Kostas Tsimikas

Kostas Tsimikas assists a goal every 220 minutes for Liverpool in the Premier League, the second-best rate of any player with five or more assists in the competition for the club, after Alberto Aquilani [every 136 minutes].

5 polubień

Grek zaliczył wczoraj bardzo solidne zawody. Dla mnie obok van Dijka najlepszy na boisku. Dobrze mieć takiego rezerwowego na ławce. Mam nadzieję, że Klopp będzie regularnie dawał mu szansę, bo to wpływa pozytywnie na cały zespół.

1 polubienie

Grek podpisał dzisiaj nowy kontrakt z Liverpoolem do 2027 roku

1 polubienie

Nie wiem jak wy ale ja myślę że klub zamiast podpisać Greka, powinien znaleźć kogoś kto realnie może wygryźć ze składu Robbo.
Teraz mamy dwóch LO którzy się już nie rozwiną, a Szkot zalicza nawet regres.

No i dlatego za 2 lata sie sprzeda Andiego i kupi jego zastepstwo. A Kostas zostanie jako rezerwowy.
Chociaz pewnie to nie realne u nas.

A ja uważam, że dobry ruch, Grek jest dobrym rezerwowym.

2 polubienia

Nie kupujemy rezerwowego PO - źle.
Przedłużamy rezerwowego LO - źle.

4 polubienia

Tsimikas z asystą w meczu z Irlandią.

5 polubień

Za słaby, Chambers go wciąga nosem.

:stuck_out_tongue_closed_eyes: :crazy_face:

Oglądałem go dzisiaj w meczu z Holandią i wyglądał naprawdę nieźle, a to nie był łatwy przeciwnik. Waleczny i bił dobre dośrodkowania, nieprzypadkowo on wykonuje zwykle w reprezentacji stałe fragmenty. Grecja z jego dużym udziałem dobrze się broniła i gdyby nie nieoczywisty karny w końcówce to mogli dowieźć remis. Oby w klubie pod nieobecność Andiego pokazał na co go stać.

Legenda głosi, że to drewno kiedyś zagra dobre spotkanie, a jego wrzutki przejdą pierwszego zawodnika drużyny przeciwnej. Już wolałem tam Milnera.

Edit:
Ostatnia akcja dostaje piłkę i kretyn podaje w tył🫣

Kiedyś myślałem, że go Klopp krzywdzi dając tak mało minut.

Na ten moment na lewej Gomez>Tsimikas i niech tak zostanie do powrotu Robertsona.

Jego nie powinno być już dawno w klubie.

1 polubienie

No bo on jest taki właśnie Endowaty. Średni w obronie i ataku. Nie popełnia jakichś karygodnych błędów, a jeżeli już to ewentualnie raz na trzy mecze. Ale nie ma tez od niego oczekiwać, że da coś ekstra. Może da, ale raz na dziesięć spotkań.

1 polubienie

Sugerowanie, że Robertson w aktualnej (przed kontuzją) formie wnosił na boisku więcej od Tsimikasa, to srogie nieporozumienie.

Niewytłumaczalne że chłop wchodzi i jedyne co robi to notoryczne wrzutki a gdy ma okazję na wrzutkę ostatniej szansy, to odwraca się i wycofuje do tyłu.

Chyba do większości już dotarło że jego czas się kończy w klubie. Mam nadzieje że pójdziemy po nowego lewonożnego obrońcę/wahadłowego już w zimę albo przynajmniej Luke Chambers dostanie swoją szansę.
A grekowi z całym szacunkiem, trzeba już podziękować.

1 polubienie

chyba do większości dotarło ( jednak nie do Ciebie), że dopiero co podpisał nowy kontrakt. a Chambers to jeszcze parę lat nie dostanie szansy, chyba, że zaliczy jakiś błyskawiczny progres.

2 polubienia

A co ma podpisanie kontraktu do poziomu sportowego? Mało to było takich historii że piłkarz podpisywał nowy długi kontrakt i w następnym okienku transferowym był sprzedawany?
A Chambers zbiera dobre recenzje i chciałbym chociaż go zobaczyć na te kilka minut jak się prezentuje na tle PL

1 polubienie

Jak dla mnie Tsimikas w drużynie może być ale nie wnosi on praktycznie żadnej piłkarskiej wartości. Na jakieś puchary czy końcówki wygranych meczów może wchodzić, chociaż tu był widział jakiegoś młodego i perspektywicznego gracza a nie leniwego Greka.