Mistrzostwa Europy 2024

Za dużo razy już gdzieś nie awansowaliśmy, żebym wierzył, że powstanie coś nowego jak to jebnie. To już lepiej żeby tam pojechali, zawsze ciut wiecej emocji, zwłaszcza ze Euro u sąsiadów blizutko.
Inna sprawa, że jak awansują, to czeka nas grupa śmierci. Francja, Holandia, Austria xD
Powodzenia. Mbbape vs Bednarek, chciałbym to zobaczyć :smiley:

1 polubienie

no tak bo w Katarze Szczęsny puszczał wszystko co leciało…

EDIT: No i co z tym “nieszczęsnym”? Pogonić?

1 polubienie

Ty bezduszna istoto Ty! :joy:

Podobno w przypadku dzisiejszej wygranej chłopcy dostaną 10 milionów do podziału :face_with_monocle:
Jest dodatkowa motywacja

Od jakiegoś czasu zupełnie bez emocji oglądam mecze naszej reprezentacji. Nie wiem, czy to wynika z braku osiągnięć, czy po prostu zmęczenie stylem, a może całą otoczką. Jak nie aferki piłkarzy, to PZPN, jak nie zwalnianie selekcjonerów, to zatrudnianie albo wynalazków, albo kumpli od kieliszka.

Jeśli nasza reprezentacja nie awansuje na ME, nie będę smutny, bo i z jakiego powodu? Że nie będzie wpie*dolu, mając na uwadze grupę, w jakiej przyszłoby się mierzyć? Ile lat można wierzyć, że tym razem będzie inaczej? Ostatni raz drużynę mieliśmy w 2016 roku. Od tamtej pory coraz mniej w drużynie ludzi gotowych zostawić serce na boisku. A od momentu porażki w “wygranym” meczu z Mołdawią, każdy następny mecz toczył się pod szyldem zwątpienia i nijakości.

Chcę się dziś pozytywnie zaskoczyć, jednak nadal będę miał z tyłu głowy, że to jednorazowa akcja, a wizyta na ME skończy się klasykiem w wykonaniu reprezentacji - 3 mecze, premia w kieszeń i na wakacje.

Tylko to jest po prostu normalny bonus za awans, jak przy każdej imprezie, a nie tak jak ostatnio na MŚ-z kasy podatników, od rządu.

@EDIT

Tsimikas nie zagra na ME. Grecja odpada z Gruzją.

Grecy grali całą 2 połowę i dogrywkę w 11 na 10 (błąd!) i nie potrafili strzelić decydującego gola :man_facepalming:t2:
Szkoda Kostasa :frowning_face:

Grali 11 na 11. Czerwona była dla rezerwowego bramkarza, poza boiskiem.

1 polubienie

Fakt! Teraz doczytałam :rofl:

Polszmat w formie. Odpalam TV po półrocznej przerwie i okazuje się, że… TVP 1 nie ma w moim abonamencie.

Wyrównany mecz z Walią. Podobało mi się, jak weszliśmy w to spotkanie. Niby nic wielkiego, ale samo granie piłką po ziemi, próby szukania kolegów, nie wybijanie do przodu na pałę, do tego dobra gra w defensywie (Piotrowski, Frankowski) z widocznym jakimś pomysłem na grę. Tego tej reprezentacji trzeba, abyśmy powoli wrócili na właściwe tory.

Jednak z biegiem meczu oczekiwałem, że wejdziemy na wyższy poziom, a tymczasem ostatni kwadrans zdecydowanie należał do gospodarzy. Zaczęli grać odważniej, a my się cofnęliśmy i strzelili ładną bramkę (na szczęście był spalony).

Walia dobrze zagęszcza środek pola na naszej połowie i przed własnym polem karnym. Nie oglądałem meczu z Estonią, ale odnoszę wrażenie, że dobrze się na nas przygotowali taktycznie. Atmosfera na stadionie może się podobać. Jest żywo, głośno i po obu zespołach widać, że nie jest to dla nich mecz o pieteuszkę.

Robbo kontuzja… Fabrizio Romano

Każde pojawienie się Walijczyków w okolicach naszego pola karnego wywołuje w linii defensywnej panikę!
Jeden gol rozstrzygnie to spotkanie.

75 minuta i 0 strzałów na bramkę. Sytuację niby są, ale bez konkretów.

Coś tam w tej 2 połowie próbowaliśmy :grimacing:
Może wpuścić “strusia pędziwiatra” Grosika na podmęczonego rywala?

Ukraina znów wyciągnęła wygraną 2-1, przegrywając 0-1. Islandia nie dała rady.

Tylko nie karne!
Dawać nasi :soccer::muscle:

I jedenastki czyli chłodna głowa i umiejętności.

Jak zobaczyłem tego frajera z Manchesteru jak idzie na 5 karnego, to już wiedziałem, że awans pewny xd.

Fajnie, ale wiadomo, że z grupy nie wyjdą. Holandia i Francja rozjadą naszą reprezentację. Klasycznie - mecz otwarcia, mecz o wszystko i mecz o honor.

0 celnych strzałów przez 120 min… Dramat.
Niby jest ten awans i jakieś emocje związane z turniejem ale coś czuję, że tylko do meczu otwarcia w naszym wykonaniu.
W każdym razie, lepiej awansować niż nie.

1 polubienie