Luis Díaz

w Końcu każda minuta Diaza na boisku sprawia mi radość :smiling_face:

gra lepiej mam nadzieje ze dzieki temu odejdzie z tego klubu za wieksza kwote

Chyba nasz jedyny piłkarz, który potrafi zrobić przewagę dryblingiem.

Edit: no decyzyjność u niego kuleje, ale w tym meczu nie zepsuł nic takiego oczywistego, wypominasz mu teraz 1 zagranie po dobrym meczu, miał kilka groźnych strzałów, kluczowych podań, ostatnio też słupki, ma trochę pecha, ale skrzydłowy który potrafi przedryblować zawodników to niezbędnik w naszej piłce. Salah już tego nie ma i prawa strona mocno odstaje.
Swoją drogą, bo ostatnio było kilka głosów o jego sprzedaży - Moim zdaniem nie powinniśmy go wypuszczać, jako że Pan Slot gra 4-2-3-1 to moim zdaniem on powinien zostać, ale nie podobają mi się ciągłe komentarze jego ojca o Hiszpanii.

Niby tak, tylko co z tego wynika ostatecznie? Zrobił przewagę dryblingiem i zamiast wystawić do pustaka Gakpo- to strzelił de facto w bramkarza.

Nie, żebym go jakoś krytykował- bo zagrał niezły mecz był aktywny i tak dalej, ale brakuje jakiegokolwiek finiszu jego akcji. To jest taka sztuka dla sztuki.

Podanie do Salaha to koronny przykład, dlaczego trzeba się pozbyć Diaza jak najszybciej i sprowadzić kogoś efektywnego.

9 polubień

Też nie będę po nim płakał. Jeśli w lecie PSG przyjdzie z sensowną oferta to niech go biorą.

1 polubienie

Luis pokazał pełna paleta swoich umiejętności i przywar. Mega serducho i zdrowie do biegania, świetny drybling i pamiętajmy że to on rozdał piłkę do gomeza po której padła 2 bramka. Niestety jego decyzyjność (a raczej szybkość podejmowania tych decyzji) i ostatnie podanie jest tragiczne. Nie wiem jak to możliwe że tak dobry technicznie piłkarz (zobaczcie jak kapitalnie przyjmuje piłkę w tłoku czy zastawia z większym rywalem) tak fatalnie zachowuje się przy kontrach. Pytanie do kolegów kto bardziej irytuje. biegający jak szalony diaz ale mający problemy z podaniem czy grający na stojaka z miną mam wyjebane salaha który jednak parokrotnie dobrze uruchomił kolegę.

1 polubienie

Oczywiście, że Diaz. Salah ma ostatnio kiepski czas, ale wciąż bronią go liczby. Zresztą, kto po meczu z Atalantą tego kiepskiego czasu nie ma… Diaz unika krytyki tylko dlatego, że wszystkie reflektory skierowane są na Darwina. Blancik rozpisywał się, jak to pudło Darwina zabierze nam szansę na tytuł, a jak na ironie to właśnie pudło Diaza w meczu City utrzymało Obywateli pod tlenem, w walce o tytuł.

Dla mnie Luis to po prostu zwinny przygłup, mam nadzieje że się go latem pozbędziemy. Najsłabszy Mane w Liverpoolu nigdy nie był tak słaby jak najlepszy Diaz. Niech idzie do Barcelony, PSG czy w sumie gdziekolwiek

6 polubień

Ja uważam, że ze względu na braki w innych formacjach- do żadnej wymiany Diaza nie dojdzie i on ostatecznie tutaj zostanie na następny rok. Mam do tego podejście raczej pozytywne. Broni się intensywnością i wydolnością.

To nie będzie drugi Mane i należy do tego się przyzwyczaić, ale poprawa innych elementów drużyny pozwoli moim zdaniem na przykrycie tych jego wad. Potrzebujemy lepszego egzekutora, lepszego DMa i prawdopodobnie jakiegoś solidnego SO.

To są 3 transfery teoretycznie na lato- a jak wiadomo różnie z tym u nas bywa pod względem przygotowania kadry.

1 polubienie

Nie wiem jak u niego z angielskim, ale wydaje się, że może mieć barierę językową i dlatego nie rozumie się z kolegami, trenerem, tym co od niego oczekują. Bo nie chce mi się wierzyć, że Jurgen nie zwraca mu uwagi na błędne decyzje, spóźnione decyzję, holowanie piłki, samolubność.Tak jak Nunez, coś mu się mówi, a on i tak swoje, bo nie rozumie co trener od niego chce.

Najzabawniejsze jest to, że oni nie rozmawiają o fizyce kwantowej w obcym języku tylko o kopaniu szmacianej piłki. To jest niepojęte jaki poziom rozumienia ci kolesie prezentują. No, ale cóż, to kopacze :wink:

6 polubień

Rzeczywiście tylko fizyka kwantowa wymaga tego samego języka do porozumiewania się :slight_smile:

Rzeczywiście słownictwo i poruszane kwestie na podobnym poziomie dla dwóch tych tematów. Zabawny komentarz jak na kogoś kto moderuje dyskusje :slight_smile:

Nieważne co jest przedmiotem dyskusji - ten sam język ułatwia i daje wachlarz możliwości by zrozumieć genezę problemu, niuanse itd, i nieważne czy to będzie szkolenie policji, fizyka, szkolenie psów czy inne zagadnienia. Co to ma do tego co ja moderuję? Ty próbujesz obrazić piłkarzy bo to “tylko piłka”, a Ciebie nikt tu nie obraża :slight_smile:

@maratonczyk - no tak, moderatorzy służą tylko do moderowania :wink:

1 polubienie

Święta prawda, Diaz poza przypadkowym i nieskładnym dryblingiem nie ma zupełnie nic. Taki gracz powinien grac co najwyzej w totenhamie a nie w liverpoolu. Szkoda ze im go podebralismy

2 polubienia

Chyba chodziło koledze o to, że jako moderator nie możesz się tutaj wypowiadać, bo zajmujesz jakąś tam funkcje. Tak mi się wydaje. :man_shrugging: :man_shrugging: :man_shrugging: :man_shrugging:

Romano pisze że Diaz zostaje i nigdzie się nie rusza.

mamy rapera w składzie Redirecting...