Jürgen Klopp

Czy istnieją ludzie niezastąpieni? Nie wiem, ale jeśli tak to jedną z takich osób jest Klopp dla Liverpoolu. To moje jedyne przemyślenie na ten moment w smutny piątek. Wygrajmy chociaż dla niego ligę i któryś puchar, zasługuje na to, żeby jego “rywalizacja” z Guardiolą na papierze wyglądała dużo lepiej i odzwierciedlała rzeczywistość.

11 polubień

Jutro czas start łączenia Liverpoolu z nowym trenerem. Czy spekulacje następcy będziemy prowadzić w tym wątku?

Nie ma co robić spekulacji. Alonso, albo nikt

2 polubienia

Oby nie, może wątek nowy trener

Ja chciałbym tylko przypomnieć, ze Xabi przyszedł do LFC w 2004 r. Nie ma przypadków, są tylko znaki :wink:

Mourinho jest wolny😉

2 polubienia

A Klopp ciągle jest zatrudniony. Do końca sezonu jeszcze daleko, a niektórzy już się zachowują jakby odszedł.

Brak słów. Więc ode mnie tylko taki memik.

3 polubienia

To na km śmierdzi ze cos miedzy jurgenem a fsg poszlo. Nawed dyrektor sportowy odchodzi. Myślę ze o transfery poszło przedewszystkim.

Hipokryci. Tu płaczecie, że Jurgen odchodzi, a ilu z was bez mrugnięcia okiem przejmowało stery w klubie jak tylko odpalaliscie nowego FMa? Wstydu nie macie…

P.S. to oczywiście z dużą dozą ironii i sarkazmu trzeba czytać.

3 polubienia

Serce pęka myśląc o tym, że odchodzi ojciec obecnego Liverpoolu. Człowiek, który dał nam najpierw nadzieję, a potem ogrom radości. Jednak wszystko jak to w życiu ma swój początek i koniec. Mimo bólu w sercu trzeba zrozumieć go jako człowieka, bo bycie managerem, to nie jest robota w fabryce od 7 do 15.

Mam tylko nadzieję, że następca Jurgena będzie starał się równać do poziomu Kloppa albo będzie tak tragiczny, że Jurgen postanowi po roku wrócić tu ponownie.

8 polubień

No ciekawe to się robi

Myślę ze jednak o te transfery poszło końcówka okienka a tu takie info. No nie ciekawie.

1 polubienie

Ja ciągle wierzę, że po ostatnim meczu w szatni wypowie takie słowa. Nadzieja szaleńców

10 polubień

Klopp jest człowiekiem z wysoką kulturą osobistą i nie opowiada w mediach o sporach wewnątrz klubu. Ale z pewnością takie były i to nie drobne sprzeczki raczej wręcz awantury. Zwalnianie kolejnych dyrektorów sportowych to nie przypadek. Myślę, że Klopp się porządnie zirytował że obiecany Bellingham jednak wylądował w Madrycie. A to tylko jeden przykład. Kto wie czy Juergen nie zrobi sobie roku przerwy a potem przejmie Real. Myślę, że jest już w takim wieku, że chcę wygrywać trofea regularnie i wie że go na to stać. Ale z właścicielami u których musi żebrać o każdy transfer to niewykonalne

2 polubienia

Dokładnie też mam takie zdanie. :roll_eyes: FSG niszczy ten klub.

Ehh, co tu teraz napisać? Serce pęknięte i tyle. Wiadomo, że ten dzień kiedyś by nastał, jednak on miał nastąpić po prostu po wygaśnięciu jego umowy. Wtedy byłoby jakoś inaczej… A tak? Nagle, z bardzo dużą ilością domysłów. Ja się nie boję tego napisać, ale dla mnie zespół Kloppa był dużo lepszy niż ten city. Tu była więź. My kibice, Jurgen z zespołem, to była jedność. Jurgenowi po prostu zabrakło szczęścia a miałby tę chwilę 2 mistrzostwa i 2 LM… Był to cudowny czas. Ja nie wiem jak to będzie oglądać naszych bez niego przy linii bocznej. To jest coś na co w ogóle nie jesteśmy przygotowani. Ja tego nie umiem sobie wyobrazić. Przyjdzie np Xabi i co zrobi? To nie jest Bayer Leverkusen, że może wygrać, a jak nie to i tak brawa. Wejść w buty Kloppa to nie będzie takie o sobie wyzwanie… YNWA Juergen! Nie zostawiaj nas jeszcze!!

1 polubienie

Też mam takie zdanie. Klopp jest człowiekiem który potrafi wyciągnąć maksimum z tego projektu. Real ma świetną, młodą ekipę. Jak sprowadzą Mbappe to mogą dominować latami jak to było wcześniej. Być może Klopp stwierdził, że chcę się załapać na te sukcesy i być ich współtwórcą. Na Anfield może być co najwyżej wiecznie drugi…

1 polubienie

Ta data z nicku to data urodzenia, czy rok w którym zacząłeś kibicować LFC. FSG we współpracy z Kloppem wyciągnęli ten Klub z marazmu i przeciętności. Jasne mogli bardziej pomóc Kloppowi i pewnie w gablocie było by 3-4 puchary więcej, ale pisanie o tym, że FSG niszczy ten klub to przejaw głupoty.

Poczekaj aż Klopp odejdzie. Wtedy zobaczysz, że tylko jego osoba trzymała ten projekt na powierzchni…

2 polubienia

Jurgen Klopp musi być trenerem Realu Madryt. To się po prostu musi wydarzyć, bo inaczej nie wszystkie karty historii będą zapełnione.