Liga Mistrzów 2024/2025

Na stronie Uefy można obejrzeć.

Losowanie odbędzie się komputerowo, transparentne fest :laughing:

1 polubienie

Zagramy z Rb Lipsk u siebie

Zaś ten Real na Anfield…

Damn

Leverkusen, Real u siebie i wyjazd do Lipska, Milanu i PSV. Mogło być lepiej

1 polubienie

PSG ma najlepiej :joy::joy::joy::joy::joy:

2 polubienia

Ale pięknie to wygląda, wielkie marki.

Ale to wszytko przesadnie pokombinowane już…

Przecież dobrze to wygląda. Nie będzie nudy tak jak w grupach.

1 polubienie

Edwardzie pukaj do biura Newcastle i niech powiedzą ile za Bruno. Jak pow 80 albo 100 wykładać hajs. Tylko czy sie do puka do drzwi xD

2 polubienia

Bayer Leverkusen po odejściu Alonso i wyprzedaży swoich zawodników będzie łatwym kąskiem do pokonania… Żartuję, ale pamiętam jak w marcu pisałem, że przejście Alonso do Bayernu byłoby niesmaczne, bo w kolejnym sezonie mógłby znowu walczyć o mistrzostwo i sprawdzić się w Lidze Mistrzów, to przekonywano mnie, że nie, bo Bayer nie ma szans utrzymać swoich najlepszych zawodników niezależnie od tego czy utrzymają Alonso, zostanie rozsprzedany, nie jest to rywal Bayernu i Bayer to one season wonder. Frimpong i Wirtz mieli odejść na sto procent. Tymczasem Bayer zachował każdego, kogo chciał i jeszcze się wzmocnił. Nie są skazani na porażkę w Bundeslidze.

Cieszy mnie wizyta Realu na Anfield. Ogółem będzie co oglądać, mamy wymagających rywali.

Nowy format jest świetny. Faza grupowa Ligi Mistrzów była dotąd przeraźliwie nudna a nowy format powinien mieć nazwę Make Champions League Great Again, bo będzie ciekawie od początku do końca.

3 polubienia

Rywale mocni, Arsenal ma łatwiej :angry:

Jak zawsze przecież to Arsenal :sweat_smile:

Fajne losowanie. Z wyjazdowymi meczami spokojnie powinniśmy sobie poradzić. Lille i Bologna w domu to powinna być formalność. Real i Bayer to 2 trudne, ale na szczęście na Anfield.

1 polubienie

Może Slotowi uda się odczarować ten nieszczęsny Real i chłopaki w końcu z nimi wygrają. Jeżeli by się tak stało to może to zbudować w tej drużynie zwycięski mental.

3 polubienia

Może jak nie będziemy biegać jak nadpobudliwe króliki tylko bardziej „na spokojnie” się z nimi zagra to się uda w końcu :wink:

1 polubienie

Girona rozkupiona w letnim okienku, Bolonia też i dodatkowo stracili trenera, myślę, że będzie git.

Duże szansę na pozytywny wynik.

Najfajniejsze w tym nowym formacie jest to, że nie ma drużyn skazanych na pożarcie. Wynik jednego meczu może całkowicie odwrócić tabelę. Zapowiada się sporo emocji na tym etapie.

1 polubienie

City to ma dopiero łatwe losowanie.