Mistrzostwa Europy 2024

Ale to chyba przed sezonem doszło do zmiany tego przepisu i jeśli faul w polu karnym nie jest “serious foul play” to jest żółta i karny (tzw. “denying a goal scoring opportunity”), a jak przed polem karnym to czerwona z automatu.

1 polubienie

Holandii posypało się trzech podstawowych pomocników i grają jacyś Schouten i Veerman a Ryan oczywiście ławka, wieczny rezerwowy

Obstawiam lekkie 3:0 dla Holendrów.

@FanLFC25 Betoniarek :rofl: Nie mogę z tego :rofl:

Fajnie, że Probierz daje szansę Ubrańskiemu. Nie gwarantuje to sukcesu, ale im więcej kreatywności i techniki w pomocy, tym płynniejsze powinny być próby przechodzenia do ataku.

Przy nieobecności Lewego na szpicy, wychodzimy ciekawym ustawieniem.

Salamon w meczu z Turcją był istną tykającą bombą. Nie jestem pewny, czy można się po nim spodziewać spokoju w środku defensywy. To moje jedyne poważne zmartwienie.

Betoniarek - Salamon - Kiwior :clown_face: :clown_face: :clown_face:

1 polubienie

Hakpo daje rade XD #20znk

1 polubienie

A Virgil nie czyta się Virhil? Czy na początku jest zawsze H? Poza tym wygląda jak finał CL jedni grają a drudzy będą strzelać :wink:

No i wykrakałem, białe koszulki zobowiazują :smiley:

Hakpo to brat cioteczny Gapko.

1 polubienie

Tak się czyta po holendersku - Hakpo. Tak samo Hravenberch. Swoją droga, świetny mecz Codego. Lewa strona to jego królestwo.

Edit: o cię huj. Nasze orły prowadzą :rofl:

1 polubienie

Człowiek sobie myslał naiwnie, że online na TVP obejrzy…

Kiedy pierwszy raz w życiu pociesza cię widok wściekłego Van Dijka po straconej bramce z różnego xD

1 polubienie

A Hullit jak czytales? :wink:

Wszytsko co dobre w Holandii zaczyna sie od Gakpo.

Hakpo :heart: Ten chłopak urośnie pod Slotem. Niech mu tylko da grać po lewej stronie.

1 polubienie

Zalewski podanie w stylu Hendo

Alez go klopp marnowal na dziwnych pozycjach

2 polubienia

trzeba mówić gakpo przez cały sezon że nie gra w premier league tylko na euro/ mundialu. na szczęście slot ogląda i wyciągnie wnioski kto powinien grać po lewej.

1 polubienie

Ktos wytłumaczy dlaczego Hakpo w LFC to taki flegmatyk i powolniak a reprezentacji zapierdziela jakby miał motorek

1 polubienie

Bo Klopp ucinał mu jaja i potencjał w ofensywie? A szczytem było ustawienie Codego w pomocy.

Ten sam przypadek co Gini, który był naturalną 10 i tak grał w Newcastle i reprezentacji, a Klopp go kastrował na 8.

Przeciez jak gral na skrzydle to gral barszo dobrze. Co innego srodek ataku czy ojezu pomoc b2b

3 polubienia