Jürgen Klopp

Dokładnie. Przyjdzie nowy i zobaczymy co pokaże, a może jednak ten nasz ekscentryczny Niemiec wcale nie był zły. Szkoda byłoby mi jedynie Jurgena że los tak rzadko daje mu się nacieszyć chwilą zwycięstwa. Niech zdobędzie te PL i LE, dla siebie, nawet nie dla klubu ale po prostu dla siebie. Będzie bardziej spełniony odchodząc.

1 polubienie

Jak dla mnie to podium dla najwybitniejszych trenerow w historii LFC przedstawia sie tak:

  • 1 oczywiscie Bill poniewaz bez jego fundamentow nie byloby tego domu
  • 2 Bob wielki trimfator,kolekcjoner tytulow
  • 3 Jürgen czyli odnowiciel,ten ktory przywrocil nalezne nam miejsce

Dwaj pierwsi sa juz na Anfield uhonorowani.Za kilka lat taki sam zaszczyt powinien spotkac Jorgusia :blush:

3 polubienia

Bez dwóch zdań Jurgen to wybitniejsza jednostka niż Benitez czy Houlier. Nawet większa niż King Kenny.

Porównanie słuszne. To Jurgen Odnowiciel niczym nasz Kazik. Zastał Liverpool wątpliwy, a zostawi wierzący. Cel dawno zrealizowany, ale może go przecież jeszcze wzmocnić na koniec. Po jego odejściu będzie znacznie mniej bolało, choć nie powiem że to pewne pożegnanie, zawsze może tutaj wrócić.

1 polubienie

Ranking ja też bym ułożył podobny. Ciekawe, który w tym rankingu byłby sir Alex Ferguson…? Wiem, że to menadzer Czerwonych Diabłów, których jestem kibicem. Ja bym go dał na drugie miejsce pomiędzy Billem Shanklym, a Bobem Paisleyem.

Kto normalny, ten wie, że czasem w sporcie ważniejsi są przegrani:

To jak nasi boczni obrońcy rywalizują o miano najlepszego asystenta w historii obrońców premier league, w zasadzie już na ten moment dystansując konkurencję (a przecież Baines wykonywał dosłownie każdy stały fragment Evertonu przez 5-6 lat) to coś naprawdę fenomenalnego i będzie dziedzictwem Kloppa przez dekady, bo przecież to on ich odnalazł (dobra Trent był w akademii ale to Jurgen dał mu wypłynąć), rozwinął i ułożył pod nich taktykę. Za 40 lat nasze wnuki/dzieci, patrząc w ligowe annały raczej z obojętnością spojrzą na zwycięzcę PL w 2020 czy LM w 2019 ale jak zerkną na ten ranking z pewnością spytają jakim cudem dwóch najlepszych bocznych obrońców w historii ligii grało w tym samym czasie w jednej drużynie. Siadaj mały kurwiu, dziadek opowie ci niezłą historię.

https://www.givemesport.com/defenders-with-most-assists-in-pl-history/

21 polubień

Yeah, to jest wspaniałe
A i tak forumkowicze powiedzą, że Robertson jest do wywalenia i w sumie to od zawsze miał słabą technikę, a główny atut to wybieganie xd

7 polubień

Skoro historia daje +99 do umiejętności to musimy czym prędzej podpisać Gerrarda i Dalglisha. Można też Mane i Firmino.

2 polubienia

Mnie śmieszy to umniejszanie Robbo. Wystarczył sezon pocięty kontuzjami i nagle Szkot stał się śmieciem dla części forumowiczów.

No mózg wysiada.

13 polubień

Jeszcze Jurka Dudka skoro i tak siedzi w domu, a to niezwykle cenne doświadczenie.

Jeden z najlepszych obrońców świata na ławce, drugi porządny ale rzucany po bokach, za to gra młody. Gomez powinien zacząć na cb. Jurgen ponosi winę za to co się stało i nie chodzi już o marnowanie w ataku tylko o błędy w obronie

Przynajmniej fajnie zareagował po drugiej bramce dla United, tak wściekłego go dawno nie widziałem.

Przecież Klopp taktycznie ten mecz wciągnął dupą. Nie jego wina, że patologia w skuteczności zsynchronizowała się w jednym meczu dosłownie każdemu ofensywnemu zawonikowi. Salah powinien skończyć z hattrickiem, Nunez dublet co najmniej, Diaz tak samo. Co tu Klopp mógł zrobić więcej, gdy ilość i jakość akcji ofensywnych powinna skończyć się pogromem… i już ch wbijam w te stracone gole. Tu powinno być najbiedniej 2:5 i wtedy nikt nie miałby pretensji o to, że nie było 0:5.

5 polubień

Nie wpuszczać sabotażysty Jonesa. Ten gość zawalił cały czas na boisku, straty, złe krycie, błędy w ustawieniu i złe podania. A jego przetrzymywanie piłki to już po prostu skandal. Padał przy najmniejszym kontakcie, a Taylor tego nigdy nie gwiżdże.

1 polubienie

Tak tylko, który to już raz przegrywamy (ten remis to porażka) przez gównianą skuteczność? Kiedy coś powtarza się wielokrotnie nie jest dziełem przypadku.

Może mamy za dużo fajnych piłkarzy technicznie, którzy wyglądają dobrze w pressingu, ale mają kiepską skuteczność/wykończenie typu Szoboszlai?

Może nasz styl gry kosztuje piłkarzy zbyt dużo energii i w finalnym momencie tego brakuje, co powoduje oddanie strzału gorszej jakości?

Jestem zdania, że przy obecnej technologii, ilości specjalistów nawet taki element jak wykończenie może ulec poprawie w jakimś drobnym ułamku, choćby jeden z tych 21 niecelnych dzisiaj strzałów mógłby być bramką na wagę zwycięstwa.

2 polubienia

Kurczę to mógłby być bardzo fajny pożegnalny sezon Kloppa. Wygranie ligi i ligi Europy, a wygląda na to, że ten rok może być podsumowaniem całej kariery Kloppa w Liverpoolu.

Niby Liverpool rośnie, ale zawsze brakuje nam tlenu na koniec, zawsze się wywracamy z rowerka.

Nawet jak skończymy sezon tylko z pucharem myszki to nie będę jakoś obwiniał Kloppa i tak robi wyniki ponad stan.

Oczywiście może magicznie odwrócimy dwumecz w Europie i zgarniemy ligę, ale patrząc na rywalizację z City czy rywalizację z Realem to ciężko być optymistą.

4 polubienia

no ale dzisiaj to 50% zawalil Klopp 30 % Kaju(stracic jako pierwszy do tego z niczego, to zawsze mocno utrudnia) 20% Szobo z Virgilem ( nie docisnął tradycyjnie przy lini i nie wybil na aut, Konate raczej nie daje tak wrzucać jak pomaga bocznemu obroncy, bo zazwyczaj dociska do lini. Przy ostatniej bramce złamał linię spalonego) i Konate ( wspaniale krycie przy 0-2)

Na potrzeby filmu dokumentalnego dodatkowy roller-coaster na koniec mile widziany. Czyli szalony rewanż na Bergamo i cuda w lidze. Czekamy, musimy coś dużego zdobyć bo po co robić dokument pod tytułem “klęska”?

1 polubienie

Jeżeli w tym sezonie nie wygramy już żadnego trofeum to nie ma sensu wypuszczać żadnego dokumentu. Mam nadzieje że to wtedy wstrzymają bo znowu się z nas wszyscy będą śmiali tak jak po paradzie po przegraniu finału LM i ligi o 1 pkt

Uważaj, na tej stronie są tacy których cieszyła ta szopka :smiley: