Jürgen Klopp

Szok, niedowierzanie, milion pytań bez odpowiedzi. Jakby ktoś mi serce wyrwał. Myślałem, że Klopp zostanie tu jeszcze na długie lata, a tu taka wiadomość.

Albo Klopp jest już zmęczony, albo odwaliło się coś grubego w jego życiu prywatnym. Innego wytłumaczenia nie ma.

Legenda za życia, jeden z najwybitniejszych trenerów Liverpoolu. To były piękne lata i cieszę się, że mogłem to oglądać. Szkoda jednak, że nie zdążę już zobaczyć Kloppa na żywo przy ławce na Anfield.

Smutek :sob:

Ponoć żona Kloppa jest poważnie chora.

2 polubienia

Za to co dał naszemu klubowi należy mu się uszanowanie decyzji, którą podjął. Jurgen, dzięki za wszystko!

1 polubienie

Jak nie Xabi, to może jakiś De Zerbi?

„Jakiś” może od razu jakiś „Michniewicz”

Czytałem artykuł co pow klopp ze on w Listopadzie poinformował FSG. Obstawiam że się wku i poszło o okienko transferowe. Myślę że jurgen pow dość jak nie ma transferów takich jak oczekuje to on podziękuje. FSG by mogło sprzedać komuś kto ma większe ambicje niż oni.

NEWS z września:

56-latek był ich pierwszym wyborem po zwolnieniu Hansiego Flicka, ale nawet perspektywa prowadzenia Niemiec podczas turnieju Mistrzostw Europy rozgrywanych w ojczyźnie nie mogła go przekonać do odejścia z Merseyside. Zamierza dotrzymać umowy, która obowiązuje do 2026 roku.

jestem lojalny wobec Liverpoolu. Moje serce jest tutaj. Budujemy Liverpool 2.0. Ponownie chcemy zaatakować i nie zastanawiać się jak długo jeszcze możemy przeć naprzód – mówił trener

PRZYCZYNY ODEJŚCIA, KTÓRE PODAJE JURGEN TO ŚCIEMA. Są dwie opcje: nagłe problemy rodzinne/prywatne, albo jakiś spór wewnątrz klubu. Na pewno nie wypalenie zawodowe

3 polubienia

Ja myśle, że coś mu obiecały sknery i stwierdził, że w takich warunkach odbudowa potęgi to strata czasu.

Myślicie, że jakikolwiek trener na świecie poprosiłbym o nie przeprowadzanie transferów kiedy pół składu w szpitalu a gra na 4ech frontach?

1 polubienie

Ciekawe czy będzie fala odejść po sezonie, TAA, VVD itp

To jak wiedział ze odejdzie to nie mógł chociaż po tej ku**ie Hooperze się przejechać?

1 polubienie

Jest kilka nazwisk na rynku, które mają duży potencjał, ale ciężko będzie kogoś kto wskoczy od razu w buty Jurgena - pewnie pierwszy sezon na przepalenie a potem się zobaczy. Xabi Alosno, De Zerbi to pierwsze dwa nazwiska jakie przychodzą do głowy, ale w obu to nie jest jeszcze trenerski TOP. Jurgen jest największą gwiazdą tego zespołu i to dla Niego gracze przychodzili. Pytanie czy bez Niego najlepsi zostaną (kontrakty do 2025) oraz czy nowy trener nie będzie chciał rewolucji (choć tutaj raczej dostanie ekipę gotową do walki o mistrzostwo).

Nie wiem dlaczego, ale przychodzą mi do głowy słowa Małysza, który mówił, że zawsze chciał skończyć karierę kiedy będzie w czołówce. Przekładając to na piłkarski język Jurgen pozostawi po sobie gotową, miejmy nadzieję mistrzowską drużynę.

2 polubienia

Kończy się pewna era. Dzięki Kloppowi LFC znowu powrócił do ścisłej czołówki światowej . Wygraliśmy trofea na które każdy kibic czekał latami. Przestaliśmy być FC History.
Myślałem że może zostanie “naszym Fergusonem” na lata, którego z reszta darzył wielkim szacunkiem.
Na pewno należy mu się uszanowanie decyzji i wielkie podziękowanie. Mam nadzieję że kibice w Liverpoolu zorganizują coś naprawdę wielkiego.
Wraz z końcem trzeba myśleć co dalej, mam nadzieję że w klubie pracują nad tym już od listopada (czyli od wtedy kiedy Jurgen przekazał swoją decyzję właścicielom). Na ten moment myślę że większość kibiców jako następcę widzi Xabiego Alonso i właściciele powinni stanąć na głowie aby go ściągnąć. Myślę że opcją rezerwową mógł by być również De Zerbi

1 polubienie

No takie życie, myśleliśmy, że będzie Liverpool Reloaded, a będzie Liverpool Relegated… close enough.

8dnrag

1 polubienie

Don’t cry because it’s over, smile because it happened.

Mamy prawo być szczęśliwi, pomimo tego, źe to już koniec. Byliśmy świadkami czegoś niesamowitego.

5 polubień

Wielka szkoda. Brakuje słów. Oby było tak że Jurgen zostanie shanklym naszych czasów. Teraz czas na Paisleya naszych czasow

Przypominam co mówił 17 pazdziernika

Skąd info że jest chora?

Takie info pojawiło się na discordzie. Info nie jest pewne.

Proszę moderacjo po 1 lipca nie zamykać wątku Jurgena Kloppa na forum (jak to czynicie w przypadku innych piłkarzy kiedy odchodzą)

5 polubień

Szkoda, że to już, ale umówmy się. To się musiało kiedyś wydarzyć. Ten zespół, nawet w wersji 2.0. lepszy już nie będzie. Jurgen przywrócił ten klub na miejsce mu nalezne. Teraz trzeba trzymać kciuki żeby zawodnicy po takiej informacji utrzymali koncentrację i wolę zwycięstwa do końca sezonu. Może uda się coś wygrać na koniec i fajnie pożegnać.

Trzeba się zacząć rozglądać na następcą Jurka. Dla mnie idealny byłby Xabi Alonso. Skoro Real przedłużył z Carlo, to w tej sytuacji dla nas jest to idealny wybór. O ile oczywiście nie dogadał się już z Bayernem. Poza tym nie widzę dobrego kandydata. Steve sam się wypisał z listy idąc do arabów. Poza tym posucha straszna.

Steve to się wypisał będąc miernym trenerem :stuck_out_tongue:

8 polubień