Jürgen Klopp

Podobno z Kloppem skontaktowało się Atletico Madryt w celu objęcia posady po Simeone :cold_face: :cold_face:

Hhaahahah iks de. No ta już leci do Madrytu :rofl::rofl:

2 polubienia

No tylko przekazuje, kontaktować się mogła nawet wieczysta

1 polubienie

Ukoronowaniem tego sezonu będzie pewnie przegrana z Evertonem na Anfield w następnym meczu :pensive:.

@tomi9 wow gruba przesada. Jürgen dołożył cegiełki do tego burdelu, ale żeby go zwalniać to stanowczo za szybko.

2 polubienia

Z przykrością twierdzę że to koniec Jurka, nawet jak kupią 2-3 zawodników z Top to reszta jest wypalona i zajechana na maxa. Nawet kolejny presezon nic nie da bo starzy już są zmęczeni treningiem Kloppa (trener który nie umie wyciągać wniosków i uparcie stawia na trening) a nowi dostosują się do poziomu kolegów. Nic już tutaj nie zatrybi w tym sezonie, kolejny będzie podobny jeśli Jurek zostanie…
Odejdź godnie, podaj się do dymisji
Także zaczynamy akcje #KLOPPOUT

On nie ma kompletnie pomysłu co ma zrobić, stoi w sumie już nawet nie stoi tylko siedzi i czeka na cud, którego nie będzie. Dotychczas to działało, ale piłkarze są coraz starsi i coraz bardziej zmęczeni przede wszystkim psychicznie. Oni już chyba Kloppowi nie wierzą, ani nie chcą za niego umierać, nawet Nunez po powrocie biega jakiś taki osowiały i nie chce się szarpać z piłkarzami przeciwnika. Jedyni, którzy jeszcze coś biegają to Salah, Robertson i Elliott, ale z jakim skutkiem to wszyscy widzimy.

Obawiam się, że Jurek zrezygnuje :confused: zostaniemy ze starym (to już jest zdecydowanie za późno na nazywanie składu starzejącym) składem i FSG które nie jest wstanie/nie chce wspomagać klubu na takim pułapie finansowym na jakim w obecnych czasach jest to niezbędne.

Czekamy na konferencje. Jestem ciekaw jakich pozytywów się dzisiaj dopatrzył.

jak Jurgen odejdzie to po nas. To jedyna osoba, która trzyma jeszcze ten burdel razem. Wszędzie się pali - w szatni, w zarządzie, w biurze. Murem za Kloppem, bo to nasza jedyna nadzieja.

@FroncQ i kto za niego? To jedyny trener, który może wyprowadzić Liverpool na prostą.

tylko sie pali podobno dlatego, ze ludzie Kloppa i on sam za duży wpływ mają na pewne sprawy.

Nie widzę Jerzego u sterów do końca sezonu. Nie widzę też żeby FSG go zwolniło. Zwyczajnie nazwisko Klopp jest marką i podbija cenę za klub. Sam Juras widać że jest już bezradny , przykre że zawodza go zawodnicy z których zrobił gwiazdy (wbrew logice), zawodzą go też współpracownicy. Trudne decyzje.

Najważniejszy jest klub nie jednostka. Przestał nad tym panować nie widać poprawy. Przestańcie być sentymentalni nie ma ludzi niezastąpionych.

2 polubienia

Nie ujmuje mu zasług, wyciągnął z zawodników ile mógł ale teraz nie ma pomysłu, brak planu B, teraz powinien stawiać na młodych bo już nie ma nic do stracenia

2 polubienia

Jurgen wspominał ostatnio, że pamiętny wpierdol od Brighton to najgorszy mecz jaki widział w życiu. Cóż, po dzisiejszych popisach być może zaktualizuje swoją myśl.

Ma, bo jeszcze możemy nie daj Boże spaść.

Pochettino jest wolny, tak tylko mówię.

Generalnie jak parze na nasze ustawienie w momencie posiadania piłki i mi oczy krwawią, uwielbiam Jurgena, ale to co tu się dzieje to kabaret.

Kolejny raz “Ole” na stadionie spadkowicza?
Sprawdziłem z ciekawości wyniki Roya z sezonu 2010/11, i no nie było nawet tak źle.

Pod koniec jego panowania przegraliśmy 3:1 z Blackburn, i to był najgorszy wynik z nisko notowanym zespołem.

To ja nie wiem który trener na ten moment by zaczął wygrywać po kolei mecze

Imo z tej trójki to przed Kloppem do zmiany są właściciele, niektórzy zawodnicy żeby odmłodzić i odświeżyć zespół i może ktoś ze sztabu idk

Ale na ten moment to nie mam pojęcia który trener by z tego składu coś wyciągnął xd

Z tą częścią się zgadzam. Nie ma nic do stracenia to dałbym do końca jak najwięcej minut Elliotoowi, Carvalho, czy nawet spróbować jakaś nową opcję na środek. Doak też powinien grać częściej.
Dać szansę Musiałowskiemu.
Taki Ox po sezonie odchodzi za darmo, tak kto wie w jego miejsce Polak być może by odpalił, a jak nie to zawsze po paru występach w PL można byłoby go sprzedać gdzie do championship.

@everlast być może nasz rodak to nie najlepszy przykład. Miałem na myśli spróbować kogoś z akademii, w miejsce graczy którym i tak kończą się kontrakty.

3 polubienia

Cały problem i patologia tego klubu w tym momencie polega na tym, że to nie chodzi o to, że Klopp po prostu nie wie jak to naprawić i to jest sytuacja, którą da się ogarnąć w np. 2 tygodnie. Chodzi o to, że do następnego okna transferowego tej sytuacji NIE DA się naprawić z obecnymi piłkarzami oraz właścicielami. Po prostu 1/4 składu jest za słaba, pozostała część za stara, pozostała część za młoda itd. Możliwe, że powroty Diaza i Joty coś pomogą w ofensywie i to tyle co można wyciągnąć z tego sezonu. Klopp nic nie zrobi z tym w lutym 2023r., marcu, kwietniu i maju. Od września piszę to samo co teraz i w kwietniu też to będę pisał - jeśli Klopp ma odejść, to tylko razem z FSG, “sztabem medycznym”, asystentami i całą resztą współpracowników. Te rzeczy są ze sobą i tak powiązane, bo żaden topowy trener z FSG pracować nie będzie z budżetem 40 milionów, mając taki burdel w składzie i taką potrzebę przebudowy zespołu w takiej lidze jak Premier League.

9 polubień

True, moim zdaniem jedyną opcją żeby skład dobrze grał po zmianie trenera w najbliższych tygodniach jest sytuacja, w której zawodnicy grają na zwolnienie Jurgena

A co jak co ale po naszych piłkarzach bym się tego nie spodziewał