Mohamed Salah

Dziwne tylko dlaczego Mo po bramce zamaist usmiechu mial taka powazna mine? :thinking:

Pewnie kwestia skupienia się 100% na meczu. Może to być też kwestia niezadowolenia z siebie, że pierwszej setki nie skończył ale raczej trzymałbym się wersji, że Mo po prostu chciał dalej być w pełni skoncentrowany na spotkaniu.

Aż dziwne, że to jest dla was dziwne :grin: W meczach na szczycie, w końcówkach Mo często po strzelonej kluczowej bramce idzie w pełnym skupieniu pod The Kop, nie uśmiecha się , jest mega pewny siebie, pokazuje “i jak panowie? Ktoś coś jeszcze do mnie?”. Pamiętacie jak wykończył piękną akcje na Anfield w meczu 2-2 i pokazywał publiczności “nie słyszę was!” Podobnie jak w meczu z City w LM kiedy strzelił na Etihad i bez uśmiechu rozłożył ręce przed naszymi kibicami. Stoicki spokój.
Przynajmniej ja tak to odbieram :wink:

3 polubienia

Nie tylko przy okazji meczów z czołówką. Zdobywając hattrick przeciwko The Cherries też był bardzo stonowany - to było jakoś po jednej z inb typu słaby Salah nie ma formy. Dla mnie to po prostu wygląda, jakby chciał utrzymać skupienie

Przeglądając 9gaga trafiłem na bramkę Salaha nagraną z trybun przez kibica.

3 polubienia

Fajny mecz Salaha, widać że złapał ostatnio trochę więcej wiatru w żagle. 4 mecz z rzędu z co najmniej 1 bramką :slight_smile:

4 polubienia

Co raz lepiej układa się jego współpraca z Nunezem. Będzie z tego coś dobrego.

3 polubienia

Salah jak co roku zdjęcie rodzinne z choinką w tle :slight_smile:

9 polubień

Ciekawe czy znów muzułmańscy “bracia” się przywalili :rofl:.
PS. Myślałem, że żona bez burki z pierwszej perspektywy, ale pierwszy raz ją widzę tak w miarę odkrytą.

1 polubienie

wiem, że to nie na temat, ale burki to ona nigdy nie nosiła, co najwyżej hidżab. W ogole w burce zobaczyć to nie tak łatwo.

4 polubienia

W takim razie pomyliłem z hidżabem, mój błąd, ale nadal i tak jestem zaskoczony dosyć skromnym, bo na większości zdjęć które widziałem była dość mocno zakryta :yum:

Swoją drogą ciekawa sprawa, że wierzący i praktykujący muzułmanin obchodzi święto chrześcijańskie. Nic tu się nie zgadza :slight_smile:

Muzulmanin i celebryta znany na caly swiat, ktory sie zeuropeizował i wchlonal zachodnia kulture? No nic dziwnego w sumie.

1 polubienie

Wydaje mi się, że ich religia jest dość rygorystyczna pod takimi względami

No ale święta Bożego Narodzenia są już tak głęboko zakorzenione w kulturze ludzkiej, szczególnie w Europie, że ciężko jest tego uniknąć. Taki konformizm jest normalny i naturalny, biorąc pod uwagę, że jest celebryta, duża część życia spędził w Europie i jest tak nastawiony na tą kulturę że hej.

Zresztą mi osobiście to kompletnie nie przeszkadza. Są na zdjęciu szczęśliwi i to jest ważne

Afera o nic… nie od dzis wiadomo ze swieta bozego narodzenia dla wiekszosci swiata staly sie marketingiem i eventem kulturowym
Z wiara to juz malo co ma wspolnego… dlatego dziwie sie tym zacofanym ZNAFCOM wiary Allaha hso9

4 polubienia

Ostatnio w modzie było hejtowanie na Darwina, ale to już kolejny mecz, w którym Mo jest praktycznie niewidoczny. Generalnie, wszyscy zawodnicy poza wyjątkami grają tragicznie, ale po Mo spodziewałem się ruchu po tej prawej stronie.

Niestety mało się tam dzieje, miał chyba mniej kontaktów niż Gakpo, który dopiero wchodzi do zespołu.

Pamiętam jak kiedyś Salah dostawał obronę przeciwnika w eksperymentanlym ustawieniu to siał zamęt i strach, ale te czasy już chyba minęły.

jeszcze szerzej niech go klopp wyrzuci, np na ławkę jak i tak mu kazał się przy linii trzymac to co za róznica

6 polubień

a zauważyłeś jak szeroko gra obecnie Salah?

2 polubienia

Już tłumaczę, obecnie gramy dwoma formacjami w czasie spotkania, 4-3-3 oraz 4-4-2.

Przy 4-3-3, faktycznie gra dość szeroko, natomiast przy 4-4-2 wraz z Darwinem tworzą parę napastników( w tym momencie strzelił dzisiaj gola, był na pozycji środkowego napastnika.) i w ani jednej ani drugiej formacji, Salah nie gra niczego co sprawiłoby, że obrońcy mieliby się czymkolwiek martwić, bo ruch jest po prostu za mały.

Ben Doak w ciągu 10 minut, robił dokładnie to co kiedyś robił Salah, czyli chciał być cały czas pod piłką, atakować, grać na jeden, dwa kontakty, co pokazuje, że u Jurgena to nie jest zakazana praktyka.

Bronienie Egipcjanina na podstawie zbyt szerokiego boiska :wink:, jest słabe, chłopak po prostu jest ostatnio średni, dużo niedokładności, dryblingi, które zazwyczaj kończą się na 1 obrońcy, i mało obiegu za plecy, bądź w środkową strefę.

I tak wiem, pomoc totalnie nie pomaga i generalnie jest dramat.

1 polubienie