Mohamed Salah

Ale przecież on tak zawsze się zachowywał jak schodził z boiska. Jest po prostu bardzo ambitny i jego frustrację było dużo razy widać przy niekorzystnym wyniku gdy nie gramy najlepiej i odczuwamy bezsilność
Nie rozumiem tak samo tego wyzwiska od “ciapaka”
Dziwny wpis

1 polubienie

W poprzednich latach jak nam nie szło i Klopp robił zmiany to zawsze schodzili Mane i Firmino nawet jak Salah miał słaby dzień i był z nich najsłabszy, teraz chyba widać dlaczego

1 polubienie

Nie no ku…a serio ?? Robi łaskę klubowi, że gra ? Ciapak ? Już nie nie masz innych ciekawych określeń ? Ja pierdole, gość, który nam sezon ratował nie raz, nagle staje się pierwszym do odejścia ? On może wybierać w klubach do woli, a jednak gra u nas i chwała mu za to. Został zmieniony i się wkurzył, miał prawo, bo zawsze daje z siebie maksa i mógł dać coś ekstra drużynie. To, że mu nie szło ostatnio to tylko wina taktyki i gry bez Trenta po swojej stronie. Jest sam, bez wsparcia, a na przeciwko siebie ma często dwóch obrońców i to nie byle leszczy. Jednak mimo to asystuje i stwarza zagrożenie. Gra bez niego cofnie nas o 10 lat w ataku.

20 polubień

Gościu. No przecież z rok temu wyskakiwałeś co 5 minut, że usuwam posty i forum powinno być bardziej luźne. I jest bardziej luźne. Mi się nie podoba, że FSG jest wyzywane od żydów, a sam takie posty serduszkujesz, więc przynajmniej nie bądź hipokrytą. Forum jest bardziej luźne niż było jak tutaj zaczynałem moderować. Można wrócić do poprzednich standardów, ale żebyś znowu nie przylatywał do mnie co 5 minut.

1 polubienie

Ciapak? Nie ma to jak wypowiedź na poziomie. Potem się dziwimy, że forum wygląda jak wygląda.

Jedno jest pewne - Salah powinien dostać z liścia od Kloppa i kapitanów, bo niezależnie od frustracji nie ma miejsca na takie zachowania, zwłaszcza od zawodnika który powinien dawać przykład reszcie.

Co do reszty wypowiedzi - stek bzdur, Salah nie zawdzięcza kariery Kloppwi tylko samemu sobie. Tym bardziej, że sam Klopp nie do końca był zwolennikiem tego transferu.

8 polubień

Powinien lepiej się zachować to prawda, ale myśle, że może miał problem z ta ręka i to tez był dodatkowy bodziec. Może grał na sporym bólu całe spotkania i jak schodził z boiska ból i frustracja dały upust.

1 polubienie

Przedewszystkim pretensje to on moze tylko miec do siebie. Przy 1:0 dla nas mial jedna patele gdzie dal ciala po calosci bodajze od gakpo, druga bardzo dobra sytuacje gdzie strzelal z prawej z 15 metra w poprzeczke i przy nieuznanym golu za szybko ruszyl a w 2 polowie nie istnial. Bardzo slaby mecz w jego wykonaniu.

Aa i przypomina mi sie tez to przyjecie gdzie mieli 2vs1

Tak ogolnie rzecz biorac to tez przeginacie. Co w sumie takiego wielkiego zrobil. Ze pozrzucal troche plastrow? Przybil piatki z Doakiem i Wlliotem i potem juz go w ogole nie pokazywali. Wiec na lawce grzecznie siedzial.
Ale tutaj juz sie zaczyna wyolbrzymianie i wyzywanie.
Poza tym Doak to w ogole nic nie pokazal, wiec to akurat mogl byc wkurzony, ze zostal zastapiany kims co nic nie gral jak przycisnelismy.

2 polubienia

W tym sezonie mocno zmniejszy się wpływ Salaha na drużynę. Wcześniej było praktycznie nie do pomyślenia, żeby przy niekorzystnym wyniku Salah został zmieniony. A teraz został zmieniony przez 17 latka. Liverpool musi się nauczyć żyć bez Salaha, który odejdzie max w następne lato. Klopp w tym sezonie przetestuje jakie ma opcje i czy trzeba się spieszyć z kupowaniem zmiennika, a jak pokazuje historia lubimy kupować zastępców z opóźnieniem.

Czułem bana w powietrzu i cyk, post usunięty :wink:

Salah z CFC zaliczył asystę i poza golem Diaza jako jedyny zagrażał bramce rywala (strzał w poprzeczkę, nieuznany gol). Jota, Gakpo, Nunez razem zrobili mniej niż sam Salah. Faktycznie, jego wpływ na ofensywę Liverpoolu będzie na pewno coraz mniejszy…

8 polubień

No o kolejny post usunięty - brawo @josif

Czy jakiekolwiek admin może mi wyjaśnić dlaczego moje posty są permanentnie usuwane ( konkretny punkt regulaminu) a użytkownik, który w rasistowski sposób nazywa żywa legendę klubu ciapatymnie nie ma bana i jego post wisi na forum?

Czy znów mój post będzie usuwany przez @josif a?

3 polubienia

No przecież masz odpowiedź wyżej.

Nie mamy odpowiedzi na brak Salaha w składzie, a jednocześnie jego niektóre decyzje są mocno frustrujące.

Pomijając kwestie „ciapatego” to Josif ma kompletną racje. Gość zachował się jak totalny idiota i niszczy mental drużyny, który zresztą jest już i tak na niskim poziomie i fakt, że gdyby nie Klopp i Liverpool to Salah pewnie kopałby się w jakiejś Fiorentinie czy max Romie.
Gość się wozi szeroko jakby co najmniej Real o niego zabiegał.
Już od dwóch sezonów przyjąłbym za niego stówkę z pocałowaniem ręki.
Salah to gość, dla którego indywidualne statystyki są ważniejsze jak te drużyny, w porównaniu do na przykład Firmino, który gdy tylko widzi 5% więcej szansy na gola podając koledze z drużyny to to robi, gdzie Salah napalony jest na kolejne bramki.

@Kijoraptor
Czytaj proszę ze zrozumieniem…
Owszem, Salah jest dobry i nikt tego nie neguje ale jest także strasznym egoistą.
Chodzi o sytuacje, w których jest większa szansa na gola gdyby tylko podał do kolegi obok aniżeli strzelał na siłę, szukając gola. Całe multum takich sytuacji, co najmniej jedna w meczu

3 polubienia

Rzeczywiście 13 asyst z zeszłego sezonu robi z niego samoluba, który tylko myśli jak strzelać bramki. Wczoraj również zaliczył asystę i podał do wchodzącego kolegi. Firmino nigdy nie był typem strzelca, więc dlatego podawał. Taka miał rolę jak teraz Ghakpo.
Naprawdę niektóre komentarze są fajne.

@HappyBlancik egoistą w naszej drużynie to jest Diaz, który jak ma piłkę jest nastawiony tylko na strzał. Salah w przeciwieństwie podnosi głowę.

3 polubienia

Siebie powinieneś usunąć pierdolony rasisto. Jak taki typ jak ty ma moda

6 polubień

Nigdy nie zauważyłem, by Salah odznaczał się na boisku jakimś szczególnym egoizmem. Oczywiście można wyjmować pojedyncze sytuacje i wskazywać, że tu powinien podać a tego nie zrobił, jednak takie sytuacje można wyciągnąć każdemu zawodnikowi z ofensywy.

Niech przemówią statystyki. Salah w zeszłym sezonie zanotował 16 asyst we wszystkich rozgrywkach, najwięcej z całej drużyny, o pięć więcej niż drugi najlepszy asystent w klubie. Sezon wcześniej był pod tym względem drugi.

Salah 306 meczów, 80 asyst. Średnia 0,26 asysty na mecz.
Firmino 362 meczów, 79 asyst. Średnia 0,22 asysty na mecz.
Mane 269 meczów, 48 asyst. Średnia 0,18 asysty na mecz.

Na domiar złego dla mnie, zasady matematyczne zmusiły mnie do zaokrąglenia średniej Salaha w dół, a Firmino i Mane w górę.

W każdym razie Salah nie jest egoistą, który patrzy tylko na to, by zdobyć gola. Takie są fakty. Facts don’t care about your feelings.

Wczorajszy mecz każdy widział i też nie wiem, po co tutaj pojawiają się kłamstwa na ten temat. Schodził z boiska mocno wkurzony, ale w grzeczny sposób i bez łaski przybił piątki dwóm wychodzącym zawodnikom. Klopp natomiast był oddalony kilka metrów i był zajęty czymś innym, to Niemiec zlał Salaha, bo do innych zawodników zawsze podchodzi podziękować im za wysiłek.

Mane potrafił się zachowywać gorzej, będąc zmienianym.

Mnie bardzo cieszy postawa Salaha, bo pokazał wielką ambicje, ale też wielkie opanowanie i kulturę, bo elegancko przybił piątki z wchodzącymi zawodnikami.

Natomiast Kloppowi się coś odkleiło, ściągając go w takim momencie. Niezły tupet Niemca. Powinien go trzymać do końca, czy to na skrzydle, czy jako wysunięty napastnik, gdzie jest lepszy od Nuneza.

5 polubień

Nie bądźcie już tacy wrażliwi na słowa „murzyn, ciapak” bo na świecie są o wiele większe i gorsze akty rasizmu.
Na dodatek nie macie zielonego pojęcia jakimi rasistami są ciapaki i co najchętniej zrobiliby białym. Pomijając tez kwestie co inne narodowości myślą o Polakach. Tylko to trzeba wyjść z domu czy przejechać się na wakacje nieco dalej niż pobliskie glinianki.

1 polubienie

Usuwanie postów i zawieszanie kont, bo zwrócono ci uwagę, że nazywasz piłkarza ciapakiem. Bardzo nisko upadło to forum, że taką tępotę umysłową dopuszczono do moderacji.

10 polubień

Nie wiem czy zmniejszy się wpływ Salaha na drużynę tutaj bym dyskutował. Zgadzam się że możemy i powinniśmy testować życie po Salahu. Samo wczorajsze zachowanie Mohameda dziwne. Nie wiem na ile to sportowe ambicje a na ile już plan Arabia 2024.

2 polubienia