Mistrzostwa Europy 2024

Jak to jest, że w piłce klubowej mecze topowych drużyn, np. Liverpool vs Man City, to prawie zawsze hiciory pełne goli i emocji, a w piłce reprezentacyjnej takie nudziarstwo?

Serio, dosłownie możnaby usnąć przy 1. połowie Francja - Portugalia.

1 polubienie

Teraz w końcu to obejrzałem i było tak, że była centra na Füllkruga i być może był on na spalonym + być może sam zagrał ręką jak opanowywał piłkę.
Chodzi o akcję po której była ta niby ręka.

Co odpierdzielają sędziowie na tych mistrzostwach to przechodzi ludzkie pojęcie. Już na poprzednim mundialu były cyrki i słynne “penalty for Argentina”, w ligach jest to samo. Wszystko zbiegło się z wprowadzeniem VARu, przypadek? Może i tak
Teraz jest chyba jakiś losowy generator fauli, kartek i rąk, mam wrażenie że przepisy nie istnieją.
A ten Vitinha to złoty chłop.

Kurcze, pomyśleć, że Jota nie gra, bo musi grac Ronaldo, ktory wyglada niestety karykaturalnie.

7 polubień

Po tym, jak Kroos powinien czterokrotnie wylecieć z boiska, kompletnie mi nie szkoda Niemców. Choć trzeba przyznać, że grali lepiej od Hiszpanii.

Jestem ciekawy jaka będzie przyszłość Die Maanschaft. Jeśli chodzi o młodych, to mają dwóch świetnych ŚPO, jednego ŚO (Schlotterbeck) i jednego niezłego napastnika. Kroos odchodzi, Gundogan się starzeje, brakuje im klasycznego ŚP na horyzoncie. Na najbliższych MŚ Ilkay jeszcze zagra, ale nie zapowiada się na jego turniej życia.

Oczywiście chciałbym, żeby Polska reprezentacja miała taki „problem” wyboru, ale jednak mamy też kompletnie różne oczekiwania.

1 polubienie

Właśnie! Gdzie jest Diogo? :man_facepalming:t2:
Pepe :rofl:

1 polubienie

A od Wilków się odbił, a wygląda rzeczywiście bardzo dobrze. Za to co ten Pepe nadal gra, to jest jakiś kosmos, w takim wieku fizycznie nie odstaje, a wręcz odwrotnie, często dominuje.

Co do Ronaldo to mam wrażenie, że wystawianie go z Leao to średni pomysł, bo Leao też w defensywie się nie udziela, więc już mają 2 mniej do obrony.

1 polubienie

Martinez kup sobie okulary! Jak można nie wystawiać zdrowego Diogo? :man_facepalming:t2:
Przeczuwam konkurs jedenastek :grinning:

4 polubienia

Brak Joty na placu gry to jawny sabotaż ze strony trenera Portugalczyków. Ale z drugiej strony zdjęcie Krystiana oznaczałoby pewnie kwas w szatni…

4 polubienia

Ten Conceição naprawdę fajnie gra, prawy skrzydłowy, niecałe 22 lata. Może warto się chłopakiem zainteresować, z czego widzę Porto go po wypożyczeniu wykupiło za 10.5 mln€.

Tylko zastanowmy sie czy problemem jest VAR czy robienie k###y z przepisow. Reka to reka, jesli po zagraniu zabrana jest szansa przeciwnikowi to to jest karny, zabawy ze pilka nastrzelona lub przy ciele to byly fajne na podworku.

1 polubienie

Powiem Wam, że takie 0-0 jak Portugalia - Francja to aż chce się oglądać, a nie takie mecze jak Portugalia - Słowenia, gdzie dla tych drugich jedyną szansą na awans jest murowanie cały mecz i przetrwanie do karnych z nadzieją że psim swędem wygrają jedenastki.
Stanowcze nie dla jakiegoś rozszerzenia euro czy jakichś dziwnych systemów gdzie większość drużyn z 3 miejsc wychodzi

Czyli jednak mamy swojego Ronaldo

Martinez nie zmieni Ronaldo, bo straci szatnię. Dobrze, że my nie mamy takiej toksycznej relacji z Lewandowskim

Albo w Liverpoolu z Salahem, czy wcześniej Mane…

1 polubienie

Jestem za tym, żeby wprowadzić przepis, że jak obie drużyny się zgodzą to grają od razu rzuty karne, jeśli tak to ma wyglądać te dogrywki.

Felix hahahaha. No idiotą jest Martinez, ale to wiadomo od lat

1 polubienie

Ja to bym wprowadził złotego gola na powrót

Edit. Ale Mbappe strasznie słaby w tym turnieju

1 polubienie

Chce się wyłączyć co najwyżej, ale człowiek ciekawy jak się karne potoczą xd

@FanLFC25 to się cieszę, co do Słowenii się zgodzę, tez mnie irytuje takie murowanie

1 polubienie

Mi tam się podoba ten mecz, teraz dogrywka wiadomo, tempo spadło.
A co do dogrywek, złoty gol lepszy.

1 polubienie