Mohamed Salah

Wielkiej rewolucji bym się nie spodziewał. Wątpię też żeby na rynku byli piłkarze lepsi od Diaza czy Gakpo dostępni za przystępne pieniądze. Kluczowe będzie sporawadzenie zmiennika dla Salaha. Najlepiej młodego, któremu siedzenie na ławce przez większość pierwszego roku czy dwóch nie będzie szczególnie przeszkadzać (np. Bakayoko). Sprzedaży Gakpo i Diaza bym się nie spodziewał, ale wymiana Diaz + gotówka za takiego Leao/Kvare byłoby marzeniem.

Najpierw musimy poznać nowego trenera i jego pomysł na drużynę. Niewykluczone, że nie będzie miejsca dla Mo w następnym sezonie, bo np. Alonso nie gra skrzydłowymi. Diaz też może polecieć z klubu.

1 polubienie

Ale mnie skręca jak czytam takie bzdety. Pan piłkarzyk gra nie na swojej pozycji ojeju. Pewnie jeszcze nie w tych butach nie na tym stadionie i nie o tej godzinie.

Gość z najsłabszym dryblingiem, praktycznie bez dynamiki (porównując do każdego z naszych napastników) nie odnajduje się na środku ataku :frowning: No niemożliwe. Jedyną pozytywną jego cechą jest ustawianie się, wklejanie w linię z obrońcami, a to jedna z cech środkowego napastnika. Sęk w tym, że on marnuje sytuacje (jeśli już jakimś cudem ją ma), źle przyjmuje futbolówkę i generalnie nie ma z niego w ogóle pożytku. Ktoś dobrze napisał. Po takich występach Darwin byłby jebany na pięćdziesiąt wpisów, a w wątku Gakpo cisza. Mam nadzieję, że nowy menedżer (oby Alonso) pogonil tego parodystę. Z niego żaden skrzydłowy ani napastnik europejskiego formatu.

4 polubienia

Jak grał na lewej to grał taką samą padakę jak gdzie indziej. Nie ma co go bronić, przeciętniak bez nadziei na rozwinięcie się w przyszłości. Kolejny, który brylował w Eredevisie i cieniuje w lepszej lidze. Opchnąć i kupić kogoś lepszego, najlepiej na prawą stronę, bo na lewej ma kto grać.

Ciekawe czy bedzie juz w nastepnej kolejce na ławce. Bo planuje go w fantasy kupic :slight_smile: Wejdzie z lawki i strzeli bramke , taki mam szalony plan .

Piszą że Al Ittihad chce dać 234mln. Klopp odchodzi więc pewnie Salah też nie będzie tu chciał siedzieć.

Moim zdaniem są dwie opcje albo, przedłużyć kontrakt na rozsądnych warunkach (o co może być ciężko) albo przyjąć ofertę bo nie wyobrażam sobie jego odejścia za darmo. Na takim odejściu to nawet klub straci bo Salah na bank ma w kontrakcie bonus lojalnościowy. Mam nadzieję, że szybko zaklepany zostanie następca Kloppa, cały sztab i nie koniecznie musi to zostać od razu podane do wiadomości. Inaczej od czerwca znów będzie bałagan a jest dużo spraw do rozwiązania.

Nawet jakby z Salahem przedłużyli o kolejne 2 lata umowę, to za te 2 lata i tak Araby będą go chcieli i to za podobne pieniądze co teraz oferują. Ja bym również był za tym aby został, on sam nawet ma aspiracje żeby grać jeszcze na najwyższym poziomie. Za rok wróci liga mistrzów na Anfield. Dla nas sytuacja win-win pod warunkiem, że przedłuża umowę oczywiście. Na sprzedaży też zarobimy, co pozwoli nam wzmocnić konkretnie skład. Jednam Mo robi takie liczby, że póki co wolałbym aby został.

Mnk2
A to Virgil albo Trent zostaną przy wysokości swojej obecnej pensji myślisz? Zwłaszcza Trent… O ile Virgil faktycznie nie ma aż takiego pola do negocjacji jak Salah czy Trent, o tyle nic nie stoi na przeszkodzie aby mógł negocjować wyższej stawki.

Redzik90.
Niby dlaczego nie jakby chciał podwyżkę? Zobacz też na to jaką marką jest Salah. Co sie dzieje w Afryce gdy tylko Salah tam jest. On nam daje również marketingowo bardzo dużo.

Dużo zależy od postawy agenta Salaha. Jeśli oczekiwania będą kształtować się na poziomie wyższym niż obecnie to pomimo liczb i szacunku do Salaha lepiej niech idzie do arabów. Trzeba pamiętać, że klub ma kilka kontraktów, ważnych kontraktów do przedłużenia i to nie jest właściwy moment na precedens.

Przedłużyć kontrakt? Tak. Zwiększać zarobki? Absolutnie nie. Jeśli zgodziłby się zostać na takich warunkach to fajnie. Jeśli nie, to niestety, ale trzeba się w lato rozstać i grubo na tym zarobić. Life is brutal.

Salah odejdzie a pieniądze zapadną się pod ziemie, kupimy odpowiednik Endo do ataku, wróci Morton i tyle będzie z tego wszystkiego

2 polubienia

Pod kontem kontraktu Trent jest na innym poziomie kariery, przed nim jest co najmniej 7-8 lat gry na wysokim poziomie, jest też wychowankiem. Na pewno dostanie kontrakt około 250 - 300 tys na tydzień. Przyszła forma Salaha pomimo jego profesjonalizmu jest znacznie większą niewiadomą. Poza tym ile by chciał 450, 500. Barcelona już tak szarżowała i teraz jest w dupie.

Mo przedluzyc po sezonie kontrakt o jeden rok z aktualna gaza.Mozna cos poprawic w bonusach.
W kazdym badz razie ja bym go nie sprzedawal skoro sam nie chce nigdzie odchodzic.

1 polubienie

Mo wraca do pełnego treningu!
https://twitter.com/FabrizioRomano/status/1757411553152819398

7 polubień

Super inormacja a na dodatek na filmiku widać Jotę obok niego a co do jego zdrowia też były wątpliwości więc jest szansa że w sobotę nasz atak będzie na galowo.

1 polubienie

Obawiam się, że po powrocie Mo, Diogo wróci na ławkę.

Wejdzie na lewą za Diaza.
@Hmmmmmm No trio Jota-Nunez-Salah wygląda naprawdę dobrze, ja myślę, że takie trio zobaczymy, może jeszcze nie z Brentford, ale potem oby tak.

2 polubienia

Pojawiają się informacje jakoby Liverpool był co raz pewniejszy/ bliżej podpisana nowej umowy z Mo. Do tego Trent oraz Virgil. Trent ma oczekiwac pensji zbliżonej do wynagrodzenia Salaha.

Zastanawia mnie jedno. Dlaczego Wy/My kibice tak się oburzamy na to kto i ile ma zarabiać? I jeszcze te teksty w stylu, 250tys OK powyżej już nie. Salah 350tys nie bo to za dużo. Ale jak bramki strzela to jest ,Mo król, itp itd. Serio tak Was to razi? Skoro ma taką a nie inna pozycję negocjacyjna to jego plus. Na to akurat wpływu nie mamy. I też szczegółów nie znamy.

1 polubienie

Trent to może niech sie za grę wezmie, bo ostatnie mecze tak samo tragiczne jak w poprzednim sezonie. Drepcze sobie. 250 to mysle, że jest dobra kwota.