Mistrzostwa Europy 2024

No jakby prestiż i bogactwo wynika z dobrego zarządzania.
W każdym razie PL przebija inne ligi pod każdym względem a sędziowanie jest tak samo beznadziejne na euro, na mundialu czy w lidze hiszpańskiej

Dzięki tym “dziwnym godziną” Premier League jest bardzo popularna w Azji i zarabiają kupę kasy za prawa do transmisji.

Jakby nie patrzeć, na poprzednim mundialu przegraliśmy jedynie z mistrzem i wicemistrzem świata, Poland stronk

Wystarczyloby grac puchar ligi rezerwowym skladem i masz czas na odpoczynek. Kiedys tak grali, a teraz mocniejszy rywal i wychodzi sie na galowo.

Teraz tez tak jeszcze moze byc a nawet lepiej poniewaz z Francja zremisowalismy!
POLAND VERY GOOD and WORLD CLASS :muscle: :joy:

Bellingham zawieszony, ale może wybrać mecz zawieszenia :rofl::rofl:

https://x.com/FabrizioRomano/status/1809176784706941209

Swoje drogą nie wiedziałem, że Jude jest tak ubogi mentalnie. Może dobrze, że poszedł do Realu.

A Demiral zawieszony :rofl: Są równi i równiejsi.

https://x.com/FabrizioRomano/status/1809178311077093849

1 polubienie

Obrońca uczcił swoje drugie trafienie w meczu wykonując rękoma tzw. „wilczy salut”.
Według gazety Bild znak ten jest znany jako symbol używany przez turecką organizację ekstremistyczną Szare Wilki. Organizacja jest paramilitarnym sojusznikiem skrajnie prawicowej Partii Akcji Narodowej w Turcji.
Dziennikarz Tobias Huch stwierdził że znak używany przez Turka jest wręcz porównywalny z pozdrowieniem hitlerowskich Niemców, gdyż Szare Wilki uważają Adolfa Hitlera za jeden ze swoich wzorców do naśladowania.

To jest dla mnie tak absurdalne

Ale cóż, nie pierwszy raz kiedy gwiazdy i madryczanie mogą więcej

Jeżeli to prawda to całkowicie się zgadzam z twoim wpisem, przyblizylem sobie te zdjęcia i faktycznie pasują te gesty…

Wracając do Bellinghama to tu zdania nie zmieniam, ze kara z dupy i powinni cos konkretnego, a nie takie byle co udając, że cos chcą zdziałać

2 polubienia

Ale jeśli to co napisał Roan to prawda, to się nie dziwię, że dostał większą karę. Wyobrażasz sobie jak jakiś Kroos czy Kimmich hajluje po strzelonej bramce w meczu z Hiszpanią?

Kroos powinien dostać czerwo.

2 polubienia

Dziś cały świat może obejrzeć doskonała prace Taylora.

8 polubień

Jakim cudem Kroos nie ma co najmniej żółtej kartki to pozostanie tajemnicą mistera Taylor :man_facepalming:t2::rage:
A Niemcom się pomyliły sporty-to nie wrestling!

Boże zmiłuj się ! niech Hiszpanie wywalą ich z tego turnieju :smile:

2 polubienia

Po dwóch ostrych faulach i jednym zatrzymaniu dobrej akcji, w końcu Toni Kross dostał żółtą. Całe szczęście, że wydarzyło się coś nowego z Krossem, bo w ostatnich tygodniach każdy tylko powtarzał tylko informacje o jego procencie celnych podań. Obecnie chyba doszło do jakichś 120% :joy:
Edit: a jednak komentator właśnie zapodał procenciki :rofl:

1 polubienie

Havertz to niemiecki Nunez. Top trzech napastników-frajerów to właśnie Havertz, Nunez i Morata.

Cała trójka powinna kopać buraki, a nie piłkę.

2 polubienia

Typowy Havertz :rofl: :rofl: :rofl:

1 polubienie

Havertz lama :rofl::rofl::llama::llama: #znaki

1 polubienie

I pomyśleć, że Niemcy, którzy mieli w ataku takich asów jak Klinsmann, Völler, Podolski czy Klose teraz grają z przodu Havertzem i Füllkrugiem.

2 polubienia

Trener dzban zdjął najlepszych zawodników, powodzenia Hiszpanio.

4 polubienia

Hiszpanie sami sobie winni ponieważ zamiast poszukać 2 gola to chcieli dojechać z 1:0 do końca.
Niemcy są teraz na fali… niestety! :pensive:

1 polubienie

Southgate vibes :rofl:

Ja tam kibicuję Niemcom, jakoś nigdy nie przepadałem za Hiszpanami. Kojarzą mi się z cwaniactwem.