Jürgen Klopp

Tylko, że to jest obrazek z 2021 roku kiedy zmarła Jurgena matka.

2 polubienia

Ajajaj, wpadłem w pułapkę Internetu :sweat_smile: Brałem pod uwagę taką możliwość, liczyłem na to, że w komentarzach przy oryginalnym źródle ktoś ewentualnie o tym wspomni, ale nikt nie wyłapał. Liczę, że ktoś wyciągnie z szafy te lub podobne prześcieradła i wywiesi je ponownie.

1 polubienie

2 polubienia

“…aby Klopp mial letnie okienko,aby odswiezyc sklad”--------OBY! lecz zeby znowu nie bylo tak:

  • Jude okaze sie za drogi
  • Declan nie bedzie zmienial Londynu na “jakim tam” Liverpool
  • Neves tez nie bedzie w planach co oznacza ze “cale srodki” sie skoncza
  • “polsrodkow” podobno Jürgen nie chce wiec bedzie o treningach,nowym otwarciu bla,bla,bla
  • ale nagle 2 dni przed zamknieciem okienka bedzie panika bo Thiago czy ktos inny nabawi sie dlugotrwalego urazu(1 miesiac czytaj co najmniej 3!) i znow wypozyczymy jakiegos Melo :man_facepalming:

Obym sie mylil i to na calej linii w moich dywagacjach!

na szczęście się mylisz. Carra już potwierdził dostępność środków, tylko Klopp z nich nie skorzystał, a dlaczego to wie tylko Niemiec. Pieniądze są(prawdopodobnie 250 milionów funtów) i czeka nas mała rewolucja w składzie.

To lato będzie naprawdę obfite w transfery do klubu.

@roberthum inaczej. Prawdopodobnie Klopp przed sezonem uznał, że nasza kadra jest kompletna, bo nie było powodu twierdzić inaczej. Ten sam zespół walczył o wszystko w poprzednim sezonie. Wzmocniliśmy sie Nunezem, Fabio i Ramseyem i tak wystartowaliśmy w sezon. Nikt się nie spodziewał takiego zjazdu formy kluczowych zawodników i takiej ilości kontuzji. W momencie kiedy dotarło do Kloppa, że popełnił błąd było już widocznie za późno na ściągniecie dobrego pomocnika i tak wpadł do nas Melo.

@Kijoraptor dlaczego 3/4 forum tak się uczepiło tej teorii, że Klopp musi sprzedać, żeby kupić. Gdzie transfery choćby Gakpo, Nuneza czy Diaza zupełnie temu przeczą.
@hubertus93 FSG prawdopodobnie jeszcze z nami trochę zostanie i żadnej sprzedaży nie będzie.

2 polubienia

Jeśli z nich nie skorzystał a mógł to już powinien wylecieć z klubu.

Czyli po rzekomym fiasku transferu Tchouameniego, Klopp uznał, że jedynym “right” playerem, niebędącym półśrodkiem i będącym realnym wzmocnieniem, jako, że sam pod koniec okienka przyznał się do błędu i oczekiwał wzmocnienia był Arthur Melo? Zwłaszcza, że “pieniądze przecież były”. Wątpliwa teria. Tak samo wątpliwa jak rzekome 250 mln na transfery w lato

Nie no skoro Carra tak powiedział to na bank te pieniążki będą. Wystarczy tylko sprzedać pół składu, zatrudnić emerytów i kasa będzie. 250mln na lato to istna bajeczka. Ciekawe skąd ten piękny zarząd FSG te wyciągnie?

3 polubienia

Takie pieniądze pewnie będą latem ale na pewno nie od FSG, a od nowych właścicieli.

O ile do sprzedaży klubu/udziałów dojdzie. Póki co nie ma żadnych konkretów w tym temacie

2 polubienia

Moim zdaniem mogłoby byc tak albo Tchouameni albo Nunez. Skoro Francuz wybrał Real to kupiliśmy Urugwajczyka. Chyba że wtedy jeszcze ktoś by odszedł. Ale nie bardzo wiem kto mógłby to być. Pieprzony Real - zabrali nam dwie LM i jeszcze teraz Tchouameniego.

Jeśli w szufladzie w klubie czeka te mityczne 250 mln funtów, to znaczy, że finalnie mieliśmy jakieś 350-400 mln, skoro 80+40 poszło na Nuneza i Gakpo?
Nie rozumiem jednego- dlaczego Jude nie został już zaklepany od sezonu 2023/24? Albo czemu jednak nie spróbowaliśmy, widząc “formę” naszych pomocnikow, ściągnąć Enzo, jak finalnie zrobila to Chelsea?
Może się okazać, ze Jude po sezonie uzna, że jednak Liverpool to nie klub dla niego, mam nadzieję że bedziemy mieli alternatywne opcje, a nie granie w pomocy znów ‘Fabinsonem’.

1 polubienie

Ja się martwię, że gdy nie będzie nowego właściciela, który sypnie groszem to przebudowa będzie polegać na Bellingamie oraz jednym mniej znanym pomocniku który może odpalić, ale też może wymagać miesięcy wdrożenia i na tym skończą się transfery bo takim kolejnym celem będzie np Gvardiol

Pewnie temu, ze zycie to nie FM i to nie jest tak, ze mozemy “wyciagnac” kazdego dowolnego zawodnika w dowolnym momencie. Wlasciciele klubow, managerowie, agenci, pilkarze to sa ludzie. Postaw sie w sytuacji Jude’a i pomysl czy Ty tez chcialbys decydowac o tym dla kogo bedziesz pracowal za 2 lata - zwlaszcza wiedzac jak szybko zmienia sie ten rynek. Zeby go “zaklepac” juz w lecie 2022 (na przyklad) pewnie trzeba byloby zaoferowac mu cos naprawde giga extra, a my po prostu nie mam co. Nie ma u nas wielkich pieniedzy, wielkich wzmocnien, wysokich kontraktow ani niesamowitej kadry. Liverpool to taki klub gdzie trzeba przyjsc i ciezko zapierdalac pod okiem mega wymagajacego trenera, a jednoczesnie nie zarobisz tyle ile gdzies indziej. Z drugiej strony dostaniesz pewnie wieksza stabilizacje, zaufanie, nawet jak bedziesz pod forma to manager pozwoli Ci ja odbudowac. W kazdym razie jak rozterek jest bardzo duzo i watpie, ze Bellingham juz sam jest pewny co do swojej przyszlosci. Byc moze nie chcial potwierdzac transferu latem 2022 bo nie byl pewny formy Liverpoolu (jak widac slusznie)?

A jeszcze trzeba sie dogadac z agentem, z klubem, pensje i tak dalej.

Jeśli przyszliby Jude + Gvardiol za Matipa i do tego 1-2 ‘budżetowych’ pomocników o motoryce i wydajności wczesnego Milnera/Wijnalduma to zespół mógłby naprawdę świetnie hulać.
Atak mamy dobry, obecna zapaść to efekt zjazdu całej drużyny, szczególnie w drugiej linii, obrona potencjalnie też byłaby OK.

@Aldor gdybyśmy zakontraktowali Jude’a teraz to wyprzedzenie pół sezonu, nie dwa lata.

Tez myśle, że nie potrzebujemy niewiadomo ile transferów. Ja w przypadku braku Jude brałbym Rice+Neves(obydwoje kontrakt do 2024) dodatkowo ktoś młody wybiegany. Ogólnie nawet przy transferze Jude, to fajnie byłoby kogos z tej pary dobrać( Neves bardziej realny, gdyż Declan ponoć chce zostać w Londynie)
Do tego stoper za Matipa to dla mnie must have. Nie możemy pozwolić sobie na brak stopera, bo jednak Virgil, Matip, Gomez, Konate to za mało szczególnie biorąc ich skłonności do kontuzji. Raczej nie Gvardiol, bo będzie bardzo drogi.
Mi się podoba Nico Schlotterbeck, w wieku Konate. Może grać w srodku i na lewej. Dobrze się prezentuje w barwach BVB.
Czy tez Scalvini z Atalanty( moim zdaniem będzie gwiazda szybko)19-letni chłopak ma wszystko co można wymagać od nowoczesnego stopera(dynamika, siła, rozegranie, do tego 194cm wzrostu) i grywa od biedy na 6.

Gvardiol będzie piekielnie drogi i zwyczajnie nie wart tych pieniędzy, po za tym zadeklarował, że chce zostać w obecnym klubie przynajmniej do zimowego okienka sezonu 23/24. Pojawiły się informacje, że Liverpool dołączył do wyścigu o Evana N’Dicka, francuskiego stopera z Eintrachtu. Kończy się mu kontrakt, więc sytuacja taka sama jak przy transferze Matipa.

Bellingham odchodzi po tym sezonie z BVB.
Oni mają zasadę, że nie sprzedają więcej niż jednego kluczowego piłkarza na sezon.

Ostatnio sprzedali Haalanda i Akanjiego, w 19/20 tez paru dobrych zawodników odeszło. Raczej nie brałbym tego za regułe.

W sumie racja. Bardziej miałem na myśli to, że teraz odeszła przytoczona przez Ciebie dwójka, a wcześniej nie przypominałem sobie, by coś takiego miało miejsce.
I bądź co bądź, w momencie odchodzenia Akanjego kibice BVB nie do końca rozpaczali nad tym i nie upatrywali w nim kluczowego piłkarza.
Ale co będzie, to będzie :slight_smile:
Ode mnie to sam bym optował za dwoma młodymi stoperami najlepiej z lewą i prawą nogą.
Moje opcje to odpowiednio: Ndicka/Scalvini i Tomori.

1 polubienie