Mistrzostwa Europy 2024

Zmiany u Hiszpanów fatalne, na utrzymanie wyniku, ale jak można zdjąć w takim meczu Williamsa? Przecież wiadomo było, że przy naporze Niemców Hiszpanom pozostaną kontry.

1 polubienie

Taylor jest tragiczny.

3 polubienia

Angielskie standardy :rofl:

3 polubienia

Czyli trzyma swój normalny poziom

1 polubienie

Po tym meczu obie drużyny dostaną przeprosiny za sedziowanie. Fajnie, ze choć raz to nie nas dyma Taylor

2 polubienia

Czemu Wirtz nie grał od początku zamiast tego paralityka Havertza to nie wiem

3 polubienia

Mogliby już usunąć te dogrywki.

1 polubienie

Niemcy jadą do domu.

Ładnie Taylor przekręcił ten mecz

3 polubienia

Po prostu pięknie :smile:
ESPANA!

Taylor dalej psuje humor Jurgenowi xd

7 polubień

Za daleko nie mają :thinking:

1 polubienie

Ze nie wyrzucil Kroosa?

Mimo iż nie lubię ani jednych ani drugich to mam sporą satysfakcję. Sędziowie w chyba kazdym meczu pomagali Niemcom. Bardzo dobrze się stało, że odpadli. Co do Hiszpanii to chyba najlepiej grająca druzyna na tym turnieju. Zrobili głupi błąd jak Słowacja czy Gruzja, że zbyt się cofnęli do obrony przez co dostali dogrywkę za karę, ale jako jedyny faworyt nie zawodzi.

1 polubienie

Przekręty w obie strony, co po prostu pokazuje jak słabym sędzią jest i co nas czeka po raz kolejny już za parę miesięcy.

4 polubienia

Dla mnie to nie jest karny-nastrzelona ręka!
Już z Danią nie było jedenastki… moim zdaniem oczywiście :smile:

Co Olmo zagrał… WORLD CLASS! :grinning:

Dobrze, że nie sędziował Marciniak, to obyło się bez kontrowersji :slight_smile:

1 polubienie

Oczywiście, że nastrzelona, ale mimo wszystko nie przy ciele, a strzał leciał (chyba) do bramki. Dla mnie to karny, ale płakał nie będę xd

2 polubienia

Mój syn twierdzi, czego jeszcze nie sprawdziłem, że wcześniej i tak Füllkrug był na spalonym.
Ktoś to rozkmini?

Tam chyba jeszcze za Cucurela ktos stal na linii strzalu co byl na spalonym