Mistrzostwa Europy 2024

Gol w dupe po rykoszecie to klasyk naszej kadry na turniejach. Do odhaczenia zostało jeszcze: wylew obrońcy, idiotyczny karny i czerwona kartka

Nie sądziłem ze zmiana pozycji odbiera chęć do gry, zaangażowanie, umiejętność biegania, strzelania, dryblingu czy podawania.

I tak póki co gra przerosła moje oczekiwania, nie sądziłem że zdobędziemy gola

1 polubienie

Gol z dupy po różnym, klasyka.

ten okres braku chęci trwał jakieś 2 tygodnie, nie przesadzajmy

1 polubienie

A nie mowil klopp ze on gral z jakims urazem?

Nie. Klopp przyznał, że to jego wina. Pewnie jakieś sprawy taktyczne.

@everlast założenia taktyczne. U Kloppa pomocnicy mają biegać, a nie strzelać. Choć i tak była trochę poprawa w ostatnim sezonie.

Ale słaba Holandia.
Jeżeli ciapowaty Gakpo jest najlepszy w twoim zespole to wiedz , że coś się dzieje.

U nas Szymański i Buksa dramat, mimo bramki.

Mimo wszystko nasi grają ponad stan.
Szybko zleciało te 45 min

Mógłby Rayana wpuścić, bo pomóc Holandii fatalna. Miałem nadzieję, że Holandia wygra to euro i VVD podniesie puchar, ale oni są strasznie przeciętni. Chyba będę kibicować Angolom

Moder za Szymańskiego i to na już i można grać dalej, bo na prawdę nie jest najgorzej.

1 polubienie

Z dupy czy nie, są tak samo punktowane jak wszystkie inne gole, to nie koszykówka

Najlepsze, że Frankowski, który jest dymany przez Gakpo to nie jest jakiś amator. Kluczowy piłkarz Lens, pewnie w jakimś Nottingham by miał pierwszy skład

1 polubienie

Klopp popełnił błąd grając Gakpo w środku i robiąc z niego Firmino. Na szczęście Slot jako Holender na pewno wie jak go wykorzystać.

3 polubienia

Oo widzę, że jeden telefon do Probierza i jest Moder za Szymańskiego😁

1 polubienie

Gakpo to powinien być nasz podstawowy lewoskrzydłowy za Diaza.

P.s co ten komentator pił?!

Simons uderzył się łokciem Modera :rofl::rofl::rofl:

3 polubienia

Ja bym poszedł dalej, to Simmons sfaulował Modera atakując szyją łokieć Polaka :grin:

4 polubienia

Polska ciśnie Holandię. Ale oni są tragiczni

2 polubienia

Słabe zmiany, zbyt wczesne położyły mecz moim zdaniem, bo nie było komu kreować, cisnąć czy też kończyć (np. Świderski niepotrzebny, zbyt szybko zdjęty Urbański). Ogólnie niezły mecz i podobała się gra naszych oraz waleczność. Szkoda była szansa nawet i to wygrać z tą wiecznie arogancką, zadufaną Holandią, która była beznadziejna. Oby odpadli.

Czemu on nir wpuścił od 70 minuty żadnego napastnika za Bukse, nawet taki Piątek mógłby zrobić różnice

1 polubienie

Szkoda, fajny mecz z naszej strony. Druga połowa, nawet nawet byliśmy lepsi. Holandia taka mocno nijaka, środek najsłabszą formacją, a wciąć brakuje w niej miejsca dla naszego asa :sweat_smile:

1 polubienie