Liga Mistrzów 2024/2025

Nie będzie trzeba grzać kulek. A wiadomo czy też drużyny są podzielone na koszyki i czy ma być np z każdego koszyka po 1-2 drużyny dobrane?

2 polubienia

No i super lubię takie nowości, co prawda piłkarze jak świnie się zajadą w Liverpoolu, ale dla postronnych kibiców to super sprawa tak jak wdrożenie tej Ligi Konferencji, gdzie cieszyłem się z pucharu dla Fabiańskiego :smiley:

1 polubienie

Dla nas te nowości są niekorzystne bo ostatnie czego teraz potrzebujemy to więcej meczów. My mamy obecnie 20 zawodników do pierwszego składu, wliczając w to Bajcetića, Doaka i Gomeza o których też się mówi że mogą nas opuścić przed końcem okna. To za mało na walkę na 4 frontach przy takim natłoku spotkań.

Tzn jaki wynik losowania UEFA by sobie chciała ustawić?

Na pewno tak aby faworyci nie mieli zbyt trudno i spokojnie znalezli sie na miejscach 1-8 aby uniknac play-off czyli barazy o 1/8 :grimacing:
A tak poza tym to nie wiem poniewaz nie jestem…Bonkiem :rofl:

Dobra UJ tam poczekam na to losowanie xDD bo to mamy grać z 8 druzynami ta ?

(post usunięty przez autora)

Si ma być w jednej grupie 8 drużyn (po 2 ekipy z każdego koszyka). Także nie licząc nas to będzie 7 meczy bo bez rewanżów.

@Zubimendi Nope, nie możemy.

@Zubimendi Nie ma sprawy :smiley:

@KaczoreQ O proszę no to mój kolega wprowadził mnie w błąd. Dzięki za sprostowanie :smiley:

2 polubienia

mozemy Angileskie trafic ?
To super dzieki :smiley:

Proszę nie wprowadzać w błąd - to co piszesz nie jest zgodne z prawdą. Do rozegrania jest 8 meczów, każdy zespół trafia na dwie drużyny z każdego koszyka. Jest jedna tabela generalna z 36 zespołami, o miejscu w tabeli decyduje liczba punktów. Drużyny z miejsc 1-8 mają awans do 1/8, drużyny 9-24 baraże o 1/8 (1/16).

Chciałbym trafić na Atalantę żeby porównać jak Slot sobie poradzi z zespołem który wykopał nas z LE w zeszłym sezonie.

Wcześniej bycie w 1 koszyku dawało to, że miało się większą szansę na łatwiejszą fazę grupową, teraz w sumie nie ma znaczenia gdzie jesteś i tak szansę są równe.

W sumie to chyba dobrze dla widowiska, chociaż musze to jeszcze przeanalizować, bo koniec końców sezon w ogólnym rozrachunku będzie cięższy.

Chyba rozumiem zakup Chiesy coraz bardziej :grinning:

(post usunięty przez autora)

Obserwuj kolego przynajmniej kilka postów wstecz zanim coś wrzucisz :slightly_smiling_face:

Ciekawe czy obecna forma spodoba się w praktyce.

Podobne przemyślenia mam do następnego meczu United.
Jak zagramy niemrawo jak ostatnie 3 mecze to trochę utwierdzi mnie w przekonaniu, że my nadal jedziemy na tym co mają piłkarze wpojone przez Kloppa.
Jak będę widział inny pomysł na ten mecz to fajnie, że 2 pierwsze wygrane w lidze Holendra to nie przypadek.

1 polubienie

http://www.90minut.pl/news/333/news3337511-Skompletowano-faze-ligowa-Ligi-Mistrzow.html

Tu jest dokladna rozpiska :smiley:
Teoretycznie mozemy na przyklad trafic na 2 druzyny z Hiszpanii,Wloch czy Niemiec !

Ciekawe jak w praktyce te spotkania będą wyglądać, czy faktycznie sprawa o awans będzie toczyć się do ostatniej kolejki.

Ma ktoś może jakiegoś streama z losowania?

Już za chwilę, o godz. 18:00, losowanie fazy ligowej Ligi Mistrzów.

Transmisja w Canal+ Family i Canal+ Online.