Luźne dyskusje odnośnie Liverpoolu

  • NBA to najlepsza liga na świecie. Dlatego mistrzowie to “mistrzowie świata” - napisał Tyler Herro z Miami Heat.

Hmm, czyli mistrzowie Premier League to mistrzowie świata? :face_with_raised_eyebrow: :thinking:

Ah to hamerykańskie poczucie wyższości haha

1 polubienie

To była odpowiedź na wypowiedzi Noah Lylesa(utytułowany sprinter), który wyśmiewał to. Ogólnie w USA się przyjmuje tak, że się mówi “Mistrzostwa Świata NBa, czy NFl, NHL itd wiec oni maja tym mozgi wyprane od dziecka :smiley:
Tamten Właśnie Lyles mimo, że Amerykanin to się z tego trochę śmiał na zasadzie” Mistrzostwa Świata czego? Mistrzostwa Świata USA? " To właśnie ten cały Herro odpisał na to tweetem z tą najlepszą ligą.

1 polubienie

MLB to sie nawet nazywa World series

I w sumie MLS to chyba też jest nawet coś światowego u nich, jednak jak w przypadku pozostałych sportów to te ligi są rzeczywiście najlepsze i to często lata świetlne przed innymi. To z MLS brzmi to komicznie :smiley:

Kojarze, że Jak Schweisteinger przeszedł do MLs, to sie go pytali, czy sądzie ze jest w stanie zdobyc mistrzostwo świata ze swoja druzyna i to mocno Bastiana rozbawiło :smiley:

1 polubienie

Nie chce zaśmiecać bardziej spekulacji transferowych dlatego napisze tutaj. Oczywistością wydaje się dla mnie, że pi fiasku z Caicedo poszliśmy zwyczajnie po opcje budżetową jaką jest Endo. Kompletnie mnie nie dziwi, że nie uderzaliśmy w stronę Malijczyka z Crystal Pałace. Zwyczajnie zdecydowaliśmy się na pół środek za duużo mniejsze pieniądze. Niemniej zastanawia mnie, dlaczego oczy nie zostały zwrócone w stronę potencjalnie również relatywnie taniego Sangare. Myślicie, że powodem mógła być zaproponowana rola w drużynie? W sensie: teraz grasz więcej ale docelowo twoja rola będzie ograniczana?
A może o bardziej o te dodatkowe 15-20 mon które najprawdopodobniej trzeba byłoby dopłacić?

Cytat ze strony głównej: “Jürgen Klopp podczas konferencji prasowej wykluczył transfer nowego środkowego obrońcy”
Ja jebię… Ręce opadają… Co najmniej od dwóch lat było wiadomo, że ta formacja wymaga wzmocnień bo poza VVD na środku brak jakości, a TAA na prawej stronie nie ma ŻADNEGO konkurenta.
Przez całe te dwa lata nie pojawiły się ŻADNE poważniejsze informacje byśmy chociaż jakiekolwiek podchody robili pod jakiegokolwiek obrońcę…
Ktoś w klubie (włącznie z Kloppem) jest albo jawnie ślepy, albo niekompetentny, albo nieudolny, albo po prostu mamy do czynienia z pewnego rodzaju sabotażem.
To jak ten klub organizacyjnie się stoczył w ciągu 1-2 lat jest niesamowite. Od 2001 roku kibicuję klubowi i śledzę rok w rok i nie sądziłem, że doczekam się takiego burdelu w klubie… :confused:

Kibicujesz i interesujesz się od 2001- a uważasz, że teraz jest taki burdel - jakiego nigdy jeszcze nie było xD?

5 polubień

No były większe burdele w klubie i to z mniej niż 10 lat temu, ale teraz wszystko hiperbolizowane nawet przeze mnie, bo idzie za tym potencjał jaki mamy, jakim obecnie jesteśmy klubem itd. Chociaż nic się nie zbliży do schyłku Gilleta i tego drugiego grubasa.

Gdzie tak napisałem? Umiesz czytać ze zrozumieniem?

Hmmm. A tutaj :joy:? Czy to miało jakieś inne znaczenie?

Tak napisałeś. Skoro nie sądziłeś, że doczekasz się takiego burdelu, to się przez te lata nie doczekałeś aż do teraz, czyli era Poulsena, Konchesky’ego i Hodgsona nie była dla Ciebie takim burdelem, jaki jest obecnie, to wynika z Twoich słów :slight_smile:

1 polubienie

Tam to była zapaść sportowa.

Pajac od maszynek doprowadził klub na skraj bankructwa i pozwalał Benitezowi marnować najlepszą drużynę ostatnich ilusnastu lat, bo wygrał na farcie [ :wink: ] Ligę Mistrzów. Już nie mówiąc o blokowaniu sprzedaży klubu.

To są te sentymenty liverpoolskie.

Panowie, wyście chociaż podstawówkę ukończyli?

Opisałem burdel z obrońcami z ostatnich 1-2 lat, co podsumowałem właśnie zdaniem: “nie sądziłem, że doczekam się TAKIEGO burdelu w klubie”, bo naprawdę myślałem, że klub w ciągu ostatnich 10 lat stał się już profesjonalnym i dobrze zarządzanym klubem. Ale się myliłem, niestety.

Tymczasem Klopp:
https://twitter.com/_ChrisBascombe/status/1697528980683812878
:man_facepalming:

No to nawet w tym kontekście jakbyś chciał to interpretować- co absolutnie nie wynika z Twojego tekstu- to literalnie gorzej wyglądała sytuacja z obrońcami 3 lata temu xD

Można się przywyczaić :joy:

no wlasnie to jest cała nasza polityka transferowa, nie bierzemy półśrodkow tylko right playerów, po czym na koniec paniczny zakup przepłaconego półśrodka. W tym przypadku starego jeszcze.

2 polubienia

Powracający z wypożyczenia do trzeciej ligi, gdzie na 16 meczów jego drużyna przegrała 11, Quansah jest jak nowy transfer.

Mnie to nie dziwi. Klopp mówił w wywiadzie dla Łukasza Piszczka, że nie będzie transferów do obrony, jeśli nikt mu nie zgłosi, że chce odejść. Dlaczego miałby mu kłamać lub nagle zmienić zdanie? Mówił też, że nie mają takich środków, by zrobić przebudowę zarówno pomocy i obrony.

Ogółem ze środkiem obrony nie musi być tak źle - poorzedni sezon był anomalią, a wcześniej Matip zapewniał dobry poziom, może do tego wróci? Van Dijk to już nie jest ten Van Dijk, ale wciąż należy do czołówki. Gomez po katastrofalnym poprzednim sezonie miejmy nadzieję, że się poprawi. Trent grałby tak czy siak, natomiast obawiam się o lewą obronę, gdzie Tsimikas jest dla mnie za słaby, a Robertson wygląda jakby stracił formę.

czy zagrali by to(bez zastępstwa) gdyby nasi właściciele jednak przystali na ofertę za Salaha

Oby nie.

20 znakow tutaj

Śmiejcie się ze mnie, ale dla mnie to jest skład na walkę o mistrza.


Bierzecie taki deal? Ja chyba tak. (Oczywiście hipotetycznie :))

1 polubienie