Liga Mistrzów 2022/23

Też nie rozumiem…
A finał to finał, jeden mecz nie zawsze wygrywa teoretycznie lepsza drużyna, City wcale w finale nie musi być lepsze z kim by nie grało.

A czy widzieliście coś takiego? Pół roku temu bym w to nie uwierzył ale ostatnio mój sposób postrzegania Napoli, Arsenalu i MU się zmienił

Bilva dziś miszcz, dawno tak dobrze nie grał.

1 polubienie

Ale ten Upamecano jest cienki.

Jeszcze jeden jeszcze jeden!
Lać bajeroków :rofl:

Rzeź niewiniątek :slightly_smiling_face::slightly_smiling_face::slightly_smiling_face:

Piiiiiiiknie🙂
Jeszcze jeden, jeszcze jeden :soccer::soccer::soccer::soccer:

żebym nie zapeszyl, bo tez nie lubie Bayernu, ale Tuchel naprawde mocny jest. oplacila im sie ta zmiana, najlepiej bedzie jak sie jeszcze wywrócą w lidze :rofl:

Fantastyczny scenariusz: “bałery” sezon bez :trophy: to byłoby cudowne!

Tomek w studio polsatu z nerwów zaraz zajara szlugi ze szmuglu.

3 polubienia

To pierwszego półfinalistę raczej znamy, nie wydaje mi się, żeby Bayern wyrwał awans w rewanżu. City-Real w walce o finał?
@FanLFC25 Ciągle nie rozumiem, dlaczego dla nas lepiej, żeby City odpadło z Bayernem? Rozumiem osobiste sympatie, ale dla Liverpoolu to chyba wszystko jedno?

Raczej już nawet dwóch ponieważ Inter też tego nie wypuści z rąk.

Takiego drugiego Asa jak Tomek z Polsatu to nie ma :slightly_smiling_face::slightly_smiling_face::slightly_smiling_face:.

1 polubienie

Chociażby taki, że im dalej City w LM, tym większa wyjebka na ligę krajową.

Erling Haaland has just broken the record for the most goals in a single season for a Premier League club in the PL era:

◉ 45 - Erling Haaland (22/23)

◎ 44 - Ruud van Nistelrooy (02/03)

◎ 44 - Mohamed Salah (17/18)

Ale my z nimi juz nie będziemy grać, więc argument bez sensu.

3 polubienia

Ale grają z naszymi przeciwnikami.
Dodatkowo, jak będą szli po LM to jestem pewny że całkowicie odpuszczą ligę na rzecz CL, co spowoduje, że Arsenal zostanie mistrzem, co z kolei zepchnie ich z pozycji największego pośmiewiska ligi, nie muszę mówić kto ich zastąpi na najbliższe lata.

No to już jasne, zapomniałem o kompleksie Arsenalu wśród niektórych kibiców LFC… :laughing:
City jest na tyle mocne, że spokojnie sobie może poradzić i z LM, i z PL. Zapomniałeś, że my idąc po triumf w Lidze Mistrzów wygraliśmy chyba z 10 ostatnich meczów sezonu w PL?

1 polubienie

Żaden kompleks, tylko dobro klubu na pierwszym miejscu, z którego nie chcę żeby się nabijano, jak robiono to przez czasy trenerki Dalglisha, Hodgsona czy Rodgersa. Mało kto pamięta.
To, że jesteś kryptofanem Arsenalu to już wiemy, zapewne znikniesz z tego forum w razie ich triumfu i będziesz mógł świętować w swoim gronie na ich stronach. Z punktu widzenia każdego kibica LFC w naszym interesie jest, żeby to nie nas uważano za pośmiewisko ligi.

Sory, ale to nie Arsenal jest powodem, przez który się z nas śmieją tylko FSG, Jurgen i piłkarze. To nie od nich (Arsenal) zależy kto jak prowadzi nasz zespół tylko NAS.

4 polubienia