Mistrzostwa Europy 2024

Jeszcze…

Zostawili mu tylko Francuzi kawałek miejsca i bramka, jak złoto. Ja tam podtrzymuję zdanie, że lepszego 16/17 latka nie było. Zobaczymy, jak się będzie rozwijał

@Roan z dynamika się zgodzę, ale Messi w jego wieku, wiele poza dynamika i prowadzeniem piłki nie prezentował. On dopiero raczkuje w futbolu, a wali taką bramę w półfinale Euro Francji. Pomyśl co może być za 15 lat.

Piękny się ten mecz robił

Deschamps powinien przestawić Kante na drugą stronę, bo Rabiot sobie nie radzi.

No rzeczywiście dziwne w ch*j że Fati który w wieku nastoletnim miał serię kilkunastu kontuzji i urazów nie osiągnął swojego potencjału xD

Yamal nie jest tak dynamiczy jak Messi, ma gorszy drybling, nie ma takiego ciągu na bramkę, bardziej szuka dogrania niż indywidualnych akcji. Niewątpliwie jest wielkim talentem ale nie będzie on drugim Messim.

A skąd wiesz czy Yamal zaraz nie bedzie kolejnym Barceloniarzem z rozwalonymi więzadłami? Czy to by kogoś dziwilo przy tak duzej eksploatacji mlodych w tym klubie? Pedri od miesiecy wyglada jak menel spod żabki.

2 polubienia

Ten Mbappe jest dobry. Jest jakaś szansa że go wyciągniemy z PSG?

2 polubienia

Moze tego mlodego co przechodzi do Lille :rofl:

A skąd wiesz że Quensah się zaraz nie połamie i nie skończy w 3 lidze? Co za absurdalne argumenty xd Każdy piłkarz może doznać kontuzji która zakończy mu karierę

Ale ja nigdy nie twierdzilem ze Quansah bedzie nowym Rio Ferdinandem. Potencjal ma na kogos niezlego, ale nie bede robil z Yamala nowym Messim bo tych juz bylo wielu okrzyknietych. Wiekszosc dzis zostala zapomniana.

I Yamal nie robi na mnie wiekszego wrazenia niz robil wtedy Fati.

Jego mama ponoć kibicuje Liverpoolowi, może go namówi

Boże nie daj Hiszpanom wygrać tego Euro bo pychy i cwaniactwa nie będzie końca…

1 polubienie

Też nie przepadam za Hiszpanami ale trzeba oddać, że grają dość nieźle, szybko się podnieśli i prowadzą zasłużenie w tym spotkaniu.

1 polubienie

I naprawdę dobry półfinał.
Yamal imponuje, Olmo dyryguje! :es:
Obie drużyny chcą zdobywać gole-to mi się podoba :smiley:

1 polubienie

Porównuję tego Yamala do naszych asów i nie ma co zbierać. Wielki talent Elliott 21 lat i jeszcze bez gier w dorosłej kadrze. Szkocki Messi- Doak już 19 lat i kilka gier w seniorach. Już nawet nie mówię o Musiałowskim, bo byłaby to przesada. Akademia Liverpoolu jest dnem i nie bez przyczyny zaczynamy „kraść” piłkarzy z akademii Chelsea

Btw Saliba piękna asysta przy bramce Kounde.

Elliott I Doak też są „kradzeni”.

Selekcjoner: Gareth Southgate
czyli nic to nie znaczy.

2 polubienia

A Mainoo ile ma lat? Pierwszy rok w seniorach i wywalczył sobie pierwszy skład w reprezentacji.

I to jest najgorsze.

Nie wywalczył, tylko rdzeń środka pola, monolit i skała Kalvin Phillips jest akurat niedostępny i trzeba łatać skład jakimś barachłem

2 polubienia