Jürgen Klopp

Nigdy nie zwątpiłem, nigdy.

Jurgen Klopp postać pomnikowa, będziemy o nim pamiętać latami.

Jaki będzie następny krok Jurgena? Pozwolę sobie na małą spekulacje, myślę że Jurgen zrobi sobie rok przerwy a potem albo Real Madryt albo reprezentacja Niemiec, innej opcji nie widzę.

1 polubienie

Smutna wiadomość i też nie mogłem uwierzyć. Nawet mi przez myśl przeszło, że to 1 kwietnia dzisiaj. Ale bardzo szanuję tą decyzję. Obejrzałem połowę wywiadu i widać, ze decyzja była trudna, ale na wypalenie zawodowe nic nie poradzisz. Wydaje mi się, ze ta decyzja pojawiła się już z rok wcześniej tylko Jurgen nie chciał zostawiać zespołu na rozdrożu ( sam to wspomniał ). Zobaczył, że team wrócił na właściwe tory i to był ten moment. Myśle, że teraz odpocznie i jak wróci ( o ile wróci ) to do kadry, pewnie Niemiec ( chociaż marzy mi się Anglia ). Gdzie nie pójdzie, zawsze będę mu dobrze życzył ( poza meczami z nami oczywiście ).

A też się nie dziwię, ze ma już dosyć i chce się rodziną zająć. O pawie nie miał przerw w karierze trenerskiej. A też czytałem dzisiaj, że pracę trenerską zaczął parę dni po zakończeniu kariery piłkarskiej. Tyle lat na ciągłej karuzeli.

A co do nas i naszego klubu? Tak jak kiedyś Bill Shankly wyniósł ten klub na szczyt tak teraz Klopp przywrócił mu blask. Po Shanklym był projekt rozwijany pod sterami Boba Paisleya. I tego też nam życzę :).

2 polubienia

Ale klikbajtowy tytuł. Tam się wypowiada Enrique.

Wiadomo. W końcu to Klopp zatrudniał dwóch dyrektorów, którzy poukładali burdel wewnątrz klubu. A co ja gadam Klopp sam ogarnął skauting i transfery. Akademia też wreszcie zaczęła działać dzięki Kloppowi. A zawodnicy mogą trenować w nowym ośrodku szkoleniowym, bo Jurgen wybudował go za swoje. Zapomniałbym o firmie szwagra Jurgena, która za darmo rozbudowała Anfield.
Teraz zupełnie serio. Można narzekać na to, że traktują klub jak inwestycje, że nie dali Kloppowi większego wsparcia finansowego itd. Ale prawda jest taka, że właściciele LFC nie są głupimi ludźmi, bo w przeciwnym razie nie byliby takimi dobrymi biznesmenami. Na pewno mają na przyszłość plan i wiedzą co zrobić by Liverpool nadal był na topie i liczył się w walce o trofea - jest to w ich interesie, bo bez tego nie będą zarabiać. Pisanie o jakimś upadku po odejściu Kloppa to dla mnie totalne s-f. Jurgen wykonał genialną pracę i będę za nim płakał w maju, ale umniejszanie zasług FSG to jakieś nieporozumienie. FSG od momentu przejęcia klubu też wykonała ogrom pracy i niewątpliwie sukcesy klubu to także ich zasługa (nie przeczę, że mogło być ich więcej).

3 polubienia

Rok 2027. Real Madryt Jurgena Kloppa podejmuje w finale LM Liverpool Xabiego Alonso. Klopp przegrywa finał LM z Liverpoolem tym samym dając upragniony rewanż angielskiej drużynie za porażki w ostatnich latach. I will be there no matter what. Zapisane w gwiazdach, inaczej nie pokonamy Realu.

1 polubienie

Obroncy FSG sie odezwali matko święta xD

Módlcie się fsgsiarze o kolejnego cudotwórcę, bo bez kury znoszącej złotej jaja zostaniecie wystawieni na pośmiewisko kibicowskie.

4 polubienia

Po przesluchaniu video

  • szok
  • slychac, ze Kloppo mowienie o tym sprawia trudnosc, mam wrazenie ze glos grzeznie mu w gardle i walczy z płaczem
  • wielokrotnie mowi, ze chce sprobowac normalnego zycia, o przemijaniu, wieku, o zdrowiu, o szukaniu innego sensu, o tym, ze zona mowi mu o dbaniu o siebie - moze jest cos na rzeczy z choroba - jego lub bliskich
  • mam wrazenie, ze pilkarze wiedza od dluzszego czasu i chyba chca dac tytul Jurgenowi na pozegnanie - nasz last dance…
  • zal wielki zal

Jurgen urodzil sie po to aby byc naszym managerem. Tyle.

Życzę mu szczescia i zdrowia wsYstkich bliakich. A jezeli chodzi o karierę, jezeli za rok zacznie prace w klubie - licze, ze bedzie to Real gdzie bedzie mial swobode, fundusze i druzyne gwiazd.

Jezeli wybierze kadre to mam nadzieje, ze Pep tez pojdzie do kadry… Coz to bedzie za mundial… Final ESP GER a na lawkach tych 2.

3 polubienia

Przeczytałem o odejściu Jurgena zaraz po wypłynięciu tych wieści i celowo dałem sobie trochę czasu do namysłu nad tym wszystkich, zanim coś napiszę. A napiszę jedną główną tezę o nazwie ,NIE WIERZĘ!“. I niestety nie chodzi mi tutaj o to, że nie wierzę w odejście Jurgena, bo niestety wydaje się to pewne. Ja nie wierzę w jego tłumaczenie i to co powiedział w przekazie dla kibiców, że decyzja ta podjęta została z uwagi na jego brak energii. Ludzie litości… Klopp w październiku odpowiada z podekscytowaniem o budowaniu Liverpoolu 2.0 a w listopadzie informuje FSG o odejściu końcem sezonu!? Przecież to się kompletnie kupy nie trzyma, a wersja oficjalna o ,braku energii do działania” to jest po raz kolejny założenie przez Jurgena maski, aby nie krytykować polityki FSG. Nie mam w domu kryształowej kuli i mogę się tylko domyślać, czy to pokłosie transferowego skąpstwa, jakiejś afery czy innych przyczyn, ale nigdy nie uwierzę w tą WERSJĘ OFICJALNĄ. W tej chwili czuję straszną złość i smutek, bo tracimy niesamowitego trenera i człowieka, który z posiadanych zasobów wyciskał 200% normy. Przy obecnym modelu funkcjonowania klubu klubu bez cudotwórcy jako trenera obawiam się, że w walce o najwyższe cele będziemy w czarnej dupie.

4 polubienia

Gdyby piłkarze wiedzieli od dłuższego czasu to już dawno by ta informacja wyciekła.

21 polubień

A wiesz skąd kolego większość kasy na to wszystko miało FSG…a no z sukcesów Kloppa i wzniesienia klubu przez niego na wyżyny…gdyby nie trofea to i kasy by nie było,gbyby nie Jurek to FSG dawno by nie było.takie są fakty

Myślę, że w tym momencie dobrze jest sobie przypomnieć wiele pięknych momentów, żeby docenić to co nam zostało z Jurgenem.

Mój ulubiony mecz za jego kadencji i prawdopodobnie najważniejszy jako kibic, bo nie mieliśmy prawa w tym meczu wygrać. Jak i w wielu innych oczywiście, to co stworzył, było niesamowite i niezapomniane.

2 polubienia

Z drugiej strony Simeone też miał odchodzić z Atletico i ostatecznie jednak został, liczę że na koniec sezonu Jurgen jednak zmieni zdanie i zostanie z nami na dłużej

3 polubienia

Od odejścia Hendersona w szatni nie ma kretów

Tak samo jak wyciekają inne rzeczy? Piłkarze pewnie mają podpisane NDA i się ich trzymają.

A wy się módlcie o szejka albo kolejnego Toda Boehly’a. Na pośmiewisko to wystawiają się osoby które twierdzą, że sukces klubu to tylko i wyłącznie zasługa Kloppa.

1 polubienie

A może zażyczył sobie powrotu swojego angielskiego Pirlo i się obraził xD

Wspomnisz moje słowa…za rok lub dwa nie będzie już FSG ponieważ nie będzie tytułów i będzie straszna lipa w klubie i sami oddadzą stery i nikt o nich nie będzie pamiętał a o Kloppie będzie pamiętał każdy