Mistrzostwa Świata Katar 2022

Hendersonem ich będą atakować :smiley:

Henderson to się popisał tą wrzutką , jak ekstraklasowy wirtuoz.

Balonik Hendo wywołał u mnie salwę śmiechu :rofl::rofl::rofl:
A tak na marginesie:czy ktoś rozumie Southgate’a i wie dlaczego nie wpuścił Fodena?

2 polubienia

Tak a propos meczu Anglików z Amerykanami - piłkarze z USA pokazali, że mając skład gorszy od naszego można zagrać dobry mecz z zespołem światowej czołówki. Potrafili wyjść spod pressingu, nieźle grali w ataku pozycyjnym utrzymując się przy piłce. No i bronili się zdecydowanie wyżej niż my. Nasza kadra pod wodzą Czesia zagrała z Meksykiem tak jakby to była Brazylia - bojaźliwie, bez chęci dłuższego utrzymania się przy piłce i gry do przodu. A po meczu Michniewicz stwierdził, że jest zadowolony. Brak słów. Naprawdę zespoły z mniejszym potencjałem od naszego grają fajną piłkę a my murujemy bramkę. Wstyd. Dla kontrastu spójrzmy co krzyczał w przerwie meczu z Argentyną trener Arabii Saudyjskiej do swoich zawodników. I jak widać - poskutkowało. Naprawdę boję się jutrzejszego meczu

2 polubienia

No nie wiem,czy Amerykanie mają gorszy skład od naszego. 277,40 mln € vs 255,60 mln € na transfermarkt. Wiem,ze to nie oddaje, ale mają młodszy skład od naszego z wiekszym potencjałem.
Biorac Czesia wiadomo było, że będzie murarka, nie wiem czego sie ludzie spodziewali.

  • Zieliński jest jednym z architektów sukcesu Napoli. Zalewski to faworyt trenera Mourinho w Romie. Szymański robi furorę w Feyenoordzie. A u trenera Michniewicza jest tylko defence, defence, always defence a później koło fortuny. W czymś takim ci piłkarze są bezużyteczni - mówi Bogusław Kaczmarek

obejrzałem wczoraj mecz Holendrów i zostali dosłownie zmiażdżeni przez Ekwador i wynik nie oddaje przebiegu spotkania. Holendrzy oddali tylko 2(!) strzały na bramkę, a ich rywale aż 15. Oranje wyjdą z grupy, bo wygrana z Katarem jest formalnością, ale są słabi i to wyjście mogą zawdzięczać szczęściu i braku Sadio, bo Senegal też ich ostro zajechał.

Dziś oczywiście całym sercem za Arabią :saudi_arabia::heart_eyes::heart:

عربی رو به جلو!

1 polubienie

Czesio się z zmiłował i zagramy dwoma! napastnikami😬
Ino :poland::soccer::soccer::soccer::muscle::rofl:

laga na Lewego,a jak zejdzie to moze Milik ją złapie? :smiley:

i dwoma DM, to wcale nie bardziej ofensywny skład, ułożony z dupy
na prawdę współczuję obecnej kadrze tego betonu pzpn, co im dobiera tych selekcjonerów, a najbardziej Lewego, który mógłby przy dobrym trenerze walczyć dzięki kadrze o ZP, a tylko mu w typ przeszkadza niestety.

Ale Ci Saudyjczycy to symulanci. Mam nadzieje, że nasi im 2 dorzuca po przerwie. Ogólnie początek dobry później znowu mizerna gra, za to ładna akcja bramkowa i potem wydaje mi się większy luz, lekka przewaga. Karny to śmiech na sali takie coś w erze var.
@ynwa19 jaki bezsensowny faul, jakby coś takiego gwizdać to byś miał po 3 karne na mecz

1 polubienie

Wygląda to dalej mizernie ale przynajmniej chcą nasi dzisiaj strzelić gola.
Szczęsny na linii top, dobitka po karnym obroniona w wielkim stylu.
Faul Bielika absolutnie bezsensowny!
Zmieniłbym Milika i wpuścił Świderskiego.
Druga bramka konieczna.

Tylko mi od razu skojarzyla sie ta obrona karnego, z cudowna obrona Dudka w Stambule? :wink:

1 polubienie

Jest wygrana, spora szansa na awans. Ogólnie Szczesny gra turniej zycia. Mimo takiej sobie gry, bramek spokojnie mogliśmy więcej strzelić. Trochę więcej spokoju i przy dobrym wietrze ćwierćfinał jak najbardziej w zasiegu. Tylko do tego to chyba trzeba wygrać grupę :sweat_smile:
@josif jak przegramy z Argentyna to wszystko zależy od innych wyników. Zobacz tabele i sobie posymuluj wyniki w głowie to nie jest takie trudne :crazy_face:

1 polubienie

Co trzeba zrobić, żeby nie wyjść z grupy? Pytanie trochę z czapki, ale w ogóle nie śledzę turnieju.

Arabia wygra z Meksykiem, a Argentyna wygra dziś i z Nami.
e. no albo Meksyk z Arabią wygra wysoko, bo liczy się różnica bramek.

@josif dużo matmy, zobaczymy po meczu Argentyna Meksyk. Jak na razie trzeba się cieszyć że zwycięstwa. W końcu wszystko w naszych rękach i tyle.
Powiem Wam że można byc kibicem Liverpoolu czy innego klubu, ale co repra daje emocja to repra. Plus mega taki że mamy 0 z tyłu po 2 meczach

1 polubienie

A mi tam daleko do radości i pozytywnych emocji. Zagraliśmy z Arabią Saudyjską jakbyśmy grali z Brazylią albo Francją. Arabia Saudyjską! Zagraliśmy dwa mecze od których oczy krwawią. Jeśli na stanowisku zostanie Michniewicz z jego wizją futbolu to ja zrezygnuję z oglądania tego show. Mieć taki potencjał w porównaniu do takiej Arabii a nawet Meksyku i grać tak obskurnie to jest smutne. I ja wiem, że zaraz się zjawi jakiś kolega co powie, że wyniki są ważniejsze od stylu. Tylko, że wyniki to jak dla mnie jakieś osiągnięcia. A jak mamy wyjść z grupy w takim stylu i i tak dostać od razu w 1/8 to ja wolę jednak trochę radosnego stylu niż takie “osiągnięcia”. Tak grającej reprezentacji to ja chyba nie widziałem jeszcze. Pomimo, że to najlepsza generacja piłkarzy za mojego życia.

7 polubień

Ta Arabia pokonała Argentynę, która ma kadrę z kilka razy wyzej wyceniona od naszej. Zluzuj gacie mamy bardzo prawdopodobny pierwszy awans z grupy MŚ, pierwszy za zycia większości członków forum :crazy_face:

4 polubienia

Antyfutbol menela Czesława zdobył już 4 punkty na mundialu w katarze. Ależ ta piłka nożna jest niesprawiedliwa. No cóż, teraz wypada tylko liczyć na dwa zwycięstwa Argentyny.

1 polubienie