Liga Mistrzów 2024/2025

Szczerze teraz mogli by nasi uderzyć po tego bruno Szczerze mówiąc. Może chcieć bo zobaczy z kim gramy w LM to może nabierze ochoty na gre u nas :sweat_smile:


2 polubienia

Real będzie nas prześladował już do końca świata jak rozumiem.

nie oglądałem, ale jeśli jest taka kolejność to dobrze że ten przeklęty real na początku. przynajmniej jakiegoś decydującego meczu nam nie zepsują. łysolu złam klątwe!

W sobotę dopiero zostanie udostępniony terminarz.

1 polubienie

To pierwsza reforma LM od ok. 20 lat . Wtedy były dwie fazy grupowe a potem ćwierćfinał. Potem zrezygnowano z drugiej fazy grupowej na rzecz 1/8 finału. Ten pomysł wydaje się jeszcze ciekawszy. 8 meczów jesienią to będzie duże wyzwanie. Tym bardziej trzeba mieć szeroki skład. Dlatego brak zakupu klasowego defensywnego pomocnika jest przerażającą perspektywą

1 polubienie

6 postów zostało scalonych z istniejącym tematem: Canal+

To troszeczke przeanalizuje to losowanie i co moze wydarzyc sie w 8 spotkaniach:

  • uwazam,ze aby miec zapewniona pierwsza 8-ke po fazie ligowej czyli unikniecie barazy,to trzeba minimum zdobyc 17 pkt (5 wygranych+2 remisy) a najlepiej to odniesc 6 zwyciestw (18 oczek) i ewentualnie dodac jeszcze remis co daloby az 19 punktow
  • gdzie szukac tych zdobyczy? Zaczne od…wyjazdow,tutaj stac na 4 zwyciestwa a najtrudniej bedzie moim zdaniem w Lipsku-to moze byc ten remis.U siebie musimy wygrac z Lille i Bolonia a takze pokusic sie o pokonanie Bayeru senora Alonso i wtedy nawet (mozliwa) porazka z Realem-tak tez chce im sie zrewanzowac ale wiadomo jak to ostatnio z nimi nam sie uklada-nie zaszkodzilaby
  • coz losowanie nie bylo dla nas zbyt laskawe poniewaz mamy 2 druzyny z Hiszpanii,Wloch i Niemiec :grimacing: ale…za trenera Slota bedzie dobrze wykonana robota! :sweat_smile:
  • i krotkie rzucenie okiem na City i Arsenal.Ci pierwsi juz moga moim zdaniem rezerwowac miejsce w czolowej osemce a jedyna niewiadoma jest czy beda ogolnie w pierwszej 3-ce czy tez nie a drudzy jakos mega trudno nie maja ale to Kanonierzy a oni w LM to potega nigdy nie byli-no ale moga zawalczyc o miejsca 1-8

Na koniec pokusze sie o stwierdzenie,ze jednak moze byc ciekawie w tej nowej formule choc pisalem wczesniej inaczej ale o tym przekonamy sie " w praniu" :crazy_face:

PS moi faworyci do obsadzenia lokat 1-8 to : City,Real,Bayern,Barcelona,Leverkusen,Arsenal mimo wszystko i oczywiscie my :muscle: :red_circle:
Jak slusznie ktos policzy to tylko 7 druzyn poniewaz nie widze wyraznego kandydata numer 8

Moim zdaniem jeżeli chodzi o losowanie to rywale jak to rywale, na kogoś musieliśmy trafić. Jedynie co mi osobiście się nie podoba to mecze dom/wyjazd. Wiadomo jak się gra na wyjeździe z tymi teoretycznie ,łatwiejszymi, Więc szczerze mówiąc wolałbym real na santiago a taka Gironę na Anfield. Albo Leverkusen wyjazd a takie PSV na Anfield. A tak to trochę z tymi mocnymi gramy u siebie a lżejszych mamy wyjazdy. Więc osobiście uważam, że ciężko będzie abyśmy w 8 skończyli tę fazę.

Nie no jak mamy się bać jakiegoś wyjazdu do Girony to lepiej od razu wywiesić białą flagę. Albo jesteśmy gotowi albo nie.

5 polubień

Na papierze nie wygląda to źle, na pewno Real i Leverkusen to najbardziej wymagający rywale, miał być finał LE w zeszłym sezonie z Bayerem, teraz będzie okazją do spotkania. Bologna, Lille, PSV na papierze powinniśmy pokonać ale wiadomo jak to wygląda, na pewno holenderski (niderlandzki) zespół Slot zna doskonale z uwagi na niedawną pracę w tej lidze. Nie wiem jak tam sprawy Milanu, czy już odbili się od dna, nawet nie wiem kto tam jest trenerem.

Nie oceniam na razie nowej formuły, też czekam na pierwsze kolejki, normalnie grają we wtorki i środę? Ciekawe czy wszystkie spotkania będą transmitowane, już oglądanie skrótów będzie wyzwaniem :slight_smile: Gramy w takiej kolejności z rywalami czy to będzie dopiero ustalane?

Milan do meczu z nami może mieć nowego trenera, wyglądają słabiutko.

Mnie cieszy takie losowanie, kilka ciekawych spotkań. Ta faza ‘grupowa’ zrobi się lajtowa bo w najgorszym wypadku zagramy w 1/16. Nie ma opcji, że znajdziemy się poza top24 :smiley:

Edit: Poprawione, dzięki :smiley:

Przemyśl proszę to zdanie bo w tym brzmieniu eliminujesz nas po fazie ligowej z LM :grimacing:

3 polubienia


2/3 najgorsze losowanie :expressionless:

1 polubienie

Taka kolejność: Milan (Wyjazd) , Bologna (Dom) , Lipsk (Wyjazd) Bayer, (Dom) Real (Dom), Girona (Wyjazd) Lille (Dom), PSV (Wyjazd) .

Myślałem, że znam zasady, ale jednak meczy do końca stycznia w fazie przed pucharowej się nie spodziewałem. Nawet to mi się podoba, bo ta przerwa dwumiesięczna w poprzednim formacie była irytująca

Ktoś się wybiera na mecz 29 stycznia do Eindhoven?

Jak jesteś w stanie załatwić bilety to ja bardzo chętnie się wybiorę :slight_smile:

1 polubienie

Ja również się wybiorę jeśli byłaby opcja załatwienia biletu :slight_smile:

Nasi w trzeciej kolejce.

2 polubienia