Mohamed Salah

Trent przed kontuzją był jednym z najlepszych naszych zawodników i ogólnie rozgrywał genialny sezon. Pamięć złotej rybki widzę. Zdecydowanie zasługuje na kontrakt 300 000 i więcej, to nasz kluczowy piłkarz.

@Fanlive94 obyś miał rację, ale martwię się, że Diaz ma haki na Kloppa i jest nie do ruszenia.

@everlast piszesz o ostatnich meczach, to kulturalnie cię wyjaśniam, że Trent w ogólnym rozrachunku ma świetny sezon. Chyba każdy na forum się zgodzi, że 300 000 było by ok. Trent to jeden z filarów drużyny i klub powinien spełnić jego oczekiwania finansowe.

to Ty masz widze pamięc złotej rybki, bo pamietasz ostatnie pół sezonu. 350000 ? ile osób na tym forum jest zdania, że tyle powinien dostać?
Do tego jakbys doczytał to napisałem 250k więc druga najwieksza pensja w druzynie, a Ty mój wpis traktujesz jakbym go uważal za słabego.
Proponuje na przyszłość czytać ze zrozumieniem.

Fajnie, że Mo wraca do treningów z zespołem, spodziewam się jednak, że Klopp posadzi go na ławkę przeciwko Brentford, niech zacznie jako zmiennik.
Nie możemy sobie pozwolić na ryzyko odnowienia urazu, jak to miało miejsce z Trentem czy Szobo.
A dyskusję na temat kontraktu dla Trenta proponuję przenieść do właściwego wątku.

Myślicie, że wyjdzie w podstawie w dwóch najbliższych meczach? Czy Klopp będzie go powoli wprowadzał nauczony na Szobo i TAA?
Nie wiem czy dawać mu potrójnego kapitana :smiley:

TAA jak dla mnie to bez sensu zagrał 2x po 30min. mogl siedziec w domu. Jak ma wejsc na 15min to lepiej niech jeszcze sie podleczy.

Mo w tych dwóch meczach nie zagra wiecej niz 90 min , obstawiam 20 min z brenford i 60min z luton . I nie wiadomo w jakiej formie wroci .

Jeśli Salah powie, że jest gotowy, to wyjdzie w podstawie i nawet nie będę zaskoczony taką sytuacją, choć uważam, że powinien dostać te 20 minut jutro.

1 polubienie

Zagra od początku już z Brentford moim zdaniem.

1 polubienie

A w jakiej ma wrócić? Przecież to nie była półroczna kontuzja. Wróci w takiej jak zwykle - nic nie będzie grał cały mecz i na koniec gol i asysta.

Salah pewnie jutro od początku w podstawie. Trzeba strzelać ile się da i niech łapie rytm meczowy. Jota Nunez Mo moim zdaniem powinni jutro zacząć.

Mo dzisiaj jakby trochę świeżość odzyskał.

Dać mu nowy kontrakt. Niech se araby wsadza w tyłek te 200 milionów.

1 polubienie

Nowy fryz, mini wakacje i śmiga. Jeśli ma tu zostać na kolejny rok to i tak trzeba szukać mu zmiennika z prawdziwego zdarzenia.

Powrót Króla we wielkim stylu. Jak dla mnie MOTM.

Też bym chciał, aby został jeszcze kilka sezonów u nas. Tylko pytanie, czy stać nas na odrzucenie takiej oferty, patrząc ile właściciele dorzucają od siebie.

Myślę, że patrząc ile dla nas Mo znaczy, powinien mieć dużo do powiedzenia, natomiast w przypadku pozostania musiałby podpisać nową umowę, aby nie odejść za darmo po kolejnym sezonie.

Zobaczcie jakie fejki niektórzy popychają. Były reprezentant Egiptu, Mido, oznajmił na platformie X, że Salah od przyszłego sezonu przenosi się do ligi saudyjskiej i (uwaga!), że “kontrakt już został podpisany” :smiley:
Ciekawe w jaki sposób Salah to “zrobił”, skoro ma z nami kontakt do czerwca 2025 roku i jeszcze nie może negocjować indywidualnych warunków z innymi klubami :laughing:
Jak widać, sezon na clickbaity rusza pełną parą :wink:

1 polubienie

Takiego syfu bedzie coraz wiecej :face_with_hand_over_mouth:
Ludzie lubia plotkowac

https://twitter.com/AnfieldEdition/status/1762804203804582292?t=UbG3aRBP2Z9ig7Fr6AyUnw&s=19

Salah chce zostać w Liverpoolu (m reddy)

A podobno FSG jest tutaj dla pieniędzy. :slight_smile:

No tak, holding inwestujący w sport jest tutaj, aby dawać radość kibicom LFC <3

Poza tym to, że Salah chce zostać nie oznacza, że FSG nie będzie chciało go sprzedać.

FSG lubi co jakiś czas sprzedać gwiazdę, żeby uzyskać środki na odmłodzenie składu, ale w przypadku Salaha byłoby dobrze, gdyby zrobili wyjątek od reguły. Taki gość jak Egipcjanin to się trafia raz na kupę lat i jeśli chce u nas zostać, to myślę, że powinni mu na to pozwolić.

No chyba, że wpłynie za niego jakaś irracjonalna oferta z Arabii Saudyjskiej, to wtedy wiadomo, że będą chcieli wycisnąć z tego ile się da. No i pewnie byłoby to, również racjonalnym posunięciem, przy założeniu, że środki zostaną mądrze wykorzystane.

On wyprzedził Gerrarda w liczbie strzelonych bramek i zajmuje obecnie piąte miejsce w historycznej tabeli strzelców Liverpoolu, tracąc (wg Wikipedii) 24 bramki do czwartego w klasyfikacji Billy’ego Liddella. Zatem Salaha klub nie może traktować jak każdego innego gracza - on jest wyjątkowy :slight_smile: