Mistrzostwa Europy 2024

jest jeszcze konsa, dunk i gomez od biedy, ale trzeba przyznać że szkoda quansaha

Trudno jednak czepiać się tych decyzji.
Na pozycji Maddisona jest Foden, Palmer i ewentualnie Bellingham. Raczej nic więcej nie ma do zaoferowania niż ta trójka.

Na pozycji Grealisha jest Eze, Gordon do tego Foden, Bellingham grali na tej pozycji w tym sezonie.

Lepiej powołać młodych jak Mainoo czy Wharton, którzy są szczęśliwi, że w ogóle jadą i nie będą robić problemów jak nie zagrają nawet minuty niż psuć sobie atmosferę przez niezadowolone gwiazdy.

Mam jedno jedyne oczekiwanie co do reprezentacji Polski na Euro: że nie połamią nam Konate ani Van Dijka

1 polubienie

A ja liczę, że nasi wygrają euro xD

1 polubienie

Chyba Eurowizje najwyżej.

1 polubienie

To ja już bardziej wieżę w medal Polaków niż powrót Konate bez kontuzji po euro

2 polubienia

Robert Lewandowski naderwał mięsień dwugłowy uda i nie zagra z Holandią! Sztab medyczny ma zrobić wszystko by Kapitan reprezentacji Polski gotowy był na mecz z Austrią.

Salah miał taką samą kontuzję ostatnio i w dwa tygodnie się nie wyleczył :thinking:

1 polubienie

No to chyba już nastawienie Probierza przed Euro jest łatwe do odgadnięcia

i Probierz zostanie, bo przeciez bez Lewego to normalne, że 3 w dupe. masakra.

1 polubienie

No i dobrze niech zostanie. Jakoś od tych zmian trenerów co rok ta reprezentacja się tylko cofa w rozwoju.

1 polubienie

Probierz ma na razie bilans 6-2-0, przeciwnicy nie powalali ale dwa ostatnie mecze to solidni rywale. Oczywiście nie wróżę nam sukcesu na Euro i najprawdopodobniejszy scenariusz to zero punktów po 3 meczach, za bardzo nie mamy drużyny. Po tym co widziałem wczoraj i z Ukrainą, nie mamy drużyny. Mamy za to indywidualności i ich przebłyski dające nam bramki + stałe fragmenty gry. Niestety z takimi parodystami jak Bednarek, Kiwior czy Salamon nie da się nic wielkiego ugrać, gdy rywal nas lekko dociśnie to jest totalna panika i chaos, wykopy na oślep. Jeszcze jak przegrywamy lub remisujemy i próbujemy coś strzelić to jako tako to wygląda, nawet raz na jakiś czas się zawiąże akcja, ale jak mamy bronić prowadzenia to cyrk na kółkach.
Do Euro podchodzę na luzie, kibicuję naszym ale absolutnie niczego nie oczekuję, bardziej ekscytował będę się chyba topowymi reprezentacjami jak będą grać między sobą.

Czy jest ktoś zainteresowany oficjalną grą “Fantasy” na Euro? Może utworzeniem jakiejś ligi dla fanów LFC?

Z Lewym nam idzie równie dobrze. Kompletnie nie boli mnie jego strata. Ze spokojem przyjmę 4 miejsce w grupie. 3 miejsce to będzie zaskoczenie.

bardziej mi chodzi, że Probierz zostanie niezależnie od wyniku. Co patrząc na eliminacje, gdzie wystarczyło wygrać 1 mecz a i tak przegrał i ledwo w barażach weszlismy, to dobrze nie wróży.

Mnie też nie boli, bo z nim czy bez to i tak będą trzy mecze

Probierz nie przegrał meczu jeszcze. Chyba, że o sytuację Ci chodzi, że przegraliśmy awans. Ogólnie to nam potrzebne były 2 zwycięstwa aby myśleć o awansie bezpośrednim. Do tego fakt, że nasi nie grali kompletnie nic i Probierz przejął ich chwilę przed tymi meczami. Ja osobiście dałbym szanse Probierzowi. Znowu zmieniać trenera? Na kogo? Dużo zależy od gry naszych ma euro, na wyjście z grupy nie liczę, bardziej będę patrzył na naszą gre. Bo to z tego powinien być moim zdaniem rozliczony. Pokazać się w meczach z Holandia i Francją oraz z Austra spróbować wygrać, bo tu mamy szansę.

Zabawmy się w typowanie:

Zwycięzca:
Wicemistrz:
Gracz turnieju:
Młody gracz turnieju:
Złoty but:
Czarny koń:
Flop:

Zwycięzca: Włochy
Wicemistrz: Portugalia
Gracz turnieju: Barella
Młody gracz turnieju: Neves
Złoty but: Jota
Czarny koń: Portugalia
Flop: Darwin Nun…Niemcy

Zwycięzca: Francja
Wicemistrz: Anglia
Gracz turnieju: Mbappe
Młody gracz turnieju: Musiala
Złoty but: Mbappe
Czarny koń: Nie będzie
Flop: Polska z zerową zdobyczą punktową

1 polubienie

Zwycięzca: Anglia
Wicemistrz: Francja
Gracz turnieju: Mbappe
Młody gracz turnieju: Musiala
Złoty but: Mbappe
Czarny koń: Austria
Flop: Hiszpania

1 polubienie

Zwycięzca: Anglia
Wicemistrz: Francja
Gracz turnieju: Mbappe
Młody gracz turnieju: Bellingham
Złoty but: Kane
Czarny koń: Chorwacja
Flop: Belgia

1 polubienie