Liga Mistrzów 2022/23

Pięknie losowanie, niech Napoli idzie po historyczny sukces, na pewno stac ich na to. To mój 3 ulubiony klub oczywiście po LFC i BVB, jeszcze od czasów gdy szaleli tam Cavani, Lavezzi i Hamsik potem przyszło 2 Polaków, Zielu ciągle gra dalej, a z Kvichą i Osimhenem grają niesamowitą piłkę, w sumie zawsze grali efektowanie i ofensywnie. W dodatku City pewnie znowu nie wygra LM, Real też ma trudną drogę, kto wie może nawet Chelsea sprawi niespodziankę i wyrzuci ich z LM, dla nich to będzie mecz o życie. Będzie ciekawie.

Gdyby nie Madryt to pewnie właśnie w mieście Beatlesów stałoby najwięcej pucharów z uszami :pensive:

Wygląda na to że dwa włoskie kluby będą w półfinale. I trzymam też kciuki za Bayern żeby wyeliminowali pepowców

dawno już liga włoska nie była tak silna w Europie. Trzy kluby z Włoch na tym etapie? Szacun

1 polubienie

Może w superpucharze Europy będą derby Lizbony?
Oby tylko nie Manchesteru :laughing:

Nie spojrzałem na drabinki, że finalista będzie wywodził się z czwórki Napoli, Milan, Benfika, Inter.

I teraz wyobraź sobie, że Liverpool wyprzedziłby w grupie Napoli… Mimo słabego sezonu - otwarta autostrada do finału

Ależ uproszczenie świata, gdybysmy zajeli 1 miejsce w grupie kulki podczas losowania 1/8 bylyby inaczej rozdzielone bo kluby z tego samego kraju nie moga na siebie trafic, powstalyby inne pary, cwierfinaly tez wygladaly inaczej. A cala historia mialaby zupelnie inny przebieg.

1 polubienie

Rok temu mieliśmy autostradę do finału… także szczęście w losowaniu jest bardzo istotne

Ja się cieszę, że liga włoska radzi sobie coraz lepiej.
Kiedy byłem troszkę młodszy i się mieszkało w internacie to pokój dzieliłem z sympatykiem Milanu.
Wspólne oglądanie ligi mistrzów czy nieprzespane noce, bo graliśmy bez przerwy w Fifę ( laga na Kake albo Torresa).
Chciałabym żeby liga mistrzów była znowu bardziej nieprzewidywalna.
Niech raz po raz wygra ktoś z Anglii, Niemiec ( oprócz Bayernu), czy nawet ktoś z słabszych lig.
W tej edycji z ekip które zostały kibicuję właśnie Napoli, fajna ekipa, grają ładną dla oka piłkę, Polak w składzie.
Najwięcej zalet ma ta ekipa.
Zielu do boju

Bayern zniszczy City kontrami, maja szybkosc niesamowitą z przodu, a taki Akanji moze byc glownym punktem zapalnym. Szykuje sie kolejne odpadniecie z LM i nawet EH im nie pomoże.

Parafrazując: miałeś Mane złoty róg(LFC) ostał ci się dupy ból (na ławce skórzanych gaci):rofl:

Do boju City,tak,tak! dobrze czytacie :stuck_out_tongue: lać tych Bawarczykòw!

Organicznie nie znoszę chłopa (Rodri) ale trzeba przyznać,że piękny gol😬

Tak właśnie byłem ciekawy za kim Ty będziesz w takim meczu, a gdyby zamiast City grało United🙂?

To bym nie oglądał,szkoda oczu by było :rofl:

Mogło by to City wygrać tak ze, 3-0 a jak Chelsea nie da rady to niech potem zmasakruje Real.

Nie ważne kto wygra w tym dwumeczu, najważniejsze żeby Real odpadł w półfinale, bo Chelsea raczej przejdą na luzie.

W naszym interesie leży, żeby City odpadło jak najszybciej

Tak z czystej ciekawości skąd u Ciebie ta niechęć do Bawarczyków?

Oglądając mecz widać, że City jest pewne siebie, są dobrze zorganizowani w defensywie, myślę, że przejdą ten Bayern suchą stopą, potem może czekać Real i tu będzie prawdziwy test, jeśli Anglicy go zdają, to nie ma opcji żeby nie wygrali finału z kim by nie grali.

Jakbyś mieszkał w Niemczech to byś wiedział🤣
Arogancja,buta,ciągłe osłabianie rywali w Buli i ten finał z moim MSV Duisburg w DFB Pokal gdzie Tarnat z premedytacją wykosił równo z trawą naszego najlepszego gracza(Salou,trafił na 1:0) i ten zszedł wkrótce z boiska
Nikt ich (poza VFL Bochum)nie trawi w BRD a już w Nadrenii-Westfalii to szczególnie!

1 polubienie

Czegoś nie rozumiem… jaki my mamy interes w szybkim odpadnięciu City?