Liverpool - Leeds

1 polubienie

7 polubień

Virgil ma taki zjazd, ze dramat. A za tym idzie dramat calej obrony

1 polubienie

Ja już nie widzę nadzieji że można jeszcze uratować ten sezon. Raz już prawie zmarnowaliśmy sezon, przez brak wzmocnień w obroniez teraz nie przez brak transferów w pomocy i kontuzje już nie widzę żadnych szans.
Wypożyczenie Arthura zamiast próby ściągnięcia chociażby Tielemnasa idealnie podsumowuje genialna polityke transferową.

Zablokowałem kiedyś tam Grześka jak napisał , że gramy sezon jak za Hodsona, ale to serio tak wygląda :joy:. Wpadnie jakaś tam wygrana z lepszym zespołem. Z teoretycznie z słabszymi drużynami przegrywamy. Każdy mecz to drżenie o jakikolwiek punkt. Na top 4 nie zasługujemy niestety. Trzeba się oswajać z myślą, że top 6 to nasz cel na ten moment.

No niestety ale tego już się nie da bronić zmęczeniem, kontuzjami czy brakiem transferów. To jest ewidentne granie przeciw Klopowi… Wygrać i grać jak równy z równym z Manc a następnie podłożyć się 2 najsłabszym drużynom w lidze to ewidentnie jest wyraz tego, że zawodnicy chcą coś przekazać.

Pragnę zauważyć, że bramka na 1:2 padła bezpośrednio w obecności zarówno Van Dijka jak i Gomeza. To jest kryminał co my gramy. Niech oni już jadą na ten mundial, bo nie da się na to patrzeć…

Chyba nikt nie jest już zaskoczony. Ta drużyna się skończyła. Czas zbudować nową.

2 polubienia

Z totenhamem Klop gra o posade

Dobrze że Konate wraca bo Gomez to nie powinien mieć miejsca w wyjściowym do końca sezonu chyba

1 polubienie

Ale ja tylko żartowałem…

4 polubienia

Nie no XD nie popadajmy w skrajność xd

JPRDL !!! masakra, tragedia. Za wolno, bez pomysłu. Pełno indywidualnych błędów.
Tego nie da się oglądać !!! Zamiast podawać - głupie strzały. Zamiast strzelać - jakieś kretyńskie podania. To już JEST DNO. UPADEK.

Szczerze nie wiem, czy w przerwie na mundial nie lepiej będzie się pożegnać z Niemcem. Ja już jestem zmęczony tym, co chłopaki robią na boisku i nie widać poprawy. Gramy totalny piach.

Ja już dawno zdałem sobie sprawę, że nie ma szans na mistrza, a co raz bardziej się obawiam o miejsce w top4. Dostajemy w dupę od spadkowiczów, ze środkiem tabeli remisujemy, nie widać lepszej gry. Mundial ważniejszy, bo każdy tym teraz żyje. Sezon na przeczekanie, ale gracze młodsi nie będą więc transfery są konieczne, ale nie typu Nunez czy Arthur

Klop to jest w mojej łazience. Zanim zaczniesz komentować to naucz się pisać nazwisko trenera swojego ulubionego klubu.

Katastrofa od obrony po atak. Szkoda na prawde strzepic ryja, jak Gomez kolejny raz podaje nie patrzy gdzie, pod nogi rywala, w poprzek boiska, no i nasz supersnajper ktory nie potrafi przyjac dobrze pilki i kazdy strzal wali prosto w bramkarza. Sam sie troche oszukuje na jego temat ale pewnych faktow nie da sie przeskoczyc, pomijajac mecz 9:0 to w 11 meczach strzelilismy 14 goli, to jest katastrofa.

1 polubienie

Przez długi czas broniłem się przed takim myśleniem, ale powoli zaczynam skłaniać się ku takiej teorii. Przecież ta drużyna gra ze sobą od dobrych kilku lat i to niemożliwe, żeby nagle wyparowało zgranie i opanowanie w grze. Konstruowanie naszych akcji przypomina najczęściej losowanie Lotto. O grze w defensywie nawet nie wspomnę. Rywale punktują nasze słabości bez żadnej litości.

Mam nadzieję, że nie będzie tu żadnego gadania o naszym pechu, szczęściu rywali, bo taka narracja może dotyczyć jednego meczu, a nie kilkunastu kolejek. Ta wygrana z City to rzeczywiście sztos wynik, ograć mistrza, a następnie oddać 6 punktów zespołom zamykającym tabelę. To jest definicja dzisiejszego Liverpoolu Kloppa.

Mam nadzieję, że jak wróci Matip, to na nieco dłużej niż kilka kolejek, bo Gomez to już chyba nigdy nie wróci do formy z 2019 roku. Czas pomyśleć o zarobku na nim, póki jeszcze jest szansa, że ktoś da się naciągnąć na jakieś 30-35mln funtów.

image

@Steady Nie uważam, żeby istniało takie pojęcie jak gra na zwolnienie trenera. Na pewno nie ma jej w Liverpoolu. Klopp przez kontuzje musiał zmieniać po razy czwarty swoją taktykę w ciagu 12 kolejek. Najpierw graliśmy 4-3-3, żeby przejść na 4-2-3-1. Kolejne kontuzje zmusiły do przejścia na 4-4-2, a teraz zmieniono to na 4-4-2 diamentowe. Druzyna potrzebuje stabilizacji, a nie grania co drugi mecz w zupełnie innej taktyce i w zupełnie innym zestawieniu. Liverpool ma nieco pecha w tym sezonie, bo dwóch głównych napastników, którzy byli w dobrej formie dostało kontuzji. Dla przykładu zabrakło dzisiaj Haalanda w City i strzelili tylko jednego gola + bronili się przez ostatnie 30 minut. Tylko jedna kontuzja gościa z pierwszej jedenastki i już większe lub mniejsze problemy, a gdzie z kontuzjami jest City, a gdzie Liverpool. Błędy indywidualne w obronie, które nigdy nie miały prawa się wydarzyć na tym poziomie, a jednak się wydarzyły. Nie przewidzisz tego, że Van Dijk zrobi kiksa i Brighton strzeli na 3:3 albo dzisiejsze nieporozumienie na początku meczu. Do tego doszła słaba forma jednej z kluczowych pozycji w drużynie - Fabinho. Nie dojechał z formą i dlatego brakuje komunikacji pomiędzy obrońcami a pomocnikami. Żaden inny zawodnik nie potrafi go zastąpić. Dlatego Klopp chciał Tchouameniego. Nie udało się. Szkoda, że to City kupiło Kalvina Phillipsa. Klub potrzebuje stabilizacji z kontuzjami, bo będzie ciężko w każdym meczu.

2 polubienia

Nie oglądałem meczy, bo Pije z kumplami. Myśle, ze dużo lepiej wybrałem pozdrawiam, kolegów co wspierają FSG i myślą że będzie lepiej, bo wygraliśmy z Rangersami czy innym Ajaxem.

1 polubienie