Liga Mistrzów 2022/23

Siema, wiecie gdzie można obejrzeć losowanie?

Benfica bądź Porto dla nas a City-PSG a niech szejki tłuką się między sobą :grimacing:

no to Real xD Będzie wesoło.

1 polubienie

No to Liverpool musi znowu smarować tyłek cebulą. Który to już będzie nasz rewanż za Kijów? :smiley:

PSG-Bayern, kolejny rewanż za finał LM

Przejdziemy Real to puchar jest nasz :wink:

4 polubienia

Jak wygrywać to z najlepszymi.

Ciekawe losowanie, bo każdy dwumecz to mały hit.

Jest dobrze, dwa sierpowe od Realu i wracamy do walki o top4 :sweat_smile:

Najgorzej jak mogło być ale ja będę optymistą. Taki rywal musi wyzwolić sensowny mocny transfer w zimowym okienku do pomocy. Po drugie finał jest w Stambule, więc po prostu musimy się tam dostać :wink: Wrócą też kontuzjowani i będzie z czego wybierać, najważniejsze to pilnować też zdrowia Konate czy Thiago czyli podstawowych graczy którzy często lubią się gdzieś wykruszyć.

Fajne losowanie, my trafiliśmy no cóż, średnio, bardzo średnio ale to było wiadome już po parze Brugge - Benfica. Dużo opcji wyboru nie było.

Nie wygraliśmy z Realem w naszym prime okresie, więc ciężko widzę ten dwumecz, tym bardziej, że Real w lidze jeszcze nie przegrał i wygląda - jak zwykle zresztą ostatnio, na dobrze ułożony zespół, który nie polega już na geniuszu jednego zawodnika.

Mam nadzieję, że do tego czasu, obędzie się bez nowych kontuzji, wrócą Jota i Diaz i będzie można powalczyć jak równy z równym.

Arnold, Matip, Konate, Diaz, Jota, Robertson, Henderson, Salah będą odpoczywać podczas MŚ. Fabinho i Firmino raczej w pierwszym składzie Brazylii nie będą grać, więc też trochę odpoczną. Tylko Darwin, VVD i Thiago (on chyba też nie gra w pierwszym składzie) będą zmęczeni po MŚ.

W Realu tylko Alaba i Kross odpoczywają, reszta gra.

To jest tzw. game changer

1 polubienie

Ku pokrzepieniu serc:

1 polubienie

Przynajmniej w drugim meczu będzie można dać odpocząć podstawowym graczom.

Dużych oczekiwań wobec tego sezonu nie mam. Mam tylko dwa życzenia. Pierwszym jest top 4, a drugim jest udany rewanż na tych skur#ysynach. Pozniej możemy nawet odpaść z Bruggią

2 polubienia

Chciałem Real, mamy Real. Teraz pora na zrobienie formy plus transfer dwa do środka pola. Albo wygrywamy i walczymy o końcowy sukces w lm, albo odpadami i wtedy wszystkie siły na ligę.

Liverpool składa oficjalną skargę do UEFY w związku z otrzymaniem zdaniem urzędników z Anfield zbyt małej ilości biletów na rewanżowy mecz 1/8 finału LM na Santiago Bernabeu. Liverpool otrzymał tylko 1800 miejsc. Przedstawiciele z Realu tłumaczą się tym, że ma to związek z przebudową stadionu. Real Madryt powinien udostępnić ok. 3000 miejsc. Co ciekawe, Liverpool otrzymał tylko 4 miejsca dla osób na wózkach inwalidzkich i to jeszcze na sektorze Realu. W 2014 Liverpool otrzymał 3700 miejsc. Obecnie Liverpool otrzymał tylko 3% miejsc co jest decyzją dosyć skandaliczną.