La Liga

On nie musiał. Niestety BVB ma inne zdanie.

https://twitter.com/FabrizioRomano/status/1669996779004108801?s=20

Barcelona szykuje mega transfer. Szkoda, że Liverpool nie patrzy w ogóle na rynek brazylijski, gdzie można kupić świetnych zawodników. Mega deal Barcelony. Jeżeli rozpiski mówiły prawdę to jest to jeden z najbardziej utalentowanych zawodników brazylijskich. To podobno tak wielki talent, że Barcelona nie będzie musiała się uciekać do przekupywania wiceszefa arbitrów, żeby wygrywać mecze. Zazdrość.

2 polubienia

Szanuję tą złośliwość, mam nadzieję że za pare lat jak ta sprawa się wyjaśni to tym razem ty przeprosisz :wink:
Ogólnie przy okazji, co do tego Veigi, który jest z nami łączony to w tym sezonie moim zdaniem powinien znaleźć się w 11stce ligi, naprawdę świetny, uderzenie z dystansu, dobry drybling, serducho do gry. Problem tylko taki, że to jego 1 tak dobry sezon, było wielu w Hiszpanii, którzy potrafili wystrzelić, ale później gasnęli, nie wiemy jak może być w jego przypadku.

W Brazylii siedzi pewien pan Andre i właśnie jest teraz na zgrupowaniu kadry.
Niecałe 22 lata ponoć przekozak i właśnie głównie gra na 6

Dlaczego nie ruszymy w ta stronę, to mnie dziwi.
Zaraz go wykupi jakiś Real, czy inne City i za pare lat sie będzie mówić jaki to przekocur

1 polubienie

Tak wielki talent jak Arthur? :smiley: Też jak przechodził z Brazylii do Barcy to został obwołany jednym z największych talentów w Brazylii :smiley:
Też jestem zdania, że trzeba monitorować rynek Ameryki, głównie południowej ale to, że Barca kogoś kupuje to bardziej można spodziewać się transferowego niewypału niż mega dealu.

Mbappe prawdopodobnie odchodzi do Realu kwota 200mln€ + 50 w bonusach.

Real spełnia marzenia kibiców Liverpoolu w Madrycie.

4 polubienia

Gundogan oficjalnie w Barcie, kontrakt 2 lata

City umie w interesy z Barceloną. Wypychają im szrot (Garcia, Torres) albo piłkarzy wyeksploatowanych (Aguero, Gundogan)

Pozwolenie o pracę po Brexicie jest praktycznie nie do uzyskania dla zawodników spoza Europy. Liczą jakieś punkty za wiek, rozegrane mecze ligowe i spotkania w reprezentacji.

Wybitne okienko w wykonaniu Realu.

1 polubienie

Brakuje im tylko dziewiątki do pierwszego składu, chyba że zrezygnują z grania klasycznym napastnikiem na rzecz np Viniego. Real ostatnio nie boi się inwestować dużych pieniędzy w największe młode talenty zostawiając w składzie doświadczone gwiazdy co zapewnia im ciągłość kadry na najwyższym poziomie.

Szczerze mówiąc dziwie się mocno, że się bardziej nie postarali o podpisanie Firmino - myślę, że świetnie współpracowałby z ich skrzydłowymi i drugą linią. Nawet jeśli chcą podpisać Mbappe za rok, to mieliby zawodnika na najbliższy sezon i jako backup dla Mbappe w kolejnych. Vinicious jest zbyt dobry w grze 1 na 1, żeby trzymać go na środku ataku - najwięcej daje drużynie jako skrzydłowy. Zobaczymy. Na pewno jedna z ciekawszych ekip się tam montuje. W ogóle mam wrażenie, że to okienko jest obfite jeśli chodzi o dobre transfery, jak bym nie spojrzał, póki co ciężko typować jakiegoś flopa

A gdyby tak Liverpool spróbował złożyć ofertę za AT. Ale…

Albo za FV :thinking:

Hiszpańskie giganty z problemami finansowymi a w Paryżu baluj ile wlezie

1 polubienie

image
Barca ściąga kolejną dyskusyjną, droga w utrzymaniu gwiazdę. Roi sie z nich druga Chelsea/PSG.
Tylko w Chelsea poszli po rozum do głowy i sie zaczynaja szrotu pozbywać. Za to Barca bawi się w najlepsze ściągając zawodników, co się odbijają od kolejnych klubów :stuck_out_tongue:

1 polubienie


Courtois wylatuje na dłuższy czas, może jeszcze Real się zgłosi po Aliego…

A Jude już z brameczka w meczu z Athletic Bilbao.

W ogóle był zdecydowanie najlepszy na boisku, Carvajal i Alaba też fajnie. Jude solo wygrał mecz, a gdyby Vinicius był mniej samolubny to mógłby dołożyć jeszcze ze dwa trafienia.

Drugi mecz i druga bramka Jude’a. Będą mieli z niego pożytek w tym Madrycie.

1 polubienie