Mohamed Salah

Dlatego nie ma sensu kupować zawodników azjatyckich ani afrykańskich. Znaczy się można, ale bardziej uzupełniająco.

1 polubienie

https://www.youtube.com/watch?v=7o9JjPsAJ0s Ciekawy film potwierdzający fenomen tego zawodnika

4 polubienia

4/10 ostatnich karnych zmarnowanych. Wolałbym żeby 11 strzelał ktoś kto ma na to pomysł i mocną psychikę ktoś jak Milner.

2 polubienia

Mac Allister, Szoboszlai albo Nunez powinni wykonywać 11 moim zdaniem.

1 polubienie

Wszystkie jego karne to jest jebniecie na siłę byle tylko w światło bramki. Widać, że nie ma w tym pewności. Maca, Trent, Szabo, Nunzez - każdy z nich byłby lepszym wykonawcą.

Kolejny wielki mecz Mo. Pięknie uciszył krytyków

Słaby mecz Mo albo przeciętny jeśli chodzi o jego pojedynki dryblingów itp. Ważne że dalej z niczego robi liczby.

Zadziwiający przypadek. Gra słabo, niedokładnie, wpływ na wynik ma ogromny.

Chciałbym, żeby nasza kadra miała tak “słabe mecze” co mecz.

Ile on podań dał w tym meczu, to jest absurd, że ma tylko jedną asystę.

3 polubienia

Za to punktów nie dają. Liczy się tylko to że ma dziś 2 bramy i asystę.

Prędzej sprzedałbym cały obecny napad Liverpoolu bez Salaha niż samego Egipcjanina.

“Mo” nawet jak ma słabszy okres to robi fenomenalne liczby, a to jest cecha wyłącznie absolutnie topowych zawodników pokroju Messiego, Ronaldo, Suareza czy teraz właśnie Salaha.

Nie można zrobić tego samego błędu co z Mane i pozbyć się takiej klasy zawodnika bez wcześniejszego nabycia klasowego zastepcy.

9 polubień

A ludzie tutaj chcą go sprzedać bo ma 31 lat, a przyjdzie jakiś kot w worku za 100 milionów i będzie się kopał po czole.

1 polubienie

Myślę, że w tym momencie nikt nie chce go sprzedać (osobiście jedynie myślałem o jakimś „pre agreement” latem kiedy byłem przekonany o jego odejściu). Obyśmy przedłużyli z Salahem umowę. Natomiast uważam, że karne powinien wykonywać ktoś inny.

1 polubienie

Hejt na Salaha był za karnego i w 100% zasłużony, jeśli ktoś to podważa i twierdzi, że ten karny był wykonany dobrze to powinien zdjąć klapki z oczu.

1 polubienie

Mo powinien dostać nowy, przedłużony do 2026 roku kontrakt :blush:
Co do karnych: wykonuje na siłę ale zazwyczaj patrzy przy tym co robi bramkarz ale dzisiaj przy pierwszym akurat nie. Zresztą o ile mnie pamięć nie myli to jego statystyka w tym temacie jest naprawdę wyśmienita.

Dlaczego uważasz Kloppa za idiotę, który nie poradziłby sobie bez swojego najlepszego strzelca? Postecoglou świetnie sobie radzi bez Kane a, a Klopp nie jest od niego gorszy.

Poradzić sobie poradzi, ale spójrz na Nuneza i Diaza. Co byśmy mieli gdyby ofensywa zależała tylko od nich?

Mo jest jak seks czy piwo; czyli nawet jak jest dość słaby to i tak jest super :wink:
Jeden z tych nielicznych zawodników którzy maja to coś, czego nie da się nauczyć, po prostu geniusz piłkarski. Mamy szczęście że to my go “odkryliśmy”, u nas się rozwinął i miał swój prime i u nas chce dalej grać. Wiadomo że czasu nie oszukasz, jego styl gry i rola na boisku się zmieniają ale era Kloppa to też era Salaha i jeden bez drugiego chyba nie byłby tym samym.
Musimy szykować mu następcę ale wypychanie go z klubu to głupota, on jeszcze może nam dużo dać i jeśli nie dostaniemy jakiejś chorej oferty to na jego odejściu możemy tylko stracić. Wczoraj poza pierwszym karnym bardzo dobry mecz, harował cały czas, kreował i mniej niż zwykle strat. Te karne strzela słabo ale myślę że to mały koszt za to że gra dla nas, on bardzo chyba lubi rózne statystyki i nagrody jak złoty but więc niech mu będzie.

Mo Salah in the Premier League this season…

:1st_place_medal: Most goal involvements: 22
:1st_place_medal: Most goals: 14
:1st_place_medal: Most assists: 8
:1st_place_medal: Most touches in opposition box: 163
:1st_place_medal: Most open-play chances created: 46
:1st_place_medal: Most shots on target: 33
:1st_place_medal: Most big chances created: 17
:1st_place_medal: Most big chances scored: 12

10 polubień