Liga Mistrzów 2021/22

Dziwię się że Xavi tam poszedł w tym momencie

szybko stawiasz wyroki. Wygrają LE(albo chociaz będa w polfinale), będa na 2-3 miejscu w lidze i niby co ma sie zmienić?
Cos jak komentarze tutaj jak wygralismy LM I PL, że już jesteśmy topem(najlepsza druzyna świata) i wszyscy tutaj wręcz błagają, żebyśmy ich kupili. (2 dobre sezony i od razu top, jeden słabszy sezon i juz tym topem nie jesteś - odważne tezy)

Teraz ktokolwiek byle nie w PSG. Interu też bym nie chciał, ale jestem w stanie go przeboleć. Byle nie szczury z Paryża

No w Barcelonie to już jest kilka słabszych sezonow i z każdym kolejnym wyglądają gorzej. To nie jest Real ze mimo słabszej formy, gorszego i starzejącego się zespołu i tak trzymaja poziom i w lidze i w LM ratują ranking Hiszpanom. Real się nie kompromituje, Barca regularnie.

To może Salzburg w kolejnej rundzie? :D.

Ajax w tym sezonie wyrasta na głównego underdoga.

Pal licho, że Barcelona odpadła, ale styl w jakim to zrobili kiepsko rokuje na przyszłość. 2 bramki w 6 meczach to jakaś kpina. Niegdyś drużyna z napadem Neymar-Messi-Suarez czy dawniej Henry-Messi-Eto dziś wystawia w pierwszej linii Desta. Bocznego obrońcę, którego jedynym atutem jest motor w dupie. Nie mniej jednak, nie mam z tym najmniejszego problemu :slight_smile:

Zjazd straszny, ale za chwilę wzmocnią się nowymi graczami, Cavani, Sterling, Gini, Torres, Christensen, Azpilizqueta, o kimś zapomniałem? :wink:
Rośnie nowa siła w Europie.

Jak narazie jedyne co rośnie w Barcelonie to coraz większe pośmiewisko na tle Europy :smile:

Jeśli chodzi o Ligę Mistrzów - poniżej klasyfikacja wg krajów, cyfry to miejsca klubów z danego kraju po fazie grupowej:
Anglia 1,1,1,2
Wlochy 1,2,3,4
Hiszpania 1,2,2,3,3
Niemcy 1,3,3,4
Francja 1,2
Portugalia 2,2,3
Holandia 1
Austria 2
Widać, że jednak Premier League odjeżdża reszcie, nawet Chelsea która jako jedyna nie wygrała grupy potrafiła rozbić Juve 4-0. Stan na dzisiaj, bez przełożonego meczu Ata-Vil, ograniczony do krajów które pojawią się w fazie pucharowej.
Myślę, że poza zespołami z Anglii liczy się jeszcze Bayern i Real, Ajax pewnie trochę namiesza, ale ciężko będzie im zahaczyć o finał.

Opcja portugalska+ Salzburg na rozgrzewke w 1/8 to byloby dobre losowanie.
Bardzo nielubiany przeze mnie Bayern niech trafi na Chelsea i odpadnie.
“menczyster” kontra Inter oraz awans Wlochow to bylaby swietna sprawa.
A na deser Real z katarem…eee PSG.
I jeszcze City vs Atleti hahaha

A co? niech sie inni pomecza!
My mielismy juz “grupe smierci” :wink:

1 polubienie

Oj brzmi to pięknie. Zbyt pięknie

Potencjalni rywale Chelsea: Ajax, Real, Bayern, Lille

75% że dostaną kogoś ultra mocnego już w 1/8. Tuchel chyba zainspirował się Sousa i liczy na cud.

Bać się Juventusu lub PSG? Bez przesady. Dawać ich na 1/8 bo nie mogę się doczekać. W sumie można by też pograć z Bayernem :slight_smile: Szkoda, że Barcelona odpadła, fajnie by było ich dobijać jeszcze bardziej - a tak mają jeszcze szansę w pucharze pocieszenia.

Juventusu nie możemy wylosować bo zajęli pierwsze miejsce w swojej grupie

1 polubienie

Potencjalni rywale Liverpoolu:

PSG, Sporting, Inter, Benfica, Villareal, Salzburg

Losowanie 13.12.2021 r. (poniedziałek) godzina 12:00.

Myślę, że nienajgorzej, chciałbym uniknąć PSG oraz Interu ale z Portugalczykami też nie będzie prosto.

Dostaną Lille, 100%.

A my? pieron wie, przydałby się jakiś łatwiejszy zespół po ciężkiej grupie, choć oczywiście bez względu na rywala liczę na awans. Dożyliśmy pięknych czasów, bez względu na to, kogo wylosujemy - ta drużyna na pewno będzie mniej zadowolona od nas.

A teraz kogo bym chciał:

  1. Salzburg
  2. Sporting
  3. Villarreal
  4. Benfica
  5. Inter
  6. PSG

I na Bayern też nie możemy trafić. Szkoda.
Co się tak ludzie tego PSG boją?
Nie rozumiem tego strachu przed tym napompowanym kasą klubem, który jedynie
co robi to roznosi słabeuszy z Francji.

PSG albo Inter, byłoby od razu ciekawie, później moglibyśmy trafić na jakąś “rewelację”.

Po nowym roku to drużyna Kloppa, standardowo potrzebuje chwilę na rozgrzewkę, więc w 1/8 lepszy byłby ktoś z niższej półki. Jakbyśmy rok temu nie przegrali z tym cieniutkim Realem, to dalej mogłoby to się potoczyć nieco inaczej, no ale gdyby babcia miała wąsy…

Z Realem graliśmy w 1/4, w 1/8 mieliśmy Lipsk akurat na rozgrzewkę.

1 polubienie

Niby największe szanse mamy na Inter i Villareal. Osobiście jest mi kompletnie obojętne kogo wylosujemy w następnej rundzie. Mając ambicje wygrania tego pucharu i tak w końcu trafimy na cięższych przeciwników.

Edit: Oczywiście, już poprawione, zmyliły mnie kolory i nie spojrzałem na liczby, mój błąd

chyba największe szanse mamy na Inter i villarreal

1 polubienie