Mistrzostwa Europy 2024

Mam nadzieję, że Holendrzy pokażą dzisiaj dobry futbol i zasłużenie wygrają dzisiejszy mecz. Ale widzę jakiś zmierzch trenerów, żadna drużyna w 100% nie przekonała mnie do siebie po wszystkich spotkaniach, zawodzi mnie na pewno gra Anglii, Holandii, drużynom którym kibicuję praktycznie na każdych mistrzostwach.

Jak ja nienawidze takiej kamery jaka jest w meczu Holandii…

Gapcio już 3 gol na tych ME :muscle::smiley:
Mam nadzieję że Arno widzi gdzie on powinien grać!

2 polubienia

Gapko musi po prostu grać u Slota w pierwszym składzie na tym lewym skrzydle, jednocześnie sadzając Diaza na ławce. O ile Kolumbijczyk pozostanie w ogóle w klubie, mam nadzieję, że nie :wink:

3 polubienia

Mnie bawi, że nadal są osoby umniejszające Hakpo. Gość będzie rzeźnikiem w przyszłym sezonie. Niech tylko Slot da mu panowanie na lewej stronie.

1 polubienie

Przez chwilę pomyślałem, że Slot może mieć kłopot bogactwa i będzie musiał sadzać kogoś z trójki Gakpo - Nunez - Jota na ławce.

Potem sobie przypomniałem, jak wygląda zdrowotność piłkarzy w tym klubie. Tak więc pewnie po max 3 kolejkach dylemat sam się rozwiąże jakąś kontuzją.

1 polubienie

Na uj nam ten Gordon na lewe skrzydło kiedy mamy Gakpo? Sprzedaż Diaza i kupić dziewiątkę. Takie trudne?

Przydałby nam się ten Hakpo, może go kupić? A nie, czekaj…

Depay robi z siebie gwiazdę, a jest cienki bolek!!

Gakpo - Jota - Salah, mam nadzieję że tak będzie wyglądać nasze podstawowe zestawienie ataku w nowym sezonie jeśli nie kupimy nikogo nowego. A Diaz i Nunez do rotacji i jako rezerwowi na wypadek kontuzji.

1 polubienie

Hakpo kolejny raz MOTM :heart:

I Cody z fajną asystą - to jego turniej jak narazie :+1::smiley:

1 polubienie

gakkers jest przekozakiem, oby się to utrzymało w czerwonej koszulce. gdyby tylko jurgen dobrze z niego korzystał…

Ale ma świetną fryzurę, nie to co Gakpo

Gakpo chyba do tej pory jest zawodnikiem turnieju. Na pewno jeżeli chodzi o tych ofensywnych.

1 polubienie

Spokojnie nie ma już niedobrego Niemca, teraz będzie miał szansę pokazać się u rodaka. Gakpo to chyba największe ofensywne zaskoczenie euro obok Mikautadze z Metz, sęk w tym że PL to trochę inne tempo, ale oby odpalił

2 polubienia

przyjacielu, bez takich!

2 polubienia

Poza Dragusinem z Totków ta obrona Rumunii to poziom ekstraklasy. Gakpo robi zwód ala Robben tylko że Cody na prawą nogę. To nie przechodzi w Premier League.

1 polubienie

A Mahrez tak 7 lat obskoczył.

3 polubienia

Ale początek Turków!
Będzie się działo :smiley: