Luźne dyskusje odnośnie Liverpoolu

Dlatego powtarzam słowa aquerdation, że każdy z nas jest winny tego jak wygląda forum. Wejdź sobie w tamten temat i zobaczysz, że te same osoby, które teraz nawołują do zbanowania blancika w tamtym temacie wyzywały Hendersona od najgorszych dziadów. To albo się banuje każdego albo się nie banuje nikogo a nie że wybiórczo albo temu kto najwiecej doniesie do moderacji.

1 polubienie

Jak dla mnie to jest prowokacja.

Czyli przesiadują na forach i cały czas krytykują głównie jednego zawodnika ?

To dziwne, mieszkałem w UK ponad 4 lata i nigdy nie spotkałem się z taka niechęcia do jednego zawodnika. Większość osób, zazwyczaj jeżeli nie lubiło/nie podobała się gra danego zawodnika, nie chciała o nim rozmawiać, odpowiadają w jednym zdanie " pierdolić go" i dalej skupiała się na oglądaniu meczu.

1 polubienie

Czyli rozumiem, że zamiast ukarać użytkowników, którzy nie potrafią zachować kultury wypowiedzi to zamknęliście cały temat.:joy::joy::joy:

Bardzo dziwne zasady tu panują. To tak jakby dwóch pracowników marketu kradło i zamiast ich ukarać/wyrzucić to zamknęli by sklep na tydzień.:joy::joy::joy:

1 polubienie

Ah okej czyli najbardziej toksyczne na forum jest próba konfrontacji z użytkownikami co plują jadem i stanie w obronie zawodnika, którego się lubi, a nie stosowanie wyzwisk i poniżania co drugi post rozumiem

Widzę że wiesz lepiej co sam robiłem xd nigdy nic moderacji nie odnosiłem, kiedyś jeszcze flagowałem posty, które zawierały wyzwiska ale z tym też się już poddałem bo niczego to nie dawało

I ty mówisz o toksyczności…

W ciągu ostatnich 4, 14 czy nawet 40 lat nie mieliśmy kogoś, kto przestał się w internecie utożsamiać z naszym klubem, może dlatego?

Przeżyliśmy gorsze rzeczy np: transfer Fernando do Chelsea, wymuszanie transferu do Arsenalu przez Suareza czy wymuszanie transferu Coutinho.

Każdy z nich znaczył o wiele więcej dla klubu, przynosił większe korzyści.

When you walk through a storm
Hold your head up high
And don’t be afraid of the dark
At the end of a storm
There’s a golden sky
And the sweet silver song of a lark
Walk on through the wind
Walk on through the rain
For your dreams be tossed and blown
Walk on, walk on
With hope in your heart
And you’ll never walk alone.

Pamietajmy o tych słowach zanim zaczniemy pisac w internecie.

Przecież po odejściu Torresa czy Cou, kibice palili koszulki na stadionie, co Ty w ogóle gadasz?

A ja uwazam,ze dyskusja musi byc prowadzona kulturalnie,bez “argumentow” ad personam i osobiscie zglaszam posty temu przeczace.
I taka postawe nie oceniam jako donoszenie tylko obywatelski sprzeciw przeciwko niewlasciwemu zachowaniu :smiley:
Krotko: jak ktos zasluzyl na ostrzezenie albo bana to wlepic i sie nie cackac!

:ok_hand: Moderacja

Który taki odważny skasował mój post z tego wątku? Będziesz miał jaja drogi moderatorze się przyznać? Złamałem regulamin że mój post zniknął? Jeśli tak to proszę uargumentować w jaki sposób. A może moje pytanie było niewygodne, więc lepiej usunąć post i nie ma tematu?
Takiej patologii jak teraz na tym forum jeszcze nie było, moderacja robi co chce, zamyka wątki, otwiera, banuje, kasuje posty jak leci. I dziwne, że to wszystko się zaczęło jak usunięto z forum josifa, który jak widać trzymał to forum w ryzach bo teraz to jedna wielka porażka.
Pan moderator i jakiś jeden użytkownik, coś mi zarzucili, zwróciłem się o odpowiedź z wyjaśnieniem to zamiast odpowiedzi otrzymałem skasowany post :smiley: :rofl: Nowe standardy :sweat_smile:
Bawcie się dalej chłopaki w swoim wesołym towarzystwie, miłego.

3 polubienia

Jak w polskiej polityce - niewygodne pytania pozostają bez odpowiedzi :slight_smile:

Zwróć proszę uwagę, że napisałem “przeżyliśmy gorsze rzeczy”.

Zgadza się z Toba w opinią, że u Darwina nie dojeżdża głowa na czas, ale nie zgadzam się z nieustanną krytyką tylko jednego piłkarza.

Ja usunąłem. Tak jak wszystkie, które się pojawiły i nic nie wnoszą.

Niesamowicie mnie bawi to, że jednocześnie są zarzuty o to, że nie karamy odpowiednio mocno, żeby chwilę później pojawił się zarzut, że banujemy wszystkich jak leci:

Czyli kogo konkretnie? Masz kogoś na myśli czy po prostu napisałeś losową głupotę, żeby móc zaatakować moderację?

Robimy co chcemy? Czyli zamknęliśmy wątek, w którym od kilku tygodni ludzie się wyzywają, a ja codziennie muszę usuwać kilkanaście postów z wyzwiskami albo jakimiś atakami?

Jakie niewygodne pytanie zadałeś? Z czego masz ochłonąć? Ty masz problem z tekstem czytanym, skoro odbierasz to personalnie- a nie w kontekście działań forum.

Nihil novi w Polsce, że nigdy wszystkim nie dogodzisz. Teraz Josif jest uosobieniem trzymania forum w ryzach? A jak częściej i mocniej mutował- to płakaliście, że faszyzm.

4 polubienia

Konto założone 3 dni temu, wraca do czasów z conajmniej trzech lat. Multikonta są tutaj legalne? Oczywiście wyzywanie Hehendersona od „chujów” to wierutna bzdura.

1 polubienie

A dlaczego administracja decyduje o tym co one wnoszą do tematu a co nie? Ja na przykład jestem bardzo ciekaw a forum jest chyba dla użytkowników a nie odminów, co? Bez użytkowników to możesz sobie administrować co najwyżej porządek w swoim pokoju.
Wprowadźcie plusy/minusy do postów i będzie jasne kogo to obchodzi a kogo nie, bo na forum panuje komunistyczne podejście.

Nie komunistyczne tylko zdrowo rozsądkowe. Nie wiesz co to jest komunizm i prawdziwa cenzura. Czas wrócić do książek

A kto ma to robić? Podważasz sens funkcjonowania moderacji na forum tak ogólnie czy wyłącznie w tym kontekście?

Taki FanLFC pisze o komunizmie czy robieniu co się chce, ale jak zgłasza po kilkanaście komentarzy i my je usuwamy zgodnie z jego wolą- to wtedy jest w porządku.

W sensie to nie jest problem moderacji tylko wyłącznie tego, że każdy chce, żebyśmy usuwali komentarze ludzi, z którymi oni się nie zgadzają.

@AquerdationLFC Po co wy z nim dyskutujecie? 90% forum zgadza się z polityką moderacji. Jak komuś nie pasuje to raczej on ma problem.

Ja bym radził każdemu wyjść na zewnątrz albo wrócić do roboty, bo zaraz kolejny wątek zostanie zamknięty

Nie czytam książek, które nie przydadzą mi się w życiu i z których nie mam korzyści, Tobie też polecam skupić się na tych ważniejszych zamiast czytać pierdoły, atencjuszu.

Prawda taka, że jesteś stronniczy i moderujesz również stronniczo. Nie od dziś wiadomo, że jesteś fanboyem Darwina. Dałeś mi nawet kiedyś bana na tydzień jak wstawiłem statystykę, że Nunez 13 czy tam 14 mecz z rzędu bez gola (to był dosłownie cały post, dosłownie 1 zdanie, suchy fakt) pod pretekstem robienia prowokacji xD

Według mnie takie osoby, które nie potrafią obiektywnie podchodzić do tematu utrzymywania porządku na forum (bo nikt ci nie zabrania mieć własnego zdania) nie powinny być moderatorami.

1 polubienie

Ale się rozpętała ostatnio na forum gównoburza, której główną przyczyną jest nasz sympatyczny Urugwajczyk. Czy komuś się to podoba czy nie, Nunez zostanie na przyszły sezon i powinien się z tym pogodzić, a nie drążyć bezsensu ten sam temat cały czas.

3 polubienia