Liga Narodów

Bo uparcie od 80 meczów czy coś, stawiają kolejni selekcjonerzy na tego nieudacznika/mamyłę Ziela czekając na to, że on stanie się liderem repki🤦🏻‍♂️
Ten gracz się nigdy do tego nie nadawał a w klubie też takiej roli nie odgrywał tylko był jednym z wielu.

Dobrze, że Wojtusia nie podkusiło zagrać dzisiaj pożegnalny mecz. Dawno takiego dziadostwa nie widziałem, a trochę blamaży kadry przeżyłem

Dla Joty zobaczę do końca. Może coś strzeli tym paralitykom

Zieliński ma cechy gundogana i fabregasa, tak powiedział Klopp w tytule filmu foottrack. Albo to wymyślił, albo nigdy mu tego nie powiedział lub za dużo palił jak był na Emirates

Niestety, ale jeszcze dużo wody musi upłynąć, żebyśmy z drużynami takimi jak Portugalia grali o coś więcej niż o jak najmniejszy wymiar kary. Jesteśmy beznadziejni i na takim poziomie gra ta reprezentacja

Nie ma szans, że ta banda pojedzie na mundial. Nie z tym trenerem i jego wyborami. Już na Euro ledwo się załapaliśmy, a eliminacje do MŚ są zawsze trudne

Oczywiście fartowny gol, typowy dla ery Probierza.

Nie mów hop! Na bank zagramy w barażach dzięki LN a tam może jakimś cudem damy radę :crazy_face:

Podsumowaniem tej farsy jest samobój “klasowego” gracza na B :man_facepalming:t2:

1 polubienie

Mnie martwi formacja defensywna, czemu tam jest tyle miejsca, gdzie DM gdzie obrońcy ? Jaki tam jest zamysł ? Szybko marzenia o remisie prysły

Przecież mundial jest tak rozbudowany że niedługo Luksemburg będzie mógł realnie myśleć o awansie.

Nie szukaj czegoś co nie istnieje!
Probierz to kolejny przedstawiciel polskiej szkoły… nieudacznictwa piłkarskiego.

1 polubienie

Bednarek dzisiaj załatwił Portugalii dwie bramki. MOTM!

Jak się chce grać trójką środkowych obrońców i obrona nie jest w takiej sytuacji najmocniejszą formacją, to należałoby potrafić wyprowadzać groźne akcje ofensywne i strzelać bramki. Za Sousy wierzyłem, że byliśmy w stanie to doszlifować.

Za Probierza można jedynie mieć nadzieję, że on się w końcu ocknie i zmieni domyślne ustawienie.

Bo na razie pomysł wygląda tak, że “im więcej masz ludzi w środku pola, tym większa kontrola”. :wink:

Zieliński nie jest tu problemem, a sposób w jaki jest on ustawiany i wykorzystywany. Umiejętności ma duże, ale tak samo jak Lewemu trzeba mu stworzyć warunki do gry, żeby potrafił wywierać większy wpływ na grę reprezentacji.

Na przykład dużo lepiej mogłby to funkcjonować, gdyby Zieliński miał za sobą dobrze zabezpieczających środek pola piłkarzy (co najmniej jednego def. pomocnika) i domyślnie był ustawiony jako środkowy pomocnik (rozprowadzanie akcji - w tym jest dobry), który fazie ofensywnej płynnie przechodzi do roli środkowego ofensywnego pomocnika i ma przed sobą dwóch napastników (Robert + Świderski), z którymi może rozklepać akcje.

Wówczas na skrzydłach mogą sobie hasać Zalewski i Frankowski, a jednego dodatkowego pomocnika przesuwamy do obrony, żeby mieć bardziej zrównoważone siły w każdej formacji.

No tak biedny Piotruś niczemu niewinny tylko te diabły wcielone :crazy_face: na ławce trenerskiej zawsze go źle ustawiały na boisku :man_facepalming:t2:
Nie! powtórzę się: to nie był, nie jest i nigdy już nie będzie lider naszej narodowej drużyny.
Już dawno powinno mu się podziękować i przestać go do kadry powoływać.

I do tego ciekawa statystyka: od 2014 roku i wygranej z Niemcami nasza repka nie pokonała żadnej tego typu drużyny.
I wiecie kto od tego czasu (choć debiut był wcześniej ale w tym historycznym meczu nie zagrał… na szczęście ) gra w kadrze :arrow_up:

“Michał Probierz ma w Polsce dobrą prasę. Bo podobno poszukuje. Ale już czas najwyższy, żeby przestał szukać, a zaczął znajdować. Powiem szczerze: ja jakoś nie kupuję tego chwalenia selekcjonera w mediach za nic. Albo za bardzo niewiele. Na przykład za to, że awansował na Euro z baraży (bądźmy szczerzy: nie była to wielka sztuka), albo że miał odwagę postawić na młodego zawodnika, albo że zagrał ofensywnie w jednym czy drugim meczu na turnieju”

Wypowiedź z sieci pod którą mogę się podpisać!

1 polubienie

Co za bzdury. Zieliński i Szczęsny, wcześniej Błaszczykowski i Piszczek to jedyni klasowi piłkarze jacy grali w kadrze w erę Lewandowskiego. Pisanie tego co piszesz o nim to cindziboły.

6 polubień

Dziwne czasy nastały, kibice świętują bramki rywali, inny marzą o obcokrajowcach w kadrze, którym nawet nie chcę się poświęcić godziny w tygodniu na naukę języka …

Poziom piłkarski oraz kibicowski mierny i szybko się to nie zmieni. Nie ma co się tą druzyną pasjonować.

Nie od dziś wiadomo, że Stadion narodowy to jest arena cyrkowa a nie stadion. Celebryci przychodzą tam popstrykać sobie zdjęcia gdzie połowa z nich jest na kacu a druga połowa jest tam dla laków na insta a większość nie wie nawet, którzy nasi. „Kibice” w dużej części przyszli zobaczyć Ronaldo bo jest gwiazdą a nie obejrzeć mecz. To coś jak ludzie przychodzący na Copperfielda… do cyrku.
Co do Casha to 1 godzina tygodniowo nie wystarczy żeby nauczyć się polskiego chyba, że jest geniuszem lingwistycznym. 1 godzina dziennie może dała by jakieś mikro efekty a nie wiem czy znalazłby w sobie motywację na to, żeby po treningach jeszcze wieczorem prężyć jęzor na polskie słowa i to jeszcze nie daje mu gwarancji na powołanie bo jest farbowanym lisem. Jeżeli jest dobry to powinien być powołany, większość kadry mówi po angielsku więc nie miałby problemu z komunikacją, podejrzewam, że więcej by Polskiego załapał na tych zgrupowaniach niż na nauce raz w tygodniu.

2 polubienia

No i jak tam zagrał wczoraj Frankowski, Roanku? Fantastycznie prawda? Niech ten zły kasz bez języka siedzi w Villi i nawet się do kadry nie zbliża! A żeby było jeszcze śmieszniej, to za tego Frankowskiego nawet nie ma kto wejść xd ale po co komu Cash. Pierwsze co, to by trzeba było wywalić Probierza, bo typ to beton i powiela cały czas te same błędy typu fantastyczna trójka geniuszy w obronie czy brak sensownego wykorzystania Ziela i Lewego (Zielu to dobry piłkarz, tylko liderem to on nigdy nie będzie i musi być odpowiednio ustawiony, jak tam jeden kolega dobrze napisał).

1 polubienie

Stawianie Piotrusia “spanikowana mina zmoczonego pudla” obok Kuby i Łukasza to obraza dla klasy tych dwóch piłkarzy.
A to, że ten piłkarzyna zagrał tyle meczów w repce to takie same wynaturzenie jak 100 gier nieudacznika Krychy🤦🏻‍♂️

Nie wiem, odpaliłem mecz na dwie minuty i wyłączyłem, bo już wiedziałem jak to się skończy. Idiotyczne jest skupianie się na indywidualnościach jak leży organizacja gry. Takie typowe januszowe myślenie, zespół przegrał to trzeba znaleźć kozła ofiarnego.

Widzę, że nie rozumiesz. Chodzi mi o to, że człowiek, który traktuje tą reprezentacje tylko jako bilet na euro czy mistrzostwa świata nie powinien w niej grać. Z Cashem czy bez sufit tej reprezentacji to wyjście z grupy na MŚ przy dobrym losowaniu, więc nie rozumiem po co wam on tak potrzebny.

Ale ja doskonale rozumiem o co cu chodzi, ale ty nie rozumiesz o co mi chodzi. Po prostu nie możemy sobie pozwolić na stratę lepszych graczy niż naszych,rodzimych", bo mamy ogromne braki jakościowe. Cash jest dużo lepszy niż Frankowski, a nie gra bo komuś się nie podoba że po polsku nie mówi. Śmieszne. I wiem, że wiele by to nie zmieniło bo ma wfiste na ławce, ale celowe zaniżanie jakości przez jakieś idiotyczne powody to sabotaż.
A i wczoraj poza bramkarzem, cała obroną dała ciała, więc nie szukam kozłów ofiarnych, ale ty jak zwykle coś sobie dopowiedziałeś

1 polubienie

Ty za to taki ekspertyzyna Hajtówna, że jasna cholera. Weź się nie kompromituj. jak nie ‘niebiescy bracia’ z jednego miasta, którzy jarali się łamiąc naszych, m.in. jak angielski ryjec dickford bez żółtej wysłał skałę na ponad półroczną przerwę, to tutaj wypowiadasz się o Zielińskim, gdzie wielokrotnie widać, że on nie ma tu z kim grać. Ten sam rodzaj eksperta, co piszczący na Lewego, że w Barcelonie to on umie, ale w reprezentacji już nie.

4 polubienia