Mohamed Salah

Wiedziałem ze ktoś się spluja, również uważam, ze to legenda, gwarancja również goli i asyst, ale ostatnio wiecznie wszystko partaczy: podania, strzały, nawet karne. Powinien usiąść na ławce na jakiś czas to może zacznie grać drużynowo, dokładnie i bez tego irytującego uśmieszku po każdej spieprzonej akcji

1 polubienie

Co sezon to samo Salah samolub, powinien siedziec na lawce i sobie popatrzec z boku. A potem jest zawsze najlepszym strzelcem i albo najlepszym albo top 3 asystentem.
Teraz mamy dwa mecze i juz Salah na lawke.
Wspaniale sie to czyta co roku.

4 polubienia

A kto miałby za niego wejść? Nie mamy prawego napastnika. Może tam od biedy grać Jota albo Elliott. Czy oni gwarantują większą jakość. Też weź pod uwagę, że Salah jest bardziej pilnowany od innych zawodników. Aczkolwiek musisz wiedzieć, pisałem to nawet chyba nie dawno, ruchy Salaha wyglądają zaskakująco pokracznie biorąc pod uwagę jego olbrzymie umiejętności. Chociażby ta poprzeczka z Chelsea. Gownianie przyjął piłkę, coś tam pomachał rękami jakby miał się przewrócić i łup słabszą nogą w poprzeczkę z ~25 metrów. W jego ruchach zawsze było coś takiego co przeczyło temu co wyprawiał na murawie. Ale to głównie optyczna ułuda.

1 polubienie

Mi tam nie przeszkadza jego gra, uważam, że nie osiadł na laurach, pod koniec meczu miał takie przyśpieszenie, że nawet wyprzedził Elliotta, który wszedł z ławki. Karne jak to karne, ten był źle wykonany, całe szczęście bramkarz się spóźnił z interwencją. Ale karny jest uważany jako niestrzelony.

1 polubienie

Czasy się zmieniły. Kiedyś mieliśmy 3 killerów w polu karnym do tego jak ktoś Van Dijka okiwał, to przerywali programy Tv i dzwony w kościołach biły, żeby oznajmić te sensacyjne wydarzenie. Teraz, każda spartolona sytuacja Salaha to potencjalna strata punktów. I to ma długoterminowo duże konsekwencje.
Najgorsze jest to, że mimo iż pod względem fizycznym wygląda naprawdę dobrze, to pod bramką zachowuje się jak nastolatek, który pierwszy raz gra w meczy pokazywanym w tv. Powinno być raczej na odwrót.
Nunez z kolei jest krytykowany od góry do dołu mimo iż pod względem czasu gry na boisku wcale tych goli tak mało nie ma.
Teraz wyobraźmy sobie, że zamiast Salaha zostaje Firmino. Czy nasza skuteczność pod bramka byłaby lepsza. Jestem przekonany, że tak, bo Brazylijczyk był w naprawdę dobrej formie w zeszłym sezonie i posiada więcej unikatowych umiejętności niż Salah. Chociaż wiadomo końskie zdrowie u Salaha to największy jego atut obecnie.

Ja uważam, że drużyna z nim na boisku cierpi, wszystko jest grane pod niego, ma łatwe sytuacje, koledzy stwarzają mu, a on strzela z mocą dziecka na orliku, osobiście bardzo mnie irytuje jego gra, chciałbym na prawe skrzydło nowego zawodnika i myśle, dzięki temu nasza gra by się zdecydowanie poprawiła.

1 polubienie

Niektórzy widzę dalej nie widzą zmiany taktyki, z inną funkcją Arnolda, który już nie pomaga Salahowi po jego stronie. Jest on tam sam przeciwko obrońcom, nie ma nikogo na obieg, do dogrania. Można to przypominać bez końca, a i tak każdy widzi co chce. Wdaje się w dryblingi i z góry jest skazany na porażkę bez wsparcia. Ze środka mało kto się dołącza na strzał, myślałem, że kimś takim będzie Mac, ale może z czasem.

2 polubienia

Gwiazda zespołu, rok w rok nasz najlepszy strzelec, niektórzy chcą go sprzedać, inni posadzić na ławce, ja osobiście uważam, że będziemy bardzo mocno tęsknić za nim, kiedy już nie będzie szalał na naszym prawym skrzydle

7 polubień

Ja co więcej myślę, nawet że Mac będzie wspomagał Mo. Jedynie problem taki wystepuje, że nie meiliśmy 6tki i Mac pokrywał ta pozycję. Teraz jeszcze na domiar złego zawieszenie. Jednak ogólnie raczej do tego będziemy dążyc, aby Mac grał z prawej tworzył taki trójąt z Trentem i Mo. Szobo blizejj lewej strony będzie operować, mając więcej swobody. Oczywiście do tego wszystkiego potrzebny jest dobry w obronie DM.

Dokładnie, jak z Hendersonem w zeszłym sezonie. A to, że Henderson nie umiał dośrodkować czy pograć na małej przestrzeni, to inna sprawa. Z Alexisem to powinno fajnie wyglądać.

1 polubienie

Ludzie, zlitujcie się.
Chłop ciągnie ten wóz z węglem już któryś sezon. Może nie wykręca takich liczb (chociaż już ma 2g+a), ale haruje na całej długości i szerokości boiska. Myślicie, że łatwo się gra z Trentem na jednej stronie? Wypominacie mu utratę świeżości i dynamiki, ale jak ma być świeży jak pracuje za dwóch czy trzech.
Dalej imponuje przyspieszeniem. Z tym, że piłki do niego zagrywane, rzadko są dokładne i często Mo brakuje pary by do nich dobiec, bo zaczyna bieg spod własnego pola karnego.
Mo to TOPOWY zawodnik. Nasz najlepszy piłkarz. Zasługuje by odejść wtedy kiedy uzna, że jest na to dobry moment.
Jedyny zarzut jaki można wobec niego mieć to o strzelanie karnych. Ostatnio często chybia i albo popracuje nad tym na treningach, albo powinien oddać je komuś pewniejszemu.

1 polubienie


image
Co myślicie? Ps. Dobrze, że stronka działa…

Znając życie, to sprzedadzą go 30 sierpnia, albo i we wrześniu bo u nich okienko do 20.09 otwarte.

1 polubienie

No a według mnie wszystko na Niego jest grane, przez co cierpi zespół, gdyż jest mocno schematyczny, przez co rywale coraz łatwiej ,czytają’’ naszą grę, a w dodatku w kluczowych momentach raz za razem nie dźwiga odpowiedzialności psychicznej (pierwszy z brzegu karny w Vitality w ubiegłym sezonie).
Co nastrzelał to Jego, ale nie potrafię zrozumieć do końca można by rzec Jego uwielbienia na tej stronie.
Ale każdy ma swoje zdanie i ma do niego prawo.

1 polubienie

Dajcie spokój, typowe posty pod kliknięcia. Ile jeszcze deklaracji potrzebujecie ze strony agenta i klubu którzy temu przeczą? Byle dziennikarz wiarygodniejszy?

2 polubienia

Jezeli zaoferują 150M £ i Salah będzie chciał przejść to nie widzę powodu by nie dobić targu.
Nic poniżej tej kwoty.

Edyt.
Sprzedaż by oznaczała ze moglibyśmy powtórzyć sztuczkę z Phillem. Widocznie nasz klub inaczej nie umie robić porządne transfery. Tutaj moze być kłopot z czasiem ale nie mam rzeczy niemożliwych.

Atak mamy najlepiej obsadzony, czyli 4 zawodników na 3 pozycję, bez ewentualnych wzmocnien. Uważam ze w tym sezonie Jurgen bedzie grał więcej 3232 i Darwin przy takim ustawieniu bedzie naszym najlepszym strzelcem.

Salaha nie idzie zastąpić 1:1.
Nie istnieje zawodnik który przez 5 lat gry w PL gwarantuję po 30+ bramek bez kontuzji.

CM, CB i zapłacić za Andre ile chcą juz teraz by go zaklepać na zimę.

I co z tymi niby pieniędzmi by zarząd zrobił ??? Zainwestował w topowych graczy, którzy chcieliby u nas grać ? Czy raczej w kobiecego golfa ?

1 polubienie

Niech odejdzie jak najszybciej, nie mogę patrzeć na jego grę :confused:

2 polubienia

Dokładnie i tak jest już od kilku sezonów

1 polubienie

Trudno powiedzieć, jak już to by prędzej transfery nastąpiły zimą, przyszłego lata, by uniknąć przepłacania za przeciątniakó na panic bujach (XD.)
I takie podejście to ja rozumiem i szanuję.