Jürgen Klopp

Skoro Lijnders też odchodzi, znaczy że właściciele nie zaoferowali mu trenerki czy może jednak mają z Kloppem nowego pracodawce?

Coś się kończy coś się zaczyna. Ostatnie 8 lat było naprawdę wspaniałe, ale dało się już wyczuć co mówi Klopp. Nie było w nim już tego ognia i wigoru. Czas na kogoś nowego. Klopp również kiedyś zaczynał :slight_smile:

1 polubienie

Tego się nie spodziewałem, szczególnie, że wszystko zaczęło znowu klikac. Kończy się najpiękniejsza era Liverpoolu jaką widziałem, ba, najpiękniejsza era jaką widziałem w piłce. YNWA Jürgen Klopp

To by nie tłumaczyło odejścia również członków sztabu, a jednak odchodzi cała ekipa Kloppa

Mi to bardziej wygląda na sprzedaż klubu

1 polubienie

Chyba zazwyczaj odchodzi trener wraz z najbliższymi współpracownikami? Mi to bardziej wygląda na to że klub już ma dogadanego następcę który tutaj przyjdzie ze swoim sztabem. Mam tylko nadzieję że to nie będzie żaden Mourinho czy Conte.

7 polubień

Jak grom z jasnego nieba spadła dziś na mnie ta wiadomość. Piękne chwile przeżyliśmy dzięki Jurgenowi. Cholernie szkoda, bo po takie połówce sezonu człowiek liczył na więcej. To musi być coś poważnego w życiu prywatnym bo takiej decyzji nie podejmuje się raczej w przypadku braku transferów. No chyba że się mylę.

przecież praktycznie zawsze z trenerem odchodzi caly sztab.
Co nie zmienia faktu, że szok. Jak czlowiek liczyl, że odejdzie najpierw Pep i cos wygramy w koncu, to tutaj u nas najpierw zmiana. Oby przyszedl ktoś z wizją i potrafiący wyciagnać z piłkarzy i potrafiący przyciagnać ciekawe nazwsika.

5 polubień

Conte albo Tuchel, czyli jak rozwalić drużynę w 6 do 18 miesięcy xD

1 polubienie

Powiem tak - cieszmy się ostatnimi miesiącami Kloppa na Anfield bo potem będzie płacz i zgrzytanie zębów. Popadniemy w marazm na długie lata. Oby udało się wygrać mistrzostwo, to by było piękne zwieńczenie kariery Niemca na Anfield. Potem wrócimy do walki o top4 i to niekoniecznie udanej

4 polubienia

Już wczorajsza wypowiedz o mało prawdopodobnej poczwórnej koronie była dziwna.

Tak wam wrzucę, ja sobie słucham od godziny w kółko…

3 polubienia

Gdyby chodziło tylko o wypalenie to Jurgen nie przedłużałby kontraktu i po prostu odszedł w lecie, to jest chyba oczywiste.

Coś dziwnego musi się dziać w środku klubu skoro w przeciągu 3 lat odchodzi 2 dyrektorów sportowych i trener ktory jest tu od 2015. Bostoniarze zarżneli kure ktora znosila zlote jajka.

Chociaż po namyśle - w sumie chciałbym zobaczyć Conte jak napierdziela na konferencji na FSG xD

5 polubień

Tak naprawdę jedyną sensowną opcją jest w tym momencie Xabi. Piłkarz z totalnego topu, mega inteligentny, grał tutaj kilka lat. Musi tutaj przyjść ktoś kto będzie miał przynajmniej +5 do szacunku za same nazwisko na początku swojej kariery. W innym wypadku boję się jak zareaguje szatnia gdzie jest conajmniej kilku zawodników którzy wygrali już sporo/wszystko w swojej karierze.

@Kijoraptor
O zespół w tym sezonie nie trzeba się martwić. Oni pewnie już wiedzą od kilku tygodni. Może ta zwyżka formy która po grudniu jest zauważalna to m.in efekt wiadomosci że to jest last dance Jurgena.

7 polubień

Chyba najgorsze co mogło nas kibiców Liverpoolu spotkać w naszym życiu :sweat: bez Kloppa to już nie będzie to ten sam Liverpool…miejmy nadzieję, że tak samo jak my nie będziemy mogli wytrzymać bez Kloppa tak samo Kloppa nie będzie mógł wytrzymać bez Liverpoolu i , że wróci za rok lub dwa

Jak to teraz wpłynie na zespół ? Czy powalczą o wszystko co tylko możliwe na koniec jego przygody z nami czy zejdzie z nich duch i wola walki ? Szkoda, że ogłosił to teraz kiedy wkraczamy w najważniejszy etap sezonu. Mógł to zrobić po sezonie. Teraz będzie naprawdę ciężko, bez transferów jakichkolwiek, z mnóstwem pytań. Ciekawe co się stało ? :pleading_face::pleading_face:

Moim zdaniem więcej niż pewne że zawodnicy wiedzieli o tym od dawna

7 polubień

Jurgen Jurgenem, ale co ze Shmadtke?!

1 polubienie

Jezeli Klopp mowi, ze poinformowal zarzad juz na poczatku Listopada (to szczegolnie ciekawe w kontekscie tego co opowiadal 17.10) to podejrzewam, ze zawodnicy tez juz gdzies w tym czasie sie dowiedzieli. Nie obawialbym sie, ze teraz ujdzie z nich powietrze po oficjalnym ogloszeniu tej informacji.

Josif musi byc w 7 niebie. W koncu sie przekonamy kto mial racje i czy faktycznie ten Klopp taki cienki. :wink:

Albo wręcz przeciwnie. Szobo i Gravneberch świetnie zaczęli, a od listopada wyraźnie stracili na jakości.