Liverpool - Real Madryt

Nie wiem dlaczego, ale jestem pewny zwycięstwa Liverpoolu dzisiaj. Nie potrafię tego wyjaśnić, po prostu mam takie przeczucie. Z Newcastle miałem to samo.

4 polubienia


Co myślicie o takiej podstawowej jedenastce? Nie jest to wcale taki zły pomysł, ponieważ Darwin wychodzący z ławki może okazać się bardzo groźny, dobrze o tym wszyscy wiemy.
Jednak jeśli chodzi o ten skład, to ja bym postawił Jotę na środku, a Gakpo przesunąć do jego dawnej ulubionej pozycji, czyli po prostu zamiana pozycji z Diogo.
Szczerze nie mam pojęcia co tu robi Matip zamiast VVD.

To już lepiej Gakpo na ławkę, a Nunez na 9.

Tak się zastanawiałem czy nie wyszedłbym faktycznie z Jota i Gakpo w podstawie, bo ci lepiej się odnajdują na małej przestrzeni. Nuneza ewentualnie w drugiej:

Co do obrony… to nie wyobrażam sobie Matipa i Gomeza razem. Pinky i Mózg nie mogą grać razem, zwłaszcza jak tylko VVD jest zdrowy.

Generalnie to obaj wyglądają: jakoś, jak tylko nie grają razem. Gomez był koszmarny przez większość cześć sezonu, ale miał relatywnie dobre mecze i z VVD dojeżdżał. Chyba jego wybrałbym dzisiaj jako partnera Virgila. Matip w tym sezonie nie miał natomiast nawet jednego dobrego meczu, na dodatek grał koszmarnie z baardzo słabymi przeciwnikami.

2 polubienia

Wgl taka ciekawostka. W składzie z Matipem: udało się nam zachować zaledwie 2 czyste konta w tym sezonie ^.^

Z tragicznymi Rangersami i z Evertonem ostatnio xD

Z Gomezem natomiast znacznie więcej ;]

Są tylko znaki na niebie.

Ja też wolałbym Gakpo na ławkę , w jego miejsce Jota.
No i Fabinho od 1 to strzał w kolano, wolałbym już Milnera który prędkość ma podobną, ale zjada Brazylijczyka na ten moment wydolnością, odbiorami czy zawziętością.
Gomez za Matipa. Anglik gra średnio, a to i tak wystarcza by być lepszym od Joela. Ogólnie para stoperów na ten mecz Van Dijk- Gomez.

1 polubienie

coś czuje, że Fabs raczej nie wyjdzie w podstawie. Jako jedyny ze środka pola nie został zmieniony w sobotę. Prędzej wyjdzie Keita, Elliott lub Milner.

Keita? Elliott? Proszę nie…

1 polubienie

Wątpię żeby Klopp eksperymentował z Elliotem czy Keitą, to jest zbyt ważny mecz żeby puszczać od początku graczy którzy nie są w rytmie meczowym ponadto są mało dynamiczni, a pomoc w tym meczu musi wybiegać swoje.

Wielka szkoda, że Konate nie będzie mógł wystąpić, Matip w tym sezonie jest fatalny, a Gomez nigdy nie był stoperem na miarę Liverpoolu, jak pomyślę, że Benzema będzie na któregoś z nich grał to mnie aż ciarki przechodzą.

Mój skład na dzisiejszy mecz:
Alisson
Trent-Gomez-Virgil-Robertson
Henderson -Fabinho-Bajcetic
Salah-Gakpo-Nunez

Zwycięskiego składu się nie zmienia głowy do góry będzie dobrze w końcu musimy przełamać tą fatalną serię z Realem
Typ: 1:0 dla nas po bramce Nuneza

Ja czekając na mecz z Realem.

Mimo, że Real nam nie leży i życzyłem sobie żeby na nich nie trafić w tej edycji muszę przyznać, że na mecze z nimi jakoś bardziej się ekscytuję.

2 polubienia

Gomez w meczu z City zagrał kapitalnie, więc potrafi się zmobilizować. Oby dziś było podobnie. Najbardziej boję się o środek. Oby Fabinho miał dziś przełamanie. Do tego Kross chyba jednak zagra.

Podobno Toni Kroos jest jednak w kadrze meczowej

Nie podobno, tylko jest na 100 procent ;).

Skład Realu:
Courtuis
Carvajal Militao Rudiger Alaba
Camavinga Valverde Modrić
Rodrygo Benzema Vinicius

Łunin Nacho Vallejo Odriozola Lucas Kroos Martin Arribas Ceballos Hazard Asensio Alvaro

Alisson
TAA Gomez Van Dijk Robertson
Fabinho Henderson Bajcetić
Salah Gakpo Nunez

Adrian Kelleher Matip Tsimikas Milner Keita Oxlade - Chamberlain Jones Elliott Jota Carvalho Firminho
Do boju Panowie!

1 polubienie

Liczyłem na Jote na lewej, jako, że jego pressing i odbiór jest nieporównywalnie lepszy niż Gakpo, ale niestety. Generalnie to zabawne, że na ławce mamy 2 bramkarzy, ale tylko jednego środkowego obrońcę.

Liczę na 3:1

edit, down: no tak, na śmierć zapomniałem xD

dwóch. Jamesa możesz też liczyć :slight_smile:

3 polubienia

Jedziemy z nimi :muscle::fire: nie mogę się doczekać :grinning:

3 polubienia

Ogólnie nie wygraliśmy z nimi w swoim peaku, ale „make me believe”. Taki chciałbym prezent urodzinowy :blush:

Haha kolejny babol tego Waszego najlepszego bramkarza w lidze. Juz kolejny…