Mohamed Salah

no to nie mamy prawoskrzydłowego, sprzedajemy Salaha i co? Szoboszlai na skrzydlo, a kto do środka? Trent, a kto w takim razie na obrone?

na obronie czy na skrzydle? :smiley:

Podobno Gakpo może być tam próbowany :stuck_out_tongue:

@everlast oczywiście, że na obronie

Typ ładuje double-double sezon w sezon (prawie :P). Faktycznie, nie ma się czym jarac, bo takich zawodników jest na pęczki w PL. A nie, czekaj, można takich policzyć na palcach jednej ręki.

Wam to się oczy otworzą, jak Salaha tu już nie będzie

16 polubień

A gdzie ja napisałem, że nie ma się czym jarać?
Dla mnie zwyczajnie jest więcej szkód, aniżeli zysków, gdy Egipcjanin znajduje się na boisku.
No i to by było tyle.

Podobno 200 baniek na stole… Takich pieniędzy się nie odrzuca. Jeżeli to prawda, że Mo też chce odejść - dzięki Faraonie i powodzenia. Once a Red, always a Red!

Ja widzę tylko jedno rozwiązanie tej sytuacj. Jeśli to prawda ze Mo chce odejść i faktycznie jest 200 baniek na stole w takim razie oddajmy go Arabom i idźmy po Mbappe

Można krytykować Mo, ale nie można odbierać mu klasy. NIE NA SPRZEDAŻ!!! Lukaku niech sobie kupią. To jest niepojęte jakim idiota trzeba być, będąc za sprzedażą Salaha. Co wam z tej kasy, skoro i tak nic z niej nie będzie??? Było 110 mln £ na Caicedo i gdzie jest ta kasa? Obrońcy, poważnego def pomocnika jak nie było tak nie ma, a to wierzchołek góry lodowej. A wy jeszcze chcecie sprzedawać gościa, który jest filarem drużyny. Trzeba być… szkoda strzępić ryja nawet

2 polubienia

A teraz wytłumacz- dlaczego Mbappe chciałby tutaj niby przyjść, skoro za rok ląduje on najprawdopodobniej w Realu- z tygodniówką większą niż kiedykolwiek będziemy mu w stanie zapłacić.

Z pewnością Mbappe będzie chciał grać w lidze Europy

Wydaje mi się ze jesli sypnelibysmy mu 500k tygodniowo to by się nie zastanawiał tylko tutaj przyszedł. Salah by zwolnił 350k swojej pensji wiec myśle ze jakbyśmy dożyli te 150k do jego tygodniówki to byśmy nie zbankrutowali

I myślisz że reszta drużyny tak o z uśmiechem by to zaakceptowała? Po co robić taki komin

1 polubienie

Proponuję co niektórym napić się herbaty ziołowej, niech ochłonął, wyjdą na spacer. Kiedy pojawia się kasa na stole widzę, że jesteście w stanie sprzedać każdego. Jak zgłoszą się po Alisona też go od razu sprzedacie ?? Bo ostatnio był elektryczny? Na litość boską. Ciężko jest zrozumieć, że nie ma nikogo na rynku na jego miejsce, jest on gwarantem bramek i asyst, żadna gwiazda do nas nie przyjdzie, bo nie chce grać w LE, a pieniądze z jego sprzedaży zostaną w zarządzie. A lista życzeń co do Mbappe jest z kategorii jaja w tropikach. Zejdźcie na ziemię.

4 polubienia

A ja proponuję wyjście na dwór, pooddychać świeżym powietrzem :slight_smile: .

Nie, On jest niezbywalny.
Jedyny w ostatnim czasie, którego można u Nas nazwać piłkarzem klasy światowej.

Ooo gratuluję w takim razie znajomości, że masz takie dojścia o takich informacjach :slight_smile: .

A czemu miałby się zgodzić na taką tygodniówkę, grać w drużynie z problemami w LE, zamiast pójść do Realu i zarabiać 2x tyle :D?

Mógłby na przykład po raz kolejny zrobić wszystkich w konia i podpisać kolejny kontrakt z PSG.

Tylko nie zapomnijcie, że dzisiaj jest mecz ( wiem, wiem, nie aż tak istotne jak plotki transferowe ).

Jesli ty sie jego nawdychales i pierdolisz takie kocopoly, to podziekuje.

1 polubienie

Salah poza składem dzisiaj, pewnie drobny uraz.

Poza składem, bo uraz? Czy dogadany z kasą? Chce się mylić.

Bo co dostępni są za mało rodzinni i nie chodzą na msze w niedziele :sweat_smile: (teoria z forum)

Edit. Jeśli faktycznie go nie ma to prawdę mówiąc to okienko będzie największa rewolucją kadrową jaką widziałem. Tylko nie wiem czy w takim słowa znaczeniu jakbyśmy chcieli…

1 polubienie