Mistrzostwa Europy 2024

Nie mogę się napatrzeć na jakość grania Daniego Olmo. Doskonały zawodnik myślę że u nas mógłby wejść w buty Firmino i uwolnić nas od Darwina

U niego krucho ze zdrowiem i 10tek u nas sporo, a 10tka nawet nie graliśmy :upside_down_face:

Zaryzykuję tezę że zagra na pozycji 9,5 :grin:.

Ale Morata dziś trawę gryzie, a ten Mekambe taki niewyraźny coś. Rutinoscorbinu nie wziął, czy co

nos ma złamany, to chyba nie tak przyjemnie sie gra

Co prawda wydaje się, że Hiszpanie kontrolują sytuację ale za bardzo cofnęli się jak z Niemcami i oby nie skończyło się to znowu dogrywką.

Ten Camavinga, Tchouameni jak w Realu grali dość przyzwoicie, to teraz w reprezentacji ich w ogóle nie widać, to powinni być gracze którzy robią różnicę, zrobią drybling, zrobią sprint, strzelą na bramkę. Jak Ci Francuzi dotarli aż do półfinału to ja nie wiem.

Wina Martineza i jego grania “na chamca” na CR7 i brak Diogo w dogrywce oraz karnych.
Ale za chwilę francuska droga powinna się zakończyć😃

Włączyłem mecz w 55 minucie i w sumie Hiszpania na tle beznadziejnej w tym turnieju Francji to jeszcze większy dziadostwo. Nie wiem czy to był plan tylko na ten mecz, czy spowodowało to prowadzenie ale źle się to oglądało.

Nazywajmy rzeczy po imieniu. Francuska męka. Ich gra w tegorocznym turnieju była męką tak dla nich jak i dla postronnych kibiców.

1 polubienie

:es::soccer::muscle::smiley:. i pięknie
A jutro do tego :england:

Brawa dla de la Fuente wyciągnął wnioski z poprzednich meczy. Wcześniej przy prowadzeniu oddawał piłkę rywalom i chciał grać szybkie kontry jednak kończyło się to niebezpieczeństwem pod własną bramką. Dzisiaj postawił na utrzymanie się przy piłce i Francja była bezradna. Hiszpania idzie po mistrzostwo Europy.

3 polubienia

A więc wszystko jasne. To właśnie Hiszpania zostanie przejechana przez Angielskiego walca w finale :upside_down_face:

Czemu? Niech van Dijk podniesie puchar, a Gakpo statuetkę piłkarza turnieju

5 polubień

Trzymam kciuki za Holandię jutro, a w finale niech wygra lepszy :stuck_out_tongue:

5 polubień

Francja zawiodła, Mbappe zawiódł. Czuameni przereklamowany jak dla mnie, podobnie Dembele. Griezman bardzo rozczarował. Trójkolorowi fartem przeszli tak daleko.
Hiszpania bardzo mądrze, wysoki pressing, wykorzystała błędy Francji w kilka minut i kontrolowała mecz. Pytanie jak kontuzje wpłyną na nich w finale.

1 polubienie

A więc poznaliśmy wicemistrzów Euro 2024. Szkoda tylko tego Yamala, bo MVP turnieju trafia chyba tylko do zawodnika zwycięskiej drużyny, choć może się mylę…

Carvajal chyba juz wraca wiec PO juz maja z glowy.

Miałem własnie pisać, że nie znałem wcześniej tego trenera ale wygląda na wyważonego, spokojnego i opanowanego.

Nie pogniewam się jak będą :tangerine::tangerine::tangerine: ale jestem za :england: 😀