Mistrzostwa Europy 2024

Wegrzy beda dzisiaj kibicowac Wlochom aby ci nie przegrali z Chorwacja,mam nadzieje ze nie,oraz Hiszpanii ktora raczej powinna sobie poradzic z Albania.
Wtedy ich szanse wzrosna aby byc wsrod czworki najlepszych trzecich.

Tak czy siak w 1/8 Hungaria zakonczy swoj udzial w ME, moim zdaniem to rownie slaby zespol jak nasze “orly”.

Ciekawe zaczyna sie ukladac gorna polowka drabinki.Mamy juz w niej Hiszpanie,Portugalie i Niemcy a moga dolaczyc jeszcze Francja/Holandia jak rowniez Belgia i Anglia,choc tutaj mam nadzieje,ze nie zrobia mi psikusa (bilety na mecz) i wygraja swoja grupe.

Ornstein właśnie podał ze Gallagher zastapi Trenta w pomocy na mecz ze Słowenią.

“Conor Gallagher set to replace Trent Alexander Arnold in midfield against Slovenia.”

E.
Do pełnej kompromitacji teraz kontuzją Walkera w meczu, wejście Trenta na PO i stworzenie więcej okazji niż pozost. pomocnicy :grinning:

1 polubienie

[TNT Sports] No player has created more chances than Trent for England at Euro 2024 so far. He’s yet to play a full 90 minutes

W sumie to zabawne, że Trent jest pierwszy, który “płaci” miejscem przez nieudolność taktyczną Southgate’a.

Gallagher nic nie wniesie, jeśli Anglicy dalej mają zamiar bronić się na własnej połowie i grać jak zespół walczący o utrzymanie w PL, mając graczy nauczonych gry wysokim pressingiem.

1 polubienie

A ja nie będę zaskoczony, jeśli Anglicy odpadną z turnieju. Wystarczy, że Dania wygra z Serbią, a Słowenia zrobi niespodziankę i skasuje Anglików.

@everlast faktycznie, zapomniałem o awansie z 3 miejsca

taa i z 4 pkt nie wyjdą , Ty to widze masz jakies ciekawe wizje z tymi trzecimi miejscami.

1 polubienie

Nie przekonują mnie Ci Włosi, nigdy za nimi nie przepadałem. Poza tym jestem wychowany na graczach typu Nesta, Pirlo, Buffon, Del Piero, Gattuso, Pirlo. Teraz brakuje tam dla mnie jednoznacznego lidera, Donnaruma z opaską kapitańską…grają dobrze i mądrze ale jednak coś tam mi nie trybi w ich grze.

Sędziowanie na tych ME to dno.

Czyżby Tadzik Norek pokazał wielkiej Italii miejsce w szeregu? :smile:

Edit: Łączony z nami Kalafior asysta w ostatniej akcji meczu xD Tadzik załamany.

Brać kalafiora za Tsimikasa i młodego francuza o wspaniałym uśmiechu a obrona na następne 2/3 lata będzie obsadzona :sweat_smile:

jak można tak bronić 30sec przed końcem? Gośc stoi sobie sam w polu karnym

Jest i nowy Matip jakby co :slight_smile:

Idealny na LO u Slota i jako następca Virgila. Edwards musisz.

Nie lubię Chorwatów i gol Włochów bardzo mnie ucieszył :smile:
Hungaria bliżej 1/8!

Nic mnie tak nie irytuje jak strzelanie karnych tak jak znów Lewandowski dziś. Ja bym anulował takie karne gdzie strzelec pajacuje i zatrzymuje się 3 razy
Wcześniej tak samo Havertz mnie zirytował

9 polubień

Najbardziej bezjajecznie wykonany karny. Zaraz się pojawią komentarze, że skoro skuteczny to dobry, ale wg mnie jest to bardzo słabe.

12 polubień

Ależ mecz Holendrów z Austriakami. Gakpo znowu z golem.

1 polubienie

Nędzny jest ten Upamecano, fajny mecz naszej Reprezentacji

Powinni zakazać wykonywać rzutów karnych w ten sposób. Albo niech pozwolą bramkarzom wychodzić z bramki np. 2 metry od linii bramkowej.

1 polubienie

No właśnie nie wiem dlaczego tak się srają o to ze bramkarz centymetr za linię wyszedł a jak strzelec zatrzyma się 8 razy to problemu żadnego nie ma. Żałośnie wyglądają tak strzelane karne, nawet jak pada bramka.
Tutaj i tak by obronił tego karnego nawet jakby nie wyszedł ale juz zgłupiał po tych zatrzymaniach. Ciekawe czy jakby trafił to też by kazali powtarzać…

2 polubienia

Austria może namieszać na tych mistrzostwach. Mocny zespół. Nasze orły znowu zagrały dobry mecz z Francją. Coś nam pasuje ten rywal.

Probierz powinien zostać i dalej pracować z kadrą, mimo klęski na tym turnieju. Najgorsze co może być, to znowu wywalenie trenera pod presją kibiców i obsadzenie kolejnego Cześka.

2 polubienia

I pożegnaliśmy się honorowo… to umiemy najlepiej :rofl:

Lewy zachował się jak pajac przy karnym! :rage:
Powinien być nakaz dobiegu do piłki jednym ciągiem bez jakiegokolwiek zatrzymywania.

3 polubienia