Mistrzostwa Europy 2024

Te ławki rezerwowych na stadionie w Lipsku wyglądają, jakby je wzięli z jakiejś okręgowej ligi, one są tymczasowe na czas Euro czy normalnie tam tak jest? Kamery przeważnie są tak ustawione, że widzimy ławki rezerwowych, trenerów u dołu ekranu. Nie wiem jak tam się mieści tyłu zawodników, sztab itp.

Austria kompletnym rozczarowaniem w pierwszej połowie. Turcy oddali im piłkę w dużej mierze a oni nie bardzo wiedzą co z nią zrobić🤦🏻‍♂️

Tu potrzebne są zmiany bo inaczej nie dojdzie do ponownego starcia z Oranje.

Austria na kolanach, z tego nic już nie będzie według mnie :grimacing:
Szybko się zestarzało :rofl: może będzie jeszcze wyrównanie!

1 polubienie

Warto włączyć mecz Austria Turcja, dużo wyrównanej walki i ciekawych akcji z obu stron. Niedoceniona Turcja postawiła się Austriakom, zobaczymy jaki będzie końcowy rezultat.
Brawo Cody Gakpo :clap: Ciągnie atak Holendrów na tych ME.

2 polubienia

Jeszcze nie wszystko stracone dla Austriaków, zdobyli bramkę kontaktową ale czy przy tym zmęczeniu, deszczu i końcówce jeszcze zdążą wyrównać?

Ale wyjął piłkę w tej ostatniej akcji bramkarz Turków.

4 polubienia

Austria zawiodła w całej rozciągłości :rage:
To Oranje faworytem w starciu o półfinał czyli trzymamy kciuki za naszą trójkę :tangerine::tangerine::tangerine::rofl:

Szczerze? Oba te zespoły powinni grać w 1/4 kosztem tych bezjajecznych Anglików choćby.

Ale nie grają, bo w piłce nożnej nie ma punktów za styl. Bezjajeczni Anglicy będą się czołgać ze swoją minimalistyczną grą ale doczołgają się do finału bo zawsze strzelą jednego gola więcej niż ich “pięknie” grający rywale.

1 polubienie

Holandia jeżeli niczego nie spieprzy to ma półfinał. Ciekawe czy Angole się ogarną, bo na ten moment nie mają szans ze Szwajcarami.

1 polubienie

Piłka to nie gimnastyka artystyczna czy łyżwiarstwo figurowe!
Najpiękniej grająca w historii Brazylia przegrała w '82 roku z pragmatycznymi do bólu Włochami a o Grekach z 2004 to tylko napomknę.

Anglia jeżeli pokona Helwetów to będzie faworytem w półfinale i nie zdziwię się jak go wygra.

  • Austria-Turcja potomkowie Sulejmana Wspanialego bez szans moim zdaniem

Po każdym meczu potwierdzałeś poprawność swoich przewidywań, a tutaj zapomniałeś :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Spoko nie zapomnialem :joy:
Austriacy zawalili na calej linii i “spaskudzili” mi moje przewidywania-a moglem miec 8 na 8 !
Ja im tego dlugo nie zapomne czyli maja prze…e :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Trzeba przyznać, że ćwierćfinały zapowiadają się naprawdę smakowicie, a wizja siedzenia na dupie przed TV od 18 do 23 w piątek wcale nie brzmi tak niefajnie :smiley: Inna sprawa, że uważam, że ciekawsza jednak będzie sobota :slight_smile:

Sobota lepsza? Męczenie buły Anglików + łatwe zwycięstwo Holandii. Piątek lepszy z meczem dwóch najlepiej grających ekip Hiszpania - Niemcy.

Jeszcze się okaże, że Hiszpania-Niemcy to będą szachy.

Mam nadzieję że Dojcze wyrzucą ich z turnieju.

Niemcy vs Hiszpania to będą nudy, tak samo Francja vs Portugalia. Najciekawsza para to Szwajcaria i Angole.

1 polubienie

Anglia I interesujące spotkanie ? Wybierz jedno :stuck_out_tongue::stuck_out_tongue:

3 polubienia

Raczej Holandia Turcja. Angole to nudziarze, a Szwajcarzy ze swoją świetną organizacją gry ich wykopią jak Włochów. Ty chłopie serio żyjesz w jakimś alternatywnym świecie patrząc na twoje wpisy xd

3 polubienia

Ale to jest moja opinia, a z opinią jest jak z dupą, każdy ma swoją. Równie dobrze ja mogę wyśmiać twoj typ Holandia vs Turcja i napisać, że żyjesz w alternatywnej rzeczywistości.

Opinia, ale trzeba być obiektywnym oglądając te Mistrzostwa Europy, to Anglia gra najnudniejszą piłkę. Szwajcaria rozwali Angoli 3:0.

1 polubienie