Mistrzostwa Europy 2024

Obecna forma wykonywania karnych jest bardzo niesprawiedliwa. Jak bramkarz wyjdzie cm poza linię i obroni to powtarzamy karnego, jak padnie gol to nic się nie dzieje, mimo, że to nadal “błąd bramkarza”. Jak strzelec robi dwanaście nabiegów, pajacuje to wszystko można, póki nie padnie gol. Tak samo można powiedzieć kiedy ktoś z pola za wcześnie wbiegnie w pole karne na dobitkę. Jeśli tak zrobi przy obronionym strzale, to akcja do powtórzenia, jeśli padnie gol to nic się nie dzieje :roll_eyes::roll_eyes:

3 polubienia

Przy drugim karnym, to na upartego ze trzy razy się zatrzymał :sweat_smile:

1 polubienie

Przecież jak jest gol i bramkarz wyjdzie przed linię, to nie ma powodu do powtórki :slightly_smiling_face:

A smutas Southgate dalej swoje :man_facepalming:t2:
Zmienił Trenta na Gallaghera i… to tyle. Jezu ten chłop jest niereformowalny!

1 polubienie

Jeśli Anglia nie ugra nic na tych ME np nie wiem, półfinał, to Wschodnia ??? (Co za wstyd :person_facepalming:) Oczywiście, Południowa Brama powinien zostać natychmiast wywalony. Z taką mocą w składzie grać taki piach i dokonywać co raz to dziwniejszych decyzji kadrowych to nawet chyba Smuda nie robił.

1 polubienie

Palmer nie gra, w ogóle ci zmiennicy z ławki rezerwowych nic wielkiego nie pokazali. Ba, nawet podstawowa jedenastka Anglików gra niezbyt fajnie jak na takie nazwiska, sezony itp.
Ze Słowenią może i wygrają ale 1/8 finału? Już nie wróżę powodzenia.

1 polubienie

Foden na tej lewej to totalne marnowanie potencjału. jak juz chce takim składem grać to lepiej byloby 4-2-2-2 zagrać.
Sam schodzi juz drugi mecz do środka, żeby cokolwiek móc pokazać

1 polubienie

Gdzie jest Palmer się pytam, po co go w ogóle zabierał?

2 polubienia

Van Dijk sie ladnie popisal przy bramce Sabitzera xd

Chyba Południowa Brama? :sweat_smile:
Ale serio, żeby mieć piłkarzy z takim potencjałem i grać w taki sposób, to jest absurd. Tak nudny mecz w wykonaniu Anglii, że zupełnie nie chce mi się oglądać

3 polubienia

Kane rusza się jakby miał buty z ołowiu jak… Son-Goku :smile:
Wpuścić Watkinsa od 46 minuty!

Wpuścił tego Gallaghera od początku, a i tak gówno grają. Ten trener to poziom Czesia i Wuja, dramat, oczy krwawią :sweat_smile: Jeszcze jeden mecz i Angole do domu, football is coming home :joy:

Ktoś słucha komentarza na TVP sport? Ja dobrze słyszałem, że Saka powinien zagrać na lewej obronie a w jego miejscu na prawym skrzydle Palmer? A wcześniej coś bredzili o Gomezie na LO bo to super ofensywny obrońca?
Co do meczu, słabiutka ta Anglia, piłkarze w ogóle się nie rozumieją, jeden na drugiego macha rękoma, źle to wygląda a Anglii akurat kibicuję na tym turnieju.

1 polubienie

Oglądam na TVP 2, mam włączony komentarz ale nie słucham tego zbytnio, bardzo często oglądałem też spotkania bez głosu :wink:
Ależ ta reprezentacja jest beznadziejna, wyglądają jakby grali na drugim biegu, coś się zacięło i nie da rady ustawić wyższego biegu. Tragicznie to wygląda.

1 bramka w 3 meczach z takimi zawodnikami, wspaniały trener. Obyśmy my nigdy tego typu trenera nie mieli

rzeczywiscie, jakos uznałem, że z Danią było 0-0 :smiley:

1 polubienie

Zajebista ta Anglia bez Arnolda…

2 polubienia

Strzelili 2 bramki co nie zmienia faktu, że są dziadami. Indywidualności wybitne, jako drużyna nie istnieją. Powtórzę jeszcze raz, zero zrozumienia w zespole, jeden drugiemu w paradę wchodzi, podania nie w tempo, podania do nikogo. Widać ogromną frustrację po gestykulacji piłkarzy, źle to się ogląda.

a ktoś wie czemu Dania jest druga a Słowenia trzecia? skoro mają wszystko identyczne? co jest kolejne? żółte kartki- ale w sumie mają tyle samo. więc co jest następne? ranking?

Zgadza się- ostatni jest ranking z kwalifikacji. W ramach ciekawostki - zadecydował 1 gol xD:

449108107_7945911778781086_7854011971401103203_n

Grę Anglii można zmienić ale tu trzeba mieć jaja i zamieszać w składzie.
Rice zostaje a obok niego niech gra Jude.
Po prawej Palmer, w ataku Watkins a za nim podwieszony Foden.
Tylko z lewą flanką to nie bardzo wiem kto🤔

PS na 66 % zobaczymy z synem na żywo mecz Anglia-Holandia.
W sumie to nie wiadomo czy się cieszyć :rofl: