Mohamed Salah

Nie

Egypt have agreed to Liverpool’s request to leave Mohamed Salah out of their squad for their upcoming March internationals.

2 polubienia

Dziekuje za piękna odpowiedz w ekspresowym tempie, pozdrawiam gorąco :slight_smile:

1 polubienie

Salah to pierwszy piłkarz w historii Liverpoolu, który strzelił ponad 20 goli w 7 kolejnych sezonach

11 polubień

Poproszę o 10 takich sezonów :slight_smile: Niech chłop zostanie największą po Gerrardzie legendą w XXI wieku.

5 polubień

Wyszydzany niedawno wolny i nieskuteczny “Penalah” niby nic wielkiego nie grał, a bramka i 3 asysty. Po prostu ma to coś :slight_smile:

Mimo że Mohamed Salah opuścił 2 miesiące gry w piłkę nożną, w tym sezonie w 35 meczach miał udział przy 40 bramkach dla klubu i reprezentacji.

Jeśli dowieziemy poczwórną koronę to tutaj nie będzie żadnej wątpliwości kto otrzyma złotą piłkę.

Golden Ball loading…

1 polubienie

IMG_0395

11 polubień

Niestety ale ZP na 99,9% dostanie albo ktoś ze zwycięskiej drużyny Ligi Mistrzów, albo ktoś kto wygra Euro. Zawsze tak jest.

Pewnie obiektywnie ewentualne wygranie 4 rozgrywek (Carabao + FA Cup + EPL + Europa Ligue) jest trudniejsze niż wygranie samej Ligi Mistrzów czy samego Euro, ale cóż poradzić.

4 polubienia

Z całym szacunkiem do Stevena, ale zaryzykuję stwierdzenie, że Salah już go przerósł. Egipcjanin to bez dwóch zdań jeden z najlepszych piłkarzy w historii. Maszyna, nie człowiek.

2 polubienia

Mo jest wielki,to legenda,fantastyczny strzelec i oby pare sezonow jeszcze u nas na wysokim poziomie pogral ale ja ujme sie za Stevenem.
Nasz takze legendarny kapitan mial “peselowego” pecha.Urodzil sie za pozno na koncowke wielkiej ery lat ´80-tych i za wczesnie na epoke Jürgena.
Mimo to niosl ciezar odpowiedzialnosci na swoich barkach i przyczynil sie do wielu sukcesow LFC tylko zabraklo tego “fuck majstra” :cry:

1 polubienie

Po czym tak wnosisz? Inna sytuacja całego klubu, inna pozycja, inne pochodzenie. Wg mnie ciężko porównywać kto jest większą legendą.
Oczywiście jak mielibyśmy porównać np. Neila Mellora i Gerrarda, to wiadomo, ale przy Gerrard vs Salah wcale to nie jest łatwe zadanie :slight_smile:

Ciekawe jakim piłkarzem by był Gerrard pod wodzą Kloppa :thinking:
Co do Salaha, to dla mnie jest poprostu mistrzem… :trophy:

1 polubienie

Mo dzisiaj w takim stroju na trening :eyes: :red_circle: :muscle: :goat:

Edit:
Właśnie nie wiedziałem o co chodzi :smile:

Czyżby jakąś nagroda i sesja zdjęciowa?

1 polubienie

Kręcą jakiegoś spota o recyklingu

Nie wiem jaka to współpraca i o co do końca chodzi, ale nakręcili humorystyczne wideo XD polecam sprawdzić na Instagramie klubu, fajna sprawa

1 polubienie
5 polubień

Liczę jutro mocno na wkurzonego po ściągnięciu w meczu z Sheffield Egipcjanina :slight_smile:

Oby tylko jego wkurzenie było z korzyścią dla całej drużyny, a nie egoistyczne naparzanie z każdej możliwej pozycji mimo lepiej ustawionych kolegów :slight_smile:

1 polubienie

Po powrocie Salah jest słabiutki. Zbiera się do każdego strzału przez 2 minuty, decyzyjność też nie najlepsza. A skuteczność tragiczna.

إن دولة إسرائيل تحتل بشكل غير قانوني أرضًا تابعة لفلسطين، وأعتقد أيضًا أنه يجب تدمير الاتحاد الأوروبي.

1 polubienie