Manchester United - Liverpool

Place złotem za skrót /cały mecz z pl komentarzem z canal plus :stuck_out_tongue_winking_eye:

United pierwszy raz grali z nami otwarta piłkę i efekty widać. W poprzednich meczach zawsze dawali nam rozgrywać pile i czekali na kontry.
Zbyt ofensywnie ustawieni, kompletny brak drugiej lini, brawo dla naszych za wykorzystanie i pełna dominacje. Piękny mecz :grinning:
Tylko ciekawe co z Keita.

Co tu dużo pisać - mecz niezwykle przyjemny z perspektywy kibica LFC. United zupełnie zneutralizowane, a ich obrona robiła dziś za dekorację.

Signed, sealed and delivered.

1 polubienie

Ole był groźniejszy z kontry zza podwójnej gardy. Chyba mu po tych gwiazdorskich transferach sodówka do głowy uderzyła i pomyślał, że jak najlepsi trenerzy może grać w otwarte karty.

United pełne gwiazd, które nic nie grały. Więcej fauli, kartek, machania rękami, niż ciekawej gry. Nie zasłużyli nawet na gola honorowego. Mecz w naszym wykonaniu kompletny, znakomite wykańczanie sytuacji, kontrola gry, świetny środek boiska i Henderson. Salah z hat trickiem, po prostu brawo, brawo, brawo. Oby wrócił Thiago i Fab bo środek pola nam się zawęża do 3 graczy.

Powtórka jutro godz 15.30 Canal+ Sport
Niestety nie mam możliwości aby to nagrać, a szkoda, bo warto

Złotem spróbuj zapłacić za aktywację subskrypcji :smiley:

1 polubienie

Wspaniały mecz, brak słów jak chłopaki zagrali. Mam tylko nadzieje, że Naby wróci w miarę szybko po tym faulu Pogby i szkoda że Ronaldo, moim zdaniem tylko za nazwisko, nie został ukarany czerwoną kartką za skopanie Curtisa, choć z 2 strony miło było patrzeć jak Konate chowa Ronaldo do kieszeni na prawie cały mecz :slight_smile:

O kolczasty Jeżu. Ależ to było piękne. Ci kibice Mułów wychodzący ze stadionu w przerwie i po 5 bramce. Miód na nasze oczy! Panowie, historia właśnie napisała się na naszych oczach. Ten mecz z pewnością będziemy długo wspominać. Taki wpierdol i to jeszcze na ich stadionie.

Myślicie, że jednak tym meczem zwolniliśmy Ole? Przed meczem sądziłem, ze ma mocną pozycje i nawet jeśli z nami przegra to utrzyma posadę, ale jednak 0-5 u siebie to blamaż.

1 polubienie

Piękny wynik ale mega szkoda Nabiego . Mam nadzieję że nie wypadnie na długo. A odpukać wypadnie na długo to nie widzę innej opcji jak transfer pomocnika w styczniu.

Dobrej nocy wszystkim kibicom :muscle::beers:

1 polubienie

Cudowny wynik. Wyraz twarzy Fergusona ogladajacego ten pogrom - wspaniały. Swoją drogą przed naszym meczem obejrzalem 50 minut Barcelony z Realem. Myślałem, że zesram się z nudów. Jedna wielka LaLipa. Tempo gry jak podmiejski w zestawieniu z Pendolino :slight_smile:

Piekny wynik, niestety nieogladalem i czekam na powroteczke jutro o 15:30. Ale sie mordka cieszy :blush::hugs::blush::hugs:

Wspaniała gra i świetny zasłużony wynik. Nie pozwoliliśmy przeciwnikowi na wiele. Podoba mi się, że w ciągu pierwszych 15 minut w drugim meczu z rzędu strzelamy dwa gole. Piękny mecz. Ostatni raz taką rozwałkę United na Old Trafford w naszym wykonaniu widziałem w sezonie 2008/2009 z tym, że dzisiaj byliśmy chyba półkę wyżej niż wtedy.

Można by powiedzieć, że było lekko, łatwo i przyjemnie. W swojej historii kibicowania nie kojarzę tak wysokiego zwycięstwa żadnej ze stron. Cudowny moment - kolega, kibic United, nie odzywa się do mnie, chyba jeszcze płacze :wink: Widok wychodzących kibiców w przerwie -miód na moje oczy. Bezradny Manchester. Dobrze, że już potem nie forsowaliśmy tempa, nawet dałbym Salahowi odpocząć jak już było po meczu.
Aha, przy okazji podreperowaliśmy nasz stosunek bramek do prowadzącej Chelsea. Niby nic ale może okazać się to ważne przy końcówce sezonu. Ciekawe czy utrzymamy takie tempo do końca sezonu.
Cudowny wieczór, piękne chwilę, jestem dumny z bycia kibicem tego klubu.

Brawo! Po takim meczu mental i pewność siebie u naszych poszybuje jeszcze w górę :grin:

Pochwalę wam się, że Moja wiara została nagrodzona !

4 polubienia

Jeszcze lepsze od miny Fergusona była uchachana twarz Daglisha która realizator pokazał zaraz potem :joy:

3 polubienia

Deklasacja Czerwonych Diabłów na Old Trafford to coś pięknego i wspaniały prezent. Ale w tej beczce miodu jest łyżka dziegciu, bo straciliśmy dzisiaj 3 pomocników (Flaco, Millie i Naby). Wciąż nie jest to taki dramat jak z obroną w zeszłym sezonie i mam nadzieję że urazy nie są poważne, ale fakt jest taki że na tę chwilę mamy wyłączonych z gry 5 pomocników. Został nam Hendo, Curtis, Ox i Taki. 4 zdrowych na 3 pozycje to za mało, oby pozostali szybko wracali do treningów, trzeba trzymać kciuki a zimą rozglądać się za transferem.

1 polubienie

Derby Italii też nie zachwyciły, mam wrażenie że zarówno Inter, jak i Juve odprawilibyśmy z kwitkiem.

Czy ktoś posiada linka do skrótu z polskim komentarzem???:face_with_raised_eyebrow::blush:

1 polubienie

Emocje powoli opadają, choć chciałbym, żeby zostały z Nami jak najdłużej, ze względu na ich ogromny pozytywny ładunek. Dla takich meczów jest piłka nożna! Niedziela wieczór, łomot największego rywala 5:0 na jego stadionie (gdzie zaaawsze Nam się bardzo ciężko grało) i banan na twarzy od wczorajszego wieczoru do poniedziałkowego poranku co najmniej :wink:

Co do samego przebiegu spotkania. Taktycznie Jurgen Załatwił United koncertowo. Zauważcie, że większość Naszych akcji szło przez środek i tak zdobyliśmy 4/5 bramek a na upartego 5/5. Potwierdza się to co pisałem na początku sezonu - przechodzimy powoli ewolucję taktyczną - do skrzydłowego i obrońcy dołącza boczny ŚP dając dodatkową opcję w ataku (jednocześnie wtedy drugi ŚP boczny zwiększa asekurację na wypadek kontry). Atak pozycyjny, kontry, dziś wychodziło Nam wszystko. United z drugiej strony nic. Widok tej frustracji, załamania i bezradności na twarzy piłkarzy, trenera i Fergusona to był miód na serce. Tyle lat upokorzeń i frustracji Liverpoolu, powoli role się odwracają.

Teraz liczy się kolejny mecz. Trzeba w każdym kolejnym meczu grać o pełną pule a na koniec sezonu podliczyć co wpadło do gabloty. A liczę, że uda się wrzucić więcej niż jeden Puchar.

Edit. Jeszcze jedno odnośnie meczu - zapamiętajcie, gdzie wtedy byliście, z kim oglądaliście, bo to spotkanie będziemy wspominać przez lata. Zwłaszcza jeśli będzie składową 20 tytułu Mistrzowskiego.

Ciężko coś napisać, dla każdego fana Liverpoolu ten wynik na OT to coś fantastycznego.
Wynik to raz, ale deklasacją taktyczna upokorzyła cały junjated na maksa, Klopp tworzy lepsza wersje Liverpoolu niż dwa lata temu kiedy sięgaliśmy po to trofeum, czy to nam da 20 tytuł, zobaczymy.
AustraliaMagic i Roberthum, jeżeli przekręciłem wasze nicki to przepraszam, gdzie ten wasz wielki Ronaldo?! Czekałem na to spotkanie żeby wam chłopaki zamkneli buzie, i zamkneli. Jak pisałem na początku sezonu, to już nie jest gość na tak silna ligę, tym bardziej jako 9, nie będę argumentował bo to jak się prezentuje mówi samo za siebie a dość go maja nawet fani jego drużyny.
Pokazaliśmy ze jesteśmy Liverpoolem, silnym, głodnym i skutecznym, przekaz jest jasny, atakujemy mistrzostwo, jeżeli dopisze zdrowie to mamy ku temu wielkie szanse.
Jurgen Klopp i cała drużyno, dziękuje za wczorajszy spektakl na Old Trafford!

1 polubienie