Mistrzostwa Europy 2024

chodziło mi przy wyprowadzaniu piłki, pełno mieliśmy przechwytów pod ich polem karnym w ostatnie pół godziny, myslę, że z Lewym to spokojnie mogłoby się bramką skończyć. W każdym razie tam właśnie brakło szczęścia i indywudalnej jakości u nas, przy tych przechwytach, bo większość się kończyła oddaniem piłki.

W każdym razie jak zagrają tak z Francją, to stracą dobrych kilka bramek, bo Francja z przodu nie ma Świderskiego i Buksy. Tylko Mbappe, Giroud, czy Griezmanna

A ja uważam, że czas Lewego w tej repce się skończył!
Znowu będzie latał gdzieś w okolicach koła środkowego bez składu i ładu oraz machał łapami jak kolegom coś nie wyjdzie.
Niech on lepiej z Austrią i Francją siedzi na ławce.

Wszystko inne niż zwycięstwo :england: to byłaby sensacja!

2 polubienia

Ciekawe jak Trent w srodeczku z DM z prawdziwego zdarzenia będzie się prezentował.
Bardzo ciekawy sprawdzian

Na razie dwie straty TAA, jedna groźna.

Nerwowo gra TAA, jak się nie ogarnie to kolejnej szansy nie będzie

1 polubienie

12 miesięcy przygotowywał się do roli środkowego pomocnika i nadal nie ogarnia za dobrze. To dobry przykład dla tych, którzy myślą, że przestawienie zawodnika to prosta sprawa.

3 polubienia

Saha mysli, że sędziowie z PL są :smiley: a Trent nerwowo, dodatkowo wolnego w mur w jego wykonaniu to juz dawno nie widziałem.

Southgate zastosował innowacyjne ustawienie - 3 prawych obrońców w składzie :wink:.

1 polubienie

Foden jakiś taki jescze bardziej sparalizowany, Kane tak samo

Bellingham to jest gość

1 polubienie

Ale ogólnie Anglicy szału nie robią.

TAA jakoś poza grą cały czas mam wrażenie, w środku rządzi zdecydowanie Bellingham z Ricem.

3 polubienia

Oby Serbowie przycisnęli. Oby Anglia i Holandia i tego typu zarozumiałe narody nigdy nic nie wygrały. Osobiście liczę na Diogoata i jego ekipę.

A co mam mówić? Koeman np stwierdził że powinno być wyżej. Holandia szczęśliwie to w ogóle wygrała a ten mówi że powinno być wyżej.

Wątpię żeby ktokolwiek źle życzył. Co za absurdalna teza na poziomie tego sebzie.

1 polubienie

Foden gra na w ogole nie pasującej pozycji, wolny lewonożny drybler z dobrym strzałem po lewej stronie. Salah gra inaczej, ale jakbys go nawet w najlepszych latach wystawił po lewej to za wiele by z tego pewnie nie wyszło.

bo to jest cały Southgate - strzelili bramkę to czekamy i moze wpadnie druga. Tak przerąbał finał poprzednich mistrzostw.

a co powiesz o Serbach i Chorwatach?

Kibicowanie kacapom źle życzącym Polakom to jednak absurd. ***** Serbów, Rosjan i Białorusinów

7 polubień

Fatalna Anglia, fatalny trener czyli bez zmian. Nie wiem jakim cudem ten gość dalej prowadzi tą kadrę, nadal nie ma żadnego pomysłu na tą reprezentację. Jakim cudem w ogóle cały mecz rozegrał Foden który był beznadziejny? Aż się prosiło żeby wprowadzić kreatywnego Palmera. Kane? Też bez komentarza, czułem się jakbym oglądał Lewandowskiego w naszej reprezentacji. Spowalnianie, nieudolne rozgrywanie, i cofanie się o piłkę. Mają farta, że trafili dziś na równie beznadziejną Serbię, bo z taką grą to byli dziś spokojnie do ogrania.

Komentarz syna “Southgate ma kadrę aby grać ofensywnie jak City, Arsenal czy my a każe naśladować jakiś drwali ala Burnley” - racja w 100%:man_facepalming:t2:

2 polubienia

Nie ośmieszaj się chłopie

Żenujący jest ten Southage, normalnie Santos v2. Wszyscy w Anglii będą świętować jak odejdzie i wreszcie będą grać w piłkę jak w przypadku Portugalii.

Indywidualnie to w sumie tylko Bellingham coś pokazał reszta słabo.

2 polubienia

Czy tylko ja uwazam, ze z Holandią zagraliśmy wielkie nic?