewnie wszystko jest be Piłkarze i Jurgen są cacy.

Trochę nie rozumiem tych zmian. Bo to wyglada podobnie jak w poprzednim meczu z Chelsea. Czyli jie gramy wybitnie, ale przynajmniej nie ma tragedii i paniki w obronie.

Wchodzi Hendo, Flaco i robi się tragedia. Obaj nie powinni się pojawiać na boisku, albo przynajmniej razem.

Kolejna końcówka meczu na konto Kloppa i jego zmian, z Chelsea mieliśmy szczęście, ze Mudryk nie jest ograny, bo skończyłoby się podobnie.

2 polubienia

Dziwnie cicho w tym temacie. Łatwo wszystko zrzucić na transfery i kontuzje,ale Klopp ponosi również ogromną winę za to co się dzieje. Zero pomysłu w grze i każdy zawodnik zajechany na maksa. Najgorsze jest to,że nie widać wcale żadnej poprawy. Mocno niepokojące jest to co się dzieje.

Keita gra jako tako na tle naszych pomocników więc pewnie z tego powodu ta zmiana. Bedzie na lige. Zawsze może się połamać. Bajcetic pewnie też już ledwie zipał znając jego.

Tak to jest jak od lat się nikogo nie kupuje

Bajcetić był już zmęczony, musiał zrobić zmianę, bo młody już nie dawał rady.

Mnie bardziej zastanawia to, że mamy lewoskrzydłowego - Gakpo i środkowego napastnika - Nuńeza i Klopp dochodzi do wniosku, że w sumie czemu by nie grać Gakpo na środku ataku, gdzie się nie odnajduje tak dobrze jak na lewym skrzydle i Nuńezem na skrzydle, gdzie gra się u nas zdecydowanie głębiej i nie może pokazać pełni swoich umiejętności.

Zdjęcie Trenta też było dość dużym zaskoczeniem, pod koniec meczu spowodowało to poluzowanie obrony na boku i poza początkiem, zaraz po zmianie, zagrożenie z naszej strony praktycznie zniknęło, podczas gdy Thiago, który grał na prawdę słaby mecz, podając w miejsca gdzie nikogo nie było co najmniej kilka razy, tracąc piłkę zaraz po odbiorze grał praktycznie cały mecz.

2 polubienia

Zmiana z Bajcetic mnie nie dziwi, bo faktycznie młody nie dojeżdża kondycyjnie i potrzebuje ławki w 70/80 minuty, ale problemem jest Hendo+Flaco na boisku razem.

To już nie wiem, wpuścić Milnera na DM czy Hendo, ale ramy Boskie- nie obu i z Hendo na 8.

1 polubienie

Jak dla mnie pewien etap się skończył. Ani Klopp z tych piłkarzy już nic nie wyciągnie ani piłkarze za niego nie chcą już umierać.

Jurgen zlapal punkt zaczepienia 2 ostatnie mecze nie przegralismy na 0 z tylu, jeden nawet wygrany, widac ze trzymal sie tego samego skladu, nawet katując nas Gakpo na środku ataku, zmienil taktyke na duzo bardziej defensywną, kompaktową, mniej jest pressingu, wiecej gry z kontry a dzisiaj znowu wszystko sie wyj…alo na ryj. Zwlaszcza 2 polowa bardzo slaba, oj idą mroczne czasy :frowning:

To zrobi przebudowe i znowu beda o niego sie bić. To te darmozjady na boisku sa nic nie warci.

Sami się wystawiają ?

a kogo wystawisz? Z braku łaku trzeba kogos ostatecznie wystawic na te boisko…

Ja ? A to ja od kilku lat jestem trenerem tego zespołu ? Lata zaniedbań i zajeżdżania jednego składu wychodzą. Cała Anglia wie jak z nami grać.

1 polubienie

Z tymi piłkarzami a raczej częścią z nich oczywiście że nie ale przecież to nie jego wina że nie ma środków na ich wymiane i musi udawać że powrót po kontuzji Oxa jest jak transfer.

Trener gówno może jak właściciele nie dają mu odpowiednich warunków. Gdyby dawali hajs to nie musielibysmy 2 lata czekać na pomocnika…

7 polubień

Przecież Klopp dostał Arthura, więc to nie jest tak, że właściciele nie pomagają.

9 polubień

Takie zestawienie jeszcze Kloppa z Pepem

4 polubienia

co za widok :heart:

26 polubień

Wsparcie mentalne. Na pewno przyda się w tym trudnym okresie!

2 polubienia