Liga Mistrzów 2022/23

Tak mniej więcej to wygląda w procentach

1 polubienie

Sporo obostrzeń w tym wszystkim.
Ciekawe, czy uefa znów sie pogubi i czy skończy się na jednym losowaniu.

Chyba najlepiej typowałem wyniki grup, czy coś wygrałem :smiley: ? A tak propo następnej fazy to myśle, że właśnie fajnie trafić na Real czy Bayern, żeby zobaczyć w jakim miejscu jesteśmy w Europie. Przypominam, że zwycięski sezon zaczęliśmy meczem w fazie pucharowej z Bayernem. Jednak wolałbym Bayern w półfinale, nawiązując do spotkania z Barceloną z Coutinho. Fajnie byłoby się zrewanżować Realowi, a potem wyrzucić Mane :smiley:

Bardzo fajna historia z tym psg, znowu wynik 6;1 ich spuszcza w dół choć nie tak dobitnie jak poprzednio :wink: Jednak zupełnie poważnie dla nas to świetna wiadomość, obawiałem się tego psg jakbyśmy ich wylosowali, gdy mają swój dzień to z jakością jaką posiadają byliby prawie nie do pokonania. Teraz został nam bayern, real, porto i benfica, każdy moim zdaniem do pokonania gdy wrócimy do formy i bez zdziesiątkowanej kadry. Bayern moim zdaniem jest bardziej kreowany na mocarza niż jest nim w rzeczywistości, Nagelsman ciągle mnie nie przekonuje; real wiadomo pakt z diabłem w lidze mistrzów ale może już im się skończył; Portugalczycy co by nie mówić poziom od nas niżej. Życzeniowo chciałbym na spokojnie zacząć z Porto, ale na żadne losowanie nie będę narzekał.
Tak poza Liverpoolem to chciałbym żeby psg spotkało się z city na derby ropy, ewentualnie psg-real też z fajnym podłożem.

Czyli Club Brugge i PSG może trafić na każdego (oprócz drużyn ze swoich grup). Te procenty z tabelki rozkładają się raczej po równo, my możemy trafić 50:50 czyli Real/Bayern albo Porto/Benfica. Chociaż z nasza formą to nie wiadomo czy będzie tak łatwo…

No tak, na pewno znowu uda sie zrewanzowac realowi :smiley: Pozbadzmy sie zludzen, real w LM oznacza koniec przygody dla LFC. No wybitnie nie lezy, schowajmy to gadanie o rewanzu do kieszeni bo znowu sie przeliczymy.

2 polubienia

Jaki z Ciebie kibic z takim podejściem. Ogólnie myślę, nawet obiektywnie, że wcale tak małych szans na wygraną nie mamy. Subiektywnie jako kibic LFC to uważam nawet, że w optymalnej dyspozycji z rewanżem na Anfield jesteśmy wręcz faworytem. Poza tym własnie jak na wejście wygramy z Realem to jest spora szansa na końcowe zwycięstwo. Jeśli z nimi odpadniemy to się możemy skupić na lidzę.

1 polubienie

A czy zwycięzcy grup nie mają zapewnionego rewanżu w 1/8 na swoim stadionie?

Racja, mój błąd nie wiedziałem o tym :slight_smile: Jednak nie skreślałbym nas w starciu z Realem, z resztą jak w żadnym starciu jeśli wrócimy do dobrej gry :slight_smile: Poza tym w Europie często graliśmy wiele lepiej niż w kraju, może to taki sezon jak 04/05 :smiley:

W mistrzowskim sezonie LM tez nie byliśmy faworytami z Bayernem, a w sumie dość zdecydowanie ich ograliśmy.

Z tego co pamiętam to wtedy Bayern grał bardzo cienko oraz był w dołku i jakoś wielkiej rozpaczy po losowaniu nie było a wręcz przeciwnie, większość stawiała na nas.
Tak mi się wydaje, trochę czasu minęło jednak

chyba nie, w lidze byli na fali wznoszącej. Grupę (przeciętną)ligi mistrzów wygrali bez porażki, a tak się przed meczem jeden ze stałych forumowych wojowników wypowiadał :


Mecz się skończył 0-0 :smiley: :stuck_out_tongue: Nie mogłem sobie odpuścić tej złośliwości małej, szczególnie, że to pierwszy komentarz na jaki trafiłem :smiley:

Nie no ja pamiętam, że to jednak LFC był faworytem, aczkolwiek nie jakimś znaczącym. Coś na zasadzie 55-45. To był jednak Bayern Kovaca, który ogólnie nie zachwycał. Grupę wygrał bez porażki, to prawda, ale wszyscy zachwycali się Ajaxem, z którym Bayern 2 razy zremisował, a nie Bawarczykami.

Tak swoją drogą, ten mecz na Anfield mógł okazać się szkodliwy. Na środku obrony bardzo dobre zawody zagrał Fabinho i być może przez to w kolejnym sezonie był rozpatrywany jako 4 ŚO. Skutki takiego podejścia wszyscy znamy :wink:

dlatego później kupiliśmy Konate. Ma to sens…

Nom, po sezonie z Fabinho jako 4 ŚO okazało się że to bzdurna koncepcja…

Losowanie już dzisiaj o godz. 12


Biore w ciemno tą Benfice :wink:

U mnie na 5 losowań trafiliśmy 3x Benfica, 1x Real i 1x Bayern. Też nie mam nic przeciwko Benfice, choć bardziej preferowałbym Porto.

Zwłaszcza, że jak sobie przypomnimy rok 2006, to właśnie na etapie 1/8 wyeliminowała nas Benfica, po tym jak sezon wczesniej byliśmy w finale LM (tak, wiem, że wtedy wygraliśmy :P)

Haha, ale wtedy to graliśmy strasznie. Dziś to Benfica też by nas objechała, jak nie poprawimy dyspozycji :stuck_out_tongue:

1 polubienie

u mnie takie losowanie. Kilka mocnych hitów i my, z Porto :slight_smile:

draw-20221107091614335

Będzie Bayern, jestem pewny. Jeżeli będziemy w formie to na luzie do przejścia.