Jürgen Klopp

jakby chłop wrócił do domu bez obrączki to tak by się nie cieszył :smiley:

1 polubienie

Klopp przedłuży kontrakt po udanym sezonie (mam nadzieję bardzo udanym) coś czuję.

Ja liczę na dwa pucharki, ale nie powiem które co by nie zapeszyć, ale chyba wszyscy wiedzą jakie :slight_smile:

Uszaty puchar dopiero za rok :wink:
Licze, że Klopp uzupełni brakujący garnek do kolekcji.

Czarny dzień dla naszego klubu.

Jurgen why?

No to cóż, to koniec Liverpoolu.

Myślicie, że powodem może być obiecana od lat, zaniedbana w lato rewolucja składu i odpuszczenie aktualnego okienka ?

Może Niemiec poddał się w nierównej walce z Guardiolą?

@dzemek niedługo pozycja w Monachium będzie wolna

Nie wiem co napisać. Oglądałem sobie film, teraz wchodzę na oficjalną stronę Liverpoolu, czytam wiadomości, myślę “chyba nie umiem języka angielskiego”. Wchodzę na polską stronę, wszystko jasne. Nie wiem dlaczego, nie wiem po co, ciekawe czy już miał coś zagwarantowane, na pewno w chwili obecnej nazwisko nr 1 na karuzeli menadżerów. Szkoda, wielka szkoda, jest mi po prostu smutno, jestem zły i niezadowolony.
Mam nadzieję, że nie popadnie w przeciętność.

1 polubienie

Nie wiem. Nie mogę uwierzyć w to co czytam.

Płakać mi się chce. A tutaj się mówiło że chociaż wypełni kontrakt.

1 polubienie

No i piątek jak i cały weekend poszedł w piz…

Niech ktoś mnie uszczypnie. To się nie dzieje …

1 polubienie

No to grubo. Ale z tymi włascicielami to dobra decyzja dla niego. Jest zbyt dobry na nasz klub i jego wlascicieli obecnie to raz. A dwa - nawet jezeli nie zalezy mu na lepszym klubie to moze byc po prostu zmeczony i chce nowego wyzwania.

SZOK.

11 polubień

Czuje się jakbym dostał obuchem…
Swoje chłop zrobił, na zawsze będzie w pamięci :heart_eyes:
Choć strasznie szkoda, myślałem że posiedzi tu jeszcze z 10 lat.
Teraz przed nami najtrudniejsze okienko, zastąpić takiego gościa jak Jurgen…

Czyli nie zostanie naszym fergusonem… ciekawe co przesądziło

Czy jeszcze do niedawna nie było mówione, że dopełni kontakt a potem zobaczy?

Tak na spokojnie to myślę że JK chce sobie odpocząć. Pewnie wróci do trenowania, ale dopiero w przyszłym roku? Facet jest ustawiony do końca życia, może po prostu stwierdził że brakuje mu siły. Powoli dobija do 60, może chce sobie zrobić kolejne wakacje życia.

Ja pier…e ! :worried:
Nie wierze,ze odchodzi ze wzgledow sportowych-moze jakas przykra rzecz w rodzinie,ciezka choroba bliskiej osoby,no nie wiem ku…a dlaczego???

Parę lat temu chyba był wywiad, że chce więcej czasu poświęcić rodzinie ale i tak żona namawiała go do przedłużenia kontraktu z BVB czy Liverpoolem, już nie pamiętam o który klub chodziło.

No cóż kiedyś to w końcu musiało się wydarzyć. Trzeba teraz liczyć na zwiększoną motywację piłkarzy na last dance Kloppa.

W międzyczasie klub musi zacząć szukać odpowiedniego trenera na zastępstwo. Tak właściwie to tylko Xabi Alonso jest jedynym kandydatem który przychodzi na myśl w takiej sytuacji. Zobaczymy co będzie dalej, wiadomo że to smutna wiadomość, ale takie jest życie i ja wolę cieszyć się z tego ostatniego sezonu Kloppa i z optymizmem patrzyć w przyszłość.

5 polubień

Będzie wymówka, ze nie zrobiliśmy transferów bo szukaliśmy trenera. Może Schmadtke? Będzie tańszy od dobrych trenerów. Pieprzone FSG

1 polubienie